0 oy
1,217 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben kaçarak evledgm içn ilk yapmadı eşim ama sevgililer gününde 2 3 aylık hamileydm köfte pişirirken pişşt baksana bsy dcm dedi ne oldu dedm bnmle evlenrmsn dedi. Bnde bebeğime sormam lazım dedim ') :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) sizin nasıldı? 

25 Cevaplar

0 oy
(948 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

• Evlilik teklimi Öney kız:D
Erkekler öküz bacım;)
tarafından
Hahah ondan sonra zaten bnde dha romantiklik görmedim❤️:)
(948 puan) tarafından
Onların doğasında bu var bacım
Buda bir espiri olsun
İnekler neden üzgün üzgün bakar. Kocaları okuzde o yüzden:-D:-D:-D:-D
tarafından
Hahahah koptum ya cnm Allah da seni güldürsün :) ❤️❤️❤️
(948 puan) tarafından
AMİN Cnm Rabbim cümlemizi güldürdü sun hayatı bize gülük gülistanlık etsin iiiiiiiiinnnnnnnssssssaaaaaaalllllllllllaaaaaaaaahhhhhhhh
-Reklam-
0 oy
tarafından
Off  aamannn
tarafından
Neee oldu kızz:) ❤️
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Şöyle güzel güzel anlatabilecegim evlenme teklifi almadım malesef cnm ☺️
tarafından
Snde mi almdın ahh şu erkekler işlerine gelmiyor bazı şeyler ❤️:)
0 oy
tarafından
Nikah gunu belediyeye giderken. 

Önüme diz çöktü benimle evlenir misin dedi elinde yüzük de vardı. É yok diyemedim o kadar nikaha kadar geldik hersey hazır evrak falan. Eveeeett diye bagirmistim.

Eşimin ablaları teyzeleri benim akrabaları hep vardı  
tarafından
Ayy ne güzel cnm ya ❤️:)
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Ya bu postu kapat ya da burayi terk et :D:D

tarafından
Hangisini yapim :) ❤️
(1,850 puan) tarafından
Hahaha:)))
tarafından
❤️:):) :) ❤️❤️❤️
0 oy
(48 puan) tarafından
Evet canım aldım bana beyaz bi elbise almış onu gündüz getirdi akşam bunu giy hazırlan bir yere gitcez dedi bnde tamam dedim giydim hazrlandim ve akşam aldı beni evin yakınlarında bi park vardı büyük kamelyayi kalpli balonlarla her tarafını süslemiş masaya gül yaprakları ve mumlarla süslemiş büyük bi yazı asmış sana bir ömür başımın etini yeme fırsatını veriyorum benimle evlenir misin diye pankart hazırlamış ve tam diz çöktü parkın elektirikleri kesildi çok güzeldi parktaki herkes alkışladı bizi ve ufak bi haporler ile dans ettik çok güzeldi 
tarafından
Tamam yavaşça çık burdan ❤️❤️şaka şaka ne güzel almşsn bnmkler ders alsın azcık :)
0 oy
(625 puan) tarafından
Eşim doğum günümde evlilik teklifi yapmıştı cafe kapatmıştı benim için bende görevden gelmiştim  üstüm basim paspal paspal kabul etmiştim❤️
tarafından
Ne görevi kız :) ayy ne güzel almşsn cnm ❤️❤️❤️❤️
(625 puan) tarafından
Trafik Zabıtayım oda asker kuzum
0 oy
(3,702 puan) tarafından

