0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde (494 puan) tarafından
Esim kac gundur disari cikalim diyor ailesinden birinin problemi cikiyor goturmuyor onlara kosuyor dun var tam cikacaz hazirlandik fln cocukla gelip alacak bu arada isten 4de cikiyor 7gibi alacak abisi ortagiyla tarsmis fln abisine yardim ediyormis sonra ariyorum babamin sigorta isleri icin ugrsaiyorum geliyorum birazdan diye diye saat 9 oldu geldi yemek yedi uzerini degisti gitti nereye baska bi sehire o sehirdeki digorta odemelerinde problemmis abisiyle gitti nese hic ciktik geliyoruz vs aramiyor msj atmiyoren son been yazdim nabtin diye 12 gibi geliyorum birazdan saat kac oldu nette nbiyon diyor bide nese ha bekle ha bekle uyudum tabi uyaniyorum yok saat 2bucuk geldi nerdesin kac saattir dedim abisinin isleriyle ugrasiyormus ortgi da eltimin kardesi kavga etmjsler abisi kovmus bunu vs vs bugun var 6 gibi geldik kize bi ayakkabi aldik 1 saat icinde bana bi terlim bicak gezmeden geldik abimin yanina gideyim bizi koydu gitti msj attim yemek hazir biz aciktik hadi diye aramis siz yiyin ortagi yok cok yogun yardim ediyorum tamm bende saniyorum ki yemke yemicek beraber yiyelim diye aradi 10gibi uzerinizi giyin hadi dedi cikin kapiya bende dedimki gel yemegimizi yiyelim nabacaksak ole yapalim dedim ben yedim sen yemedinmi diyor aksam yemegi hani beraber yenirya bn yicem demedin seni bekledim dedim iyi yiyin siz ben gaz alayim geleyim dedi gitti hazirlandik bizde sinirimden atistirdim yemedim kapiya ciktik durun bakalim ortak gelecekmis dedi 10 da geldi hala oturuyorlar utanmadan kahve yap diyor yaptim verdim tam yattim meyve hazirla bi diyor yuzsuz biktim ya yeminlen biktim isim var de bi kere karsindakini kiramiyon ama karini mahvediyorsun bole yaparak yeter ya allah hepsinin belasini versin dualrim kabul oluyor hepsi abisi anlasamasin isleri iyi hitmesin bana yasttiklarindan dolayi dedim olede oluyor ama sinim bozuldu yani bizene senin ortagindan dukkanindan esim muberk ortagi dukknda yardim etmesi mal cekmesi arti bana yemek hazirlatmasi gercekten biktim 

4 Cevaplar

+1 oy
(937 puan) tarafından
Tek anladığım eşin baya yoğun ve sen niye neye bu kadar kızıyorsun anlamadım 
(494 puan) tarafından
Yogun ama neden yogun kizdigim esim ama ailesi yuzunden bole 1 olur 2 olur 5 senedirmi ayni olur bi aile yetr artik 5 kardesler butun her ise her tartismaya vs bnm esim kosmak zorunda degil onlar yuzunden bizi ihmal ediyor ve tek erkekmis gibi aldigina maddi destekde bulundiguna karismiyorum ama birakin artik bizj bize de bizde bi aile olalim tek erkek benm esim degil ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Insanlara niye beddua ediyosun esinde gitmesin peslerine herkes kendi isini kendi cozsun yazik anlamadim pek ama hep sizi ekmis iste kocanda suc var baskasina mana bulma
(494 puan) tarafından
Ya kocamda buyuk suc onlarda ufak da buyumde her sucda gelmesinler yada bole kavga vs yapacaklar ortak olmasalardi
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Canm kafaya takılacak bişey yok anladığım kadarıyla, gezmek istemişsiniz bir türlü fırsat bulamamissiniz işler yüzünden. Bazen öyle oluyor çok takılma derim insanlık hali bizde de çok oluyor tam gezelim diyoruz kaynamamgil bişey çıkartıyor araay giriyorlar kalıyor her defasında, alıştım artık. Misafirliğe gelecek olursak mecbur adam evinize gelmisse eğer hizmet etmek bizlere düşüyor kadın olarak yani kahve istemiş normal bişey bu yapmasan daha çok ayıp olur. 
(494 puan) tarafından
Yok yaparim hizmetimi ama sinir oluyorum canim 1 saat dur git 10 1 kadar durulmazki
0 oy
(365 puan) tarafından

Kul, herhangi bir şeye lanet ettiğinde o lanet gökyüzüne çıkar. Semanın kapıları ona kapanır. Sonra yere iner, yeryüzünün kapıları da ona kapanır. Sonra sağa sola bakınır, girecek yer bulamaz da lanet edilen kişiye döner. Eğer gerçekten lanete layık ise onda kalır, değilse lanet edene döner.” (Ebu Davud, Tırmizi) Haklıysan. Bile beddua etme dua et o kişinin hidayetini iste .. Allah herseyi görür bilir . Hayırlı geceler 

(1,532 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum sürekli böyle olması senin bu şekilde yapman bı işaret te olabilir hidayet işte dua et  kocan içinde dua et huzur iste huzurun kacmamasini işte Rabbimden işlerin yoluna konulmasını kocanla muhabbetiniz için
(494 puan) tarafından
Duami ediyorum canim ailemem icin ama kaynim icin kusura bakmasin o yaptiklarindan sonra benm evime ailem gelmiyorsa tek suclu odur onun icin guzel bi sekilde dua etmem allahim sen nasil biliyorsan ole yap diyorum allaha havale ediyorum dukkan konusunda da beni ilgilendirmez ki dukkan ortagi degilim bizim degil her 2 gune bi yemek yapmaya yada cagirmaya yalin diye banane herkez dusunsun ne yicekler nabacakarini cat kapi geliyor yemege bazen onun icin guzel duami hak etmiyor insan gibi abilik bi buyukluk yapsaydi o zmn herseyi hak ederdi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 605 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 533 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,262 göst.
10 Aralık 2019 Aile kategorisinde dilekdemir (2,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 937 göst.
27 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu

377,344 soru

11,292,370 cevap

34,711 kullanıcı

...