0 oy
809 göst.
Diğer kategorisinde (2,040 puan) tarafından
Bugün anneme gitmiştim oturmaya oda oraya geldi iki oğlu var birisi 5 digeri 6 yaşında kızımda ev çok sıcak diye altında baksır külot üstümde sweet var oyun oynuyorlar. Yakalama falan bende kızım üşür bacagın gel bişi giydiryim dedim teyzemde oğullarımı tahrik ediyo heralde dedi şok oldum ne alaka deniz kenarında da böyle geziyor dedim şaka yaptım şaka diyor 3 yaşında çocuk tahrik etmeyi ne bilsin

28 Cevaplar

0 oy
(529 puan) tarafından
Yuh oha terbiyesiz ne biçim laf.ne iğrenç bı konusma.ne bici konuşuyorsun teyze deseydin çocuğum hakkında oturup çocuklarina bunların ogretiyolarnis 
-Reklam-
0 oy
(8,896 puan) tarafından
Şimdi gelde ağzını yırtma öyle insanların piçlleride hep sapik oluyo 
0 oy
(496 puan) tarafından
Bu kadının büyüttüğü erkekten ne beklenir. Inşallah anasına çekmezler. 
0 oy
(481 puan) tarafından
Seninde hatan var onunda seninde doğru değil o şekilde gezdirmen erkek çocuklarının yanında simdi tam merak cagindalar teyzenin de dediği çok ayıp yüzüne karsı ama bence kızını küçük büyük yaşlı deme açık Bi şekilde küçük zaten deyip çıkarma 
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Tovbe bismillah zihniyete bak ya dediigi laf mi.simdi
0 oy
(16,170 puan) tarafından
Böyle ananlar olmasın yaaa 
0 oy
(1,760 puan) tarafından
5 6 yaşlarda çocuk cinselliğe ilgi duyar hatta birinden görse denemek ister cinsel haz dediğin bebeklerde de var mesela şeyini elleyince haz duyan çocuk hep eli orasinda gezer bunlar normal ayrıca benim fikrim kimin tacizci kimin tecavüzcü olduğunun belli olmadığı bir dünyada çocuklarınızı korumam adjna bu şekil giydirmeyin artık besikteki çocuğa yan gözle bakılıyor benim oğlum var ben bile şort giydirmiyorum  sürekli talakkuzdayim
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Gereksiz bir insan daha 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aslicikk (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 88 göst.
0 oy
22 cevap 1,100 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Muallime3455 (21 puan) tarafından soruldu