0 oy
94 göst.
Aile kategorisinde (7,990 puan) tarafından

Oğlum meme diye çıldırıyor gecede uyanıp emiyor, 23 aylık meme yok bitmiş felan dedim yüzümü cirmaladi bana şiddet gösteriyor :D bana sabır taşı demeyin yakınımda aktar yok onu alabilcek bana başka tavsiyeler verin pls:'(

11 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Goz kalemiyle boyaa  aci biber sur kirmiziya ruja boya acimis kanamis de emince canim aciyo diyebilira. Ben bi anda.kesfim
(7,990 puan) tarafından
Bende bianda kesmek istyorum mesela öyle yapıyorum bazen ozaman istemiyor ama kriz geçiriyor fln sonra tekrar meme diye yapışıyorya
(7,208 puan) tarafından
Tövbe esteğfirullah çocuğa nasıl bir travma olur bu tavsiyeler haberiniz var mı
(7,990 puan) tarafından
Lmihrace hshshshhahw
(1,248 puan) tarafından
Allahini seversen nasil kestn kendin anlatrmisin ben sabir tasi aldim biratrcam diye.ve kesinlikle. Kullanamaidm bi anda.kesmek.zorunda.kaldim. once azaltmalsn emme sayisini 3 se 2 ye 2 s.gunde 1e oyle oyle anca
-Reklam-
0 oy
(8,385 puan) tarafından
Ayakkabı boyası sürmüştü ablam :) işe yaramıştı