0 oy
607 göst.
Diğer kategorisinde (736 puan) tarafından
Kızlar oglum ana okuluna gidiyo esim goturup getiriyo .ben bi toplantiya gittim. Veliler ögretmenin kurdugu grup haric baskabir gurup kurmuslar ordan ögretmenler gunu icin hediye parasi pasta parasi toplamislar hep birlikte gitmisler benim hic biseyden haberim yok .gruptan ben ogretmnler gununu kutladim hocanin.kimse mesaj atmadi senin haberin yokmu biz toplaniyoruz diye .sonra resimler atmislar cildirdim hepsi cocuklarini önüne almis resim cekmisler benim cocugum ortada kalmis bende gruptan yazdim nie bna haber vermediniz diye digergruota yokmusunuz yazdilar. yokum benimayri gruptan haberimbile yok dedim özür dilerim benim hatam kusura bakmayin diyo .ya esimesoyleseydiniz en azindan bilgim olurdu dedim dogru bidaha ilk size soylicem dedi ama cok sinirim bozuldu gercekten hepsinin sacini basini yolasim var insan bilmezmi kimvar kimyok kim kimin annesj diye haksizmiyi.

17 Cevaplar

+2 oy
(583 puan) tarafından
Ay kıyamam ya çocuğun kim bilir nasıl üzüldü orda yalnız hissetti kendini çok ayıp yaptıkları her sene yaşanan şeyler canım öğretmenden gizli grup para vs bu olayları duymaktan bıktım valla eşimin yengesi öğretmen ona gelen hediyelerin nerdeyse hepsini millete dağıtıyor umrunda bile olmuyor her sene abartmayın diyoruz anlamıyorlar diyor sınıf anneleri kendince herşeyi hallediyor ve diğer anneler uymak zorunda kalıyor 
(736 puan) tarafından
Canim neyse yapamaya raziyim ama cocugum orda tek kalmis hepsi resim cekmis cocuguyla ogretmenle benimki masum masum bakiyo haberim olsa gitmesem neyse benim sorumlulugum derim ama cok uzuldum ya
(583 puan) tarafından
Bende en çok çocuğuna üzüldüm arkadaşları flan de demiştir senin annen nerde diye keşke böyle yapmasalar çok kötü bı durum onlarla kavga edesim geldi inan hiç gelemem böyle seylere çocuğu mahrum etmenin ne anlamı var yapan kişi gerçekten organize olması gerekir bu durumlarda sen neden okula götürmüyorsun canım
(736 puan) tarafından
Uzak canim bi kizimdaha var oda kucuk esim goturuyor arabayla .esimi goruyolar kadinlar hep uzak duruyorum iclerine giremiyorum diyo hakli olarak keske deselerdi yani en azindan haberiniz yokmu bizim buluscagimizdan siz neden ogretmenin kurdugu yerden kutladiniz diyende olmadi ben kendi basima yazmisim baska kimse yazmamis
(583 puan) tarafından
Anladım canım kötü olmuş ya çocuğuna üzüldüm kalabalığın içinde yalnız kalmış yavrum yani dediğin gibi en azından beyfendi eşinize söyleyin biz plan yaptık o gün gelsin eşin küçüğe bakar sen yine giderdin çocuğunu yalnız bırakmazdin
-Reklam-
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Bence kim kimin annesi takip edemezler ama diğer gruptaki herkesi oraya kopyalayıp açılıyor zaten saçma olmuş yani. Kullanan kişi teknoloji zayıf olduğundan akıl edememiş no lari tek tek almış demekki. Gerçi siz ansinifi dediniz orda öğrenci az olduğundan takip de edilebilirdi 
(736 puan) tarafından
19 kisiler sinifta 14 tanesi katilmis 3 kisi eksikti biz kabul etmediler gruba girmeyi diye dusunduk diyo bana mesj atip sorsaydiniz dedim girmek istemesem soylerim dedim .sizi gormedik iste bikere gorduk diyo daha oncede toplanti olmus benim haberim yoktu ikimciye gittim bi degisikler ya kendi aralarinda konusuyolar anca
0 oy
(5,232 puan) tarafından
Aa kötü olmuş çocuğa üzüldüm hepsinin annesi yanındaymış çok kötü hissetmiştir
(736 puan) tarafından
Aynen oyle cok kotu hissetmistir gelince bana diyecegi anne neden gelmedin .
0 oy
(1,951 puan) tarafından
Kız bende senin çocuğun orda annesiz kalmasına üzüldüm. Ağzına tüküreyim onların . Pazartesi günü gidip çocuğuna ufak çaplı bir telafi yapabilirsin. Gönlü olur belki .
(736 puan) tarafından
Valla bende ona uzuldum bide mesaj yaziyolar cocugun bizim cocugumuzu itti vs diye üzülmüş cocuk  sinirlenmis napsin hic halden anlamiyolar ya
(1,951 puan) tarafından
Benimki de anaokulunda ortalama aynı yaşlardır . Aynısını yapardı hatta günlerce konuşur kızardı herkes vardı sen yoktun diye şikayet edip dururdu . Ağlardı belki annem gelsin diye . Ne yapsa haklıdır.
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ya o minnacık kalbi nasıl üzülmüştür en fazla 20 çocuk olsun tahminimce nasıl sizi unuturlar gidip gelmediğiniz için umursamadilar büyük ihtimalle de nasıl o küçücük çocuğun boynunu büktü hepsi 
