0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından

Kızlar ilk defa uyuuz oldum kaşıntı ve kabariklar çıkmaya başladı kırmızı bundan nasıl kurtulurum ilaç falan hiç fayda etmiyor bide ziver diye bi ilaç kullandım oda fayda etmedi çok kötü bir hastalık :'(

4 Cevaplar

0 oy
(997 puan) tarafından
Hamile misin bacım aynı durum bende de varda **** vs hiç birşey çıkmadı , kan idrar herşeyime baktılar geberiyorum kaşıntıdan 1 haftadır . Tüm vücudumu sarmış durumda 
(726 puan) tarafından
Hamile değilim canım Allah yardımcın olsun inşallah
(997 puan) tarafından
Amin amin inşallah bacım
-Reklam-
0 oy
(728 puan) tarafından
Tüm kıyafetlerini 60 derecede yıkamazsan istediğin ilacı kullan yine başlıyor. Ailecek tüm kiyafetler çarşaf vb herşeyi 60 devede yikamalisin ama. Ben çözümü öyle buldum. İlaç olarakta xabion losyon yetişkinler için olanı al en etkilisi bu. Hem kokusu güzel hemde uzun gidiyor. Banyoda da beyaz sabunu bırak. Kükürtlü sabun kullanın ailecek. Bunları yapman yeterli cnm
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum yaa geçmiş olsun post üstte ciksin
0 oy
(97 puan) tarafından
Bizde eşimle **** olduk eczaneye yada aktarlarda sarı toz karışım var onu yapıp veriyorlar biz eşimle 3 gün sürdük tüm vücudumuza üç gün boyunca duş yok sonra geçiyor kesinlikle kulan krem falan hepsi yalan araştıra bilirsin canım 
(726 puan) tarafından
Eskiye göre iyi gibi canım tamamen geçmedi ama gene ara ara kaşıntı oluyor kaşıdığım zaman kaşınıyor tabi ciyak ciyak kaşıntı izleri yaraları geçti
(97 puan) tarafından
İnşallah daha iyi olursun
(726 puan) tarafından
İnşallah canım
(97 puan) tarafından
Kuzu nasılsın daha iyimisin aynı mi
(726 puan) tarafından
Aynı cnm geçmedi bende işe yaramadı herkeste yaramiyo demekki çevremde herkes diyodu zaten işe yaramaz diye zor bi hastalıkmış bu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 92 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 526 göst.
12 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 579 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Alpmuazz (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 132 göst.