0 oy
1,259 göst.
Aile kategorisinde (2,575 puan) tarafından
Kizlar bugün eşimin doğum günü . Sabahtan beri kendi ellerimle pasta yaptım tatlı yaptım hiç otrmadim evi temizledim kuaföre gittim saçımı başımı fonlettim. Çok özendim yani. Çünkü sever böyle seyler. Yemeğimi de yaptım. Kendisini bekliyorum 5 gibi aradım napiyon ne zaman gelecen dedim kaynanam da yanindaymis. Yaylaya gitmişler bide dalga geçer gibi yayladayiz yemek yiyoruz dedi. Bende birsuru yemek yaptım dedim arkasındaki herkes güldü kendin otur ye dedi nasil zoruma gitti pastayı komşuya verdim saçımı da bozdum oturdum tek başıma yemek yedim. Daha gelmedi siz olsanız ne yapardiniz

32 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Pastayı komşuya vermek yerine gelince onun kafasına geçirsen daha iyiydi 
tarafından
Neden Bi yere giderken sana haber vermiyor belki de annesiyle orda kutlamıştır bey efendi
(2,575 puan) tarafından
Annesi kutlamaz canım öyle şeyleri fuzuli masraf olarak gorur o konuda eminim
tarafından
Bakalım gelince ne diyecek sana söyle ama pasta yapmıştım komşuya verdim diye pişman olsun
(2,575 puan) tarafından
Eltim mesaj atmış yazık sana sabahran beri o kadın senin için uğraşıyor o hamile haliyle diye. Geldi şimdi odama girdim yatiyorum
tarafından
Ohh iyi demiş eltin yüz verme yat uyu takma kafana seneye bişi yapmazsın
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Masayi hazirlar oylece birakir gider yatardim. Geldiginde gorup utansin die.   Hic kadir kiyemt bilmiyorlar hic
(1,850 puan) tarafından
Bende aynen birakirdim o şekilde gelince utansın diye
tarafından
Vicdan yaptirirdim gorcekti hazirligimi bide not yazardim iyice uzulsun die.
(2,575 puan) tarafından
Yok yemekleri bıraktım pastayı komşuya verdim. Yazdığım küçük notlar kaldı yerdeki gül yapraklarını supurdum geçtim odama
tarafından
İyi yapmisisn geldi mi kuzum
(2,575 puan) tarafından
Geldi gel konusalim anlatım dedi konuşmak istemiyorum deyip odama geçtim
0 oy
tarafından
Ah kıyamam canım çok ayop etmiş se niye götürmediler ki yaylaya orda beraber kutlardınız en azından 
(2,575 puan) tarafından
Ya ben gezmeyi sevmem kendisi normalde beni de götürür ilk defa boyl yaptı hala çok kötüyüm deli oldum
0 oy
tarafından

İnan ki en iyisini yaptın , seni tebrik ediyorum , kendin ye otur dediyse sen de en iyisini yaptın , 