(736 puan) tarafından
Valla bende ona cok uzuldum badkasinin cocuguna olsada üzülürüm yani kimse haber verme gereksiniminde bulunmamis cok sinirim bozuldu .
0 oy
(877 puan) tarafından
Acaba diğer gruptaki numara eşiniz olduğu için yazmamış olabilirler ona direkt ama hata yapmışlar haklısınız 
(736 puan) tarafından
Yok canim benim numaram var her yerde gozden kacmis siz yokmussunuz diyolar ama nasil gisden kaciyo guruldan almis diger kisilerin numarasinida benim numaramda var yani anlamadim nasil calisiyo akillari hadi grupta yokum insan esine der en azindan boyle bisey yapcaz esinizin numarasi yok ulassin bize vs diye
0 oy
(2,036 puan) tarafından
Bana da dediler müdür beş kişi istiyor sınıf annesine yalaka ne kadar kişi varsa oradaydı 
(736 puan) tarafından
Ya ben bikac kisi gitse gene onemli degil hepsinij annesi vardi bitek benim oglani araya sikistirmislar cocugum kimsesiz gibi kalmis
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Ay çok sinir bozucu. İnsan çocuğu için çok üzülüyor. Yani amaç ney ki ? Gruba yazsalar ya 
(2,036 puan) tarafından
Gruba beş kişi yazdılar birde bak en az on kişi birde fotoğraf atıp duruyirlar
(736 puan) tarafından
Canim ogretmen grup kurdu orda butun veliler var birde sinif annesine demis grup kurun diye kurmus ama ben yokum ve haberim yok ordan anlasmis hepsi hediye almislar pasta vs benim haberim olmadigi icin gitmedim resimleri atmislar sok oldum cok uzuldum cocuguma hepsinij annesi ordaydi kim bilir ne dusundu mahcup hissetti yada uzuldu annem nie gelmedi diye bekledimi bilmiyorum onun o durumuna cok sinirim bozuldu
0 oy
(12,775 puan) tarafından
Öğretmenim ama bu sallak saçması olaylar yüzünden öğretmenler günü kaldırılsın istiyorum bazen 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Ogretmenler günü kutlanmamali yasaklanmalı bu ne ya durumu olan var olmayan var ne gerek var böyle şeylere herkes zorunlu oluyor hediye için uğraşıyor insanlar
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Sana değil en çok çocuguna üzüldüm canım. Sende haklısın senin için de kırıcı ama çocuğun için daha kötü olmuş. Tüm arkadaşlarının annesi geliyor tek sen yoksun. Çok büyük ayıp etmişler
0 oy
(249 puan) tarafından
Seni bosverde o çocuk kendini yalnız hissetmiş canım yavrum ya malesef ayrımcılık ve ogretmene yaranmak için bir sürü yalak veli var birde şimdi sınıf annesi varmış o ne benim oğlan 3 aylık okula gidene kadar kalkar inşallah sjsjx 
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Her ne olursa olsun burda sorumluluk öğretmende bizim öğretmenler asla özel günlerde toplanmıyacaz dedi herkesin annesi gelir gelmez o yüzden çocukların etkilenmesini istemiyorum dedi ve toplu olarak kutlama yasaklandı bizim okulda 
(583 puan) tarafından
Ya süper bı karar bence helal olsun öğretmeninize bence de öyle olmalı çünkü herkes evde değil çalışan var ayrı olan var Allah gecinden versin vefat etmiş olan var daha bu yıl çok büyük felaket atlattık o depremden beri bir süru özel gün bayram geçti her günde içim cız etti hayatta kalanların eksik yanlarına öğretmen anlayışlı olmak zorunda kimse boynu bükük mahrum olmasın
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Ayy tek üzüldüğüm şey çocuğun öyle yalnız kalması. Valla benim bile canım sıkıldı.
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Haklısın resmen ayrimcalik ne gerek var soyleselerdi keşke 
0 oy
(336 puan) tarafından

Bu ne sinir bana bile geçti zaten bugün çok gerginim :'(

0 oy
(179 puan) tarafından
Bizimkilerde bugün toplandı kadınlar orda bir tane kız cocugu annesi gelmemişti öyle ağladı üzüldüm cidden bnm kız bni gördü cok sevindi 40 günlük bebekle gittim iyiki gittim demekki oda ağlayacaktı sizin oğlan icinde üzüldüm kötü olmus cidden

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 316 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Musmutlu anne-16 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 534 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,263 göst.
10 Aralık 2019 Aile kategorisinde dilekdemir (2,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 938 göst.
27 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu

378,334 soru

11,323,927 cevap

34,775 kullanıcı

...