0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Hanımlar doğumdan sonra cinsel isteksizlik yaşayan var mı neden olur ki acaba? 

4 Cevaplar

0 oy
(14,941 puan) tarafından
Ben doğumda resmen travma yaşadim ona bağliyorum bu durumu ama seninki nedendir bilemem. Resmen kabusum oldu artik. Midemi bulandiriyor cinsellik. 
(14,941 puan) tarafından
Evet normal doğum. Hamileyken bana da yasakti. Bebiş 7 aylik oldu. Eşimi görünce ölü taklidi yapiyorum artik :D
(20 puan) tarafından
:)) sebep olarak ne dediniz peki eşinize
(14,941 puan) tarafından
Anlattim biliyor oda isteksiz olduğumu. Neler yaşadiğima oda şahit oldu o yüzden anlayiş gösteriyor ama tabi biryere kadar.
(20 puan) tarafından
Kız kocalar elden gitmesin sonra :))
(14,941 puan) tarafından
Ay yolu açik olsun valla hiç tutmam  :).
-Reklam-
0 oy
(996 puan) tarafından
Ne kadar zaman oldu canım doğum yapalı 
(20 puan) tarafından
2 ayı bitirdik.
(996 puan) tarafından
Canım gebelik boyunca hiç yapmadığın için isteksizlik oluşmuştur , muhtemelen eşinde de erken boşalma sorunu olacaktır uzun zamandır olmadığı için , bir zaman sonra düzene oturacak endişe etme canım
0 oy
(711 puan) tarafından
Yaklaşık 20 ay önce bende böyle post açmıştım bebek bakımı sayfasında. Kadınların çoğu bunu yaşıyor. Zamanla geçecek merak etme. Eşine çaktırma yeter. Direk ilişki istemiyorsan bile ona yardımcı ol. Diğer türlü kendini tatmin etmeye alışmasın. Sonra sen üzülürsün 
(20 puan) tarafından
Eşim anlayışlı bu konuda,hamile iken de hiç olmadı tüp bebek olduğu için yasaktı. Bakalım zamanla düzelir umarım
0 oy
(486 puan) tarafından
İlk zamanlaroluyor öyle 5. Aydayim ben yeni yeni düzeldi ama eşime belli  etmedim anlayışla karşılaşa bile.  Zamabla düzene girecek. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 187 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,742 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 292 göst.
0 oy
5 cevap 401 göst.
0 oy
7 cevap 294 göst.
1 Kasım 2021 Aile kategorisinde kubra1992 (3,550 puan) tarafından soruldu

398,220 soru