(2,575 puan) tarafından
Sinirden yedim hem ağladım hem yedim hala aynıyım o kadar çok hazırlık yaptım ki eltimi çağırdım evi süsledim . Odayı süsledim eltim çok sinirlendi ablam gibidir eşimi aricakti izin vermedim
tarafından
Kız izin verseydi arasaydi vallah eltin arasaydi onun yüzü baya düşecekti niye izin vermedin, o kadar ozenmisn tamam gitmiş gitmiş ama kendin otur ye ne demek ya Allah aşkına yaaa vallah sinirlerim bozuldu
(2,575 puan) tarafından
Sinirden kudurdum karnıma ağrılar girdi deli oldum
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Tum yaptiklarimin resmini ceker ona atardim ve senin gibi hicbir seyi birakmazdim anasiyla o gulen gerizekalilarla dogum gunu kutlasin odunnn ay kusura bakma sinirlendim gercekten 
(2,575 puan) tarafından
Hala agliyorum hiç böyle yapmazdı çok şaşırdım çok. Dondum kaldım cevap vermedim kapattım yüzüne çok kötüyüm ya
(5,913 puan) tarafından
Hic aglama canim kendi uzulsun ne guzel.hazirlik yapmissin kendi yaylada takilsin keske telefonu kapattiktan sonra tum resimleri atsaydin icine otururdu belki
(2,575 puan) tarafından
Bidaha ölsem kutlamam biliyo arıyor açmıyorum 20 kere aradı acmadim
(5,913 puan) tarafından
Oyle deme canim ya ama bunu agzindan burnundan getirki birdaha yapmasin
0 oy
tarafından
Bosardim terbiyesiz yuh ya bu kadar da olmaz sende de suc var boyle birine yemek bile yapilmaz bir de milleti gulduruyor
(2,575 puan) tarafından
Ve kendide katıla katıla güldü
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Pastayı niye komşuya verdin ki. Senin yerinde olsam yemeğimi  pastamı yerdim. O geldiğinde de hiç takmamış gibi seni mi bekleyecektim keyfini çıkara çıkara yedim der. kahkaha atarak çıkardım odadan. Madem gülmüşler geldiğinde de boş tabağı yedirirdim onada ertesi günde acısını fena şekilde çıkarırdım 
(2,575 puan) tarafından
Zaten yarını bekliyorum bugün sesimi çıkarsam hadi dışarı gidek kutlayalım felah dicek zorla götürecek o yuzd n bugün seslenmiyom
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Dogum gunu.oldugunu unuttu mu acaba? Ama.ck ayip ya yaptığı normal bi gun olsa bile seni almadan nasil gider kocam asla gtmz bensiz kiz aileside der zaten gulsahida getr diye.. herseyin.fotosunu at hic biseyi haketmiyomssun falan de
(2,575 puan) tarafından
Ya bensiz gitsin ben o kadar sıkıntı yapmam kolay kolay bensiz de gitmez. Ben bana gülerek otur kendin ye dediğine çok kötü oldum arkasindakilerin güldüğüne belki ben özel bişey dicem hoparlörü niye aciyon sen belki kanamam var şu var bu var dicem
(1,964 puan) tarafından
Yaa bide hoparlörü mu acti :/ cok kotu olms canm ya geldi mu eve naptn
0 oy
tarafından
Acaba gerçekten unuttu mu doğum günü olduğunu 
(2,575 puan) tarafından
Unutmuş olsa bile yemek yaptım dediğimde otur kendin ye demesi çok gururuma dokundu gülmesi herkesin gulmesi
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Bu odunları alıp birbirlerine vura vura döveceksik ya.. insanda heves bırakmazlar sonrada beklerler.. keşke arasaydi eltin.. 
(2,575 puan) tarafından
Eltim arasayfi çok kötü kavga ederdi çünkü çok kötü agladim
(3,187 puan) tarafından
Herkes kendine yapar ağlama artik.. kendi kaybetti.. paşa paşa özür diler fark edince o zamana sende burnundan getirisinin..
(2,575 puan) tarafından
Farkında zaten canım canım hazırlan dışarı çıkalım felan yazıyor cevap vermedim
(3,187 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Ben olsam masayı Bi güzel hazırladım pastayı da koyardım sonra kendimi odaya kitler gider yatardım gelince görür utanırdı 
(2,575 puan) tarafından
Gecenin 3 u bile olsa gönlümü almaya çalışırdı yarın yapacağımı yapacam bugun yapsam daha gün bitmedi gel dışarda kutlayalım felan dicek
(25,225 puan) tarafından
Bence daha eve gelmediyse yap ve kapa kendini cıkma anlasın
0 oy
(153 puan) tarafından
pastayi niye verdin canim kapidan iceri girince yuzune calardin al sana dogum gunu dye ben olsam oyle yapardm yani.
(2,575 puan) tarafından
O kadar özendim şekiller verdim yazık emegime bari çocuklar sevinsin dedim
(153 puan) tarafından
o senin iyi kalpli olusundan olmus canim ama ben senn gbi dusunmezdm heralde o an olsun en azndan birilerini sevindirdin
(2,575 puan) tarafından
Yazık günah durumları yok ne yapsam götürürüm çünkü çocuk canı ceker
0 oy
(15,366 puan) tarafından
Ben olsam birdaha yapmam ve aynı şeyi gün gelir onda yaşatırım anlasın nasıl bi duyguymuş 
(2,575 puan) tarafından
Yapmicam asla yapmicam bu bana çok çok çok büyük bi ders oldu
0 oy
tarafından

Suç sende neden doğum günü kutluyosun ki bencil adam bari edebinle özünü dile amaa nerdeee ohhh ben hiç kutlamıyorum dert tasamda kalmıyo böylece :D

(2,575 puan) tarafından
Bu sondu canım
0 oy
(8,867 puan) tarafından
Şaka yapıo olmalı. Çıldırırdm heralde. Kapıyı fln açmazdm geldğnde
(2,575 puan) tarafından
Acicam ama geldiğine pişman edecem
0 oy
tarafından
Çok ayp etmişler bide gülünecek bişey de yok gerizekelilar mi acaba 
(2,575 puan) tarafından
Aynı şeyi düşünüyoruz bence
0 oy
tarafından
Bizimki de yapar bazen böyle çok sınırımı bozar..
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Asla muhattap olmam Bi süre pasta da vermezdim görür utanırdı bidaha üçün birini alır kutlama hayatta yapmam 
(2,575 puan) tarafından
Geldi şimdi burnundan getirecem yarin
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Allahım iyiliktende anlamıyor ayıp etmiş çok Sen onun için neler yapıyorsun o sana kendin ye diyor ne kadar ayıp yaa
(2,575 puan) tarafından
Bide dalga geçti kız. Otur kendin ye dedi karnıma kramplar girdi. Bu hamile halimle sabah 9 dan beri oturmadim biliyonmu
0 oy
tarafından
Keşke o geldiğinde pasta masada yemekler masada sen süslü bi şekilde gecseydin karşısına neyi kaybettiğini anlardı.  Pişman olurdu  
(2,575 puan) tarafından
Yapmadım oturup yicek zıkkım yesin çocuk sevinsin diye komşuya verdim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 599 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (737 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 312 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Musmutlu anne-16 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 527 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 937 göst.
27 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu

374,576 soru

11,203,340 cevap

34,503 kullanıcı

...