Evet aldım efsaneydi öyle böyle değil :D biz görücü usulü evlendik nisanliyken eşimin evlerine gittik mutfakta kutuyu uzattı al dedi öküz alirmiyim diz cokturup  teklifi yaptırıp öyle aldım 

tarafından
Hahaha en güzeli cnm o kadar da dgl deseydin :) ❤️❤️
(3,702 puan) tarafından
Demi ama  bide ama kendini övüyordu hiç beklemediğin  anda hiç beklemediğin yerde  çok güzel olacak hakketen de unutunulmaz oldu
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Benim harikaydi keman ışık kamera pasta balon diz çökmesi havai fişek mumlar gerçekten muhteşemdi :))
tarafından
Tamam senide dışarı çıkar mısın :) :) :) şaka şaka ne güzel almşsn cnm ❤️
(14,004 puan) tarafından
:)))) eşim benim şansım ❤
0 oy
(240 puan) tarafından
Bekarken izmit sekaparkina kahvaltiya goturmustu gelirken otobüsün içim de oturan ayakta olan herkese ben bu kızı seviyorum 4 yıldır evlensin diye benle uğraşıyorum ama evet demiyor evlenmiyor benle siz söyleyin abiler ablalar bana evet desin evlensin demisti soforee abi evet evlensin benle ya oyle olmuyor demisti Herkesin içinde yerin dibine girmiş gibi hisettim kendimi aşırı Utanmıştım 
tarafından
Snnki brz abartmış kız ama olsun yapmş ya:)
(240 puan) tarafından
Sorma aşırı utanmıştım bidaha izmit otobüsüne  bindemim hep marmaraya ile aktarma ile geçtim:)))
tarafından
Hahaha cnm ya unutmşlardr çoktan :) bde unutmuolarmş AA sen o kızsn fln:)
(240 puan) tarafından
Heran herşey olabilir diye korkudan o şoföre falan denk gelirim diye ayağımı kestim artık otobüslerden  :)))
tarafından
Hahaha cnm ya ❤️❤️❤️
0 oy
(1,790 puan) tarafından
7 yıl görüştük ve "evlenecen mı la benle " dedi sadece 
tarafından
Snnki de öküz çıkmş :) o nedr öyle snde Hee hacı gel gidek deseydin :)
Bnada eşim bni ilk gördgnde ben snnle evlncm habern olsun dedi he tamam dedim 2 ay sonra evlndk:) :)
(1,790 puan) tarafından
Ya bizim ilk adımı ben atmıştım ve hep dedim evlenme teklifi almadan imza atmayacağım diye o da bir çiçekle öyle yaptı. Ama çok şükür hiç pişman olmadım benimki Arap atı sonradan açıldı.
tarafından
Maşallah de kı nazar değmesin :) valla Bzmki oto düzeltme sayesinde başladı ama ilk resmimi görünce herkese Bn evlncm dıomş ki hayatta evlnmm dyen brymş bnde aynısıydm onn asla evlnmm resmini gördüm kaldm ve bnde 1sene olacak kaçarak evleneli hiç pişman değilim ama Bnmki tam tersi öküz oldu :) :)
(1,790 puan) tarafından
Kuzum valla ele güne muhtaç etmesin evinin evdekilerin değerini haramı helali bilsin yeter. Arkadaşımin eşi romantiklik adına çığır açtı resmen ama gel gör ki geçen gün başka biriyle mesajlarını yakaladı geliyorum ne var yemeğe ekmek varmı özledim vs.
tarafından
Ayyy Allah korusun ya aynn öyle canm öküz olsun ama bnm olsun ❤️
0 oy
(910 puan) tarafından
Benimkinin sicili bozuk çıkma teklifi bile etmedi düşün yani 
tarafından
Eee nasıl oldu yolda yürürken el ele tutuşup gittnz e hazr tutmşken nikah da mı kıylm dedi snnki de abartmış cnm:)
(910 puan) tarafından
Yok şu u yok öyle konuşurken bir de baktık ki çıkıyor musuz beş yıllık sevgiliyken de zaten evlilik projelerimiz vardı nisanlandiktan sonra evlilik teklifi geldi aklımıza ama gerek görmedik :)
tarafından
Baya akışına bırakmşsnz herşyi ya:)
(910 puan) tarafından
Ama eşim benden romantiktir ben odunum
tarafından
Valla Bnde tam tersi sanıodm ama dglmş cnm Bnmki bildiğin master yapmış öküzlükte :) allh bozmasın cnm
0 oy
(291 puan) tarafından

Çok güzeldi. Kardeşimle gidip yüzük almışlar. Bende o zaman çalışıyordum sonra aksam görüşelim gezelim dedi bende tamam dedim. Neyse akşam oldu kardeşim kuzenim ve eşim ben 4 kişi gezmeye başladık. Sonra baktım kuzenle kardeş önden gidip biseyler arıyolar ve benim herif dikkatimi dağıtmaya çalışıyor. Sonra müzik söyleyen grubun yanına gittik saat kulesinin oraya. Bide baya kalabalıktı. Neyse adam başladı şarkı söylemeye. Ali kınık çocukları bile biliyor ali ayşeyi seviyor şarkısını söyledi. Ama çocuklar bile biliyor hüseyin emineyi seviyor yaptı. Adama baktım sonra herife baktım yerde diz çökmüş. :D sonra beni bi titreme tuttu benimle evlenir mısın dedi. Bende cevap veremedim kafamı salladım:)) Sonra herk3s alkışladı falan. Çok güzeldi çok...

image

tarafından
Dmi ne güzel devamında da byle devam ettiyse güzel ama. Bnmkine ters etki yaptı sonra :) :)
(291 puan) tarafından
Devamı böyle de ara sıra öküzleşiyor. Erkeklerin hepsinde var heralde ya o
tarafından
Genetik cnm yani var kanlarında :)
(291 puan) tarafından
Aynen yapacak bisey yok ona ya
tarafından
❤️❤️❤️❤️') :) :) :) napalm başımızın tatlı belaları
0 oy
tarafından

Aldim cok guzeldi:kissing:

tarafından
Byle özendrmedn anlatman çok güzel oldu cnm şmdi dha çok merak ettim :)
(1,777 puan) tarafından
Kiz senin profilini gördükten sonra romantizm düşünemiyorum yAA :D
tarafından
Hahaha yapıcağı varsada kursağında kalıo insanın :) :) :)
0 oy
tarafından
Bende kocaya kacanlardanim anam ne teklifi oda neymiş
tarafından
Kız Bn artık söylemekten utandım da oda ondan yalandan yaptı :) işlerine gelmıo zaten evlndk dıolar:)
0 oy
(13,564 puan) tarafından
İlanı aşk etti face duvarından ama çıkma teklifi bile etmedi bu adam bana sjsjjs
tarafından
Hahaha:) oda iyiymiş ❤️
0 oy
tarafından

Bi gün konusuyoruz evlenek mi la dedi bende he la evlenek dedim o kadar :D

tarafından
Mükemmel :) :) ❤️
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Aldım cafede cay içerken.usutumde bir kot bir tsrt. Zart diye yuzugu cıkardı benimle evlenir misin dedi. Şaşırdığım için bir kac saniye oyle kaldım cevabı beklemeden yuzugu taktı. Evet demek zorunda kaldım =)) bir de yuzuk bol geldi yaptırmak için geri aldı
tarafından
Hahah baya emrivaki yapmş adam :) :) :)
(1,094 puan) tarafından
Aynen ha. Eve gelince şoktan cıktım. Aklıma dank etti dedim ne yaptım lan ben
0 oy
(817 puan) tarafından

Kocam yuzuk almisdi bana onu bana takarken benimle evlenirmisin dedi bende evet dedim sadece bu yani supriz falan yapmadi hic takmadimda :angel:

tarafından
Gayet normal dmi hergün evlenıomş gbi cool davranmş:) :)
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Malesef almadim bn istediğimi söylemiştim ama onu bile yapmadi dusun sadce şey demisti bu askerde bnde deli gbi ders calisiyorum iki tane sinavim var bn nisanliyken acik öğretim lise okuyordum iste neyse bu telefonu kapatırken bisey dedi bn anlamdım ne dedim tamam bosver bisey yok dedi kapattı sonra mesaj attı evlilik teklifi yapioz onu bile anlamıyosun bndr sinirlendim adam gbi yapsaydın anlardım ama sen söylemeye bile çekiniyorsun dedim telefonu kapattım cok kızmıştım ve bnde bi daha.soylemem dedi naparsan yap dedim 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 347 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 448 göst.
31 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 439 göst.
0 oy
38 cevap 681 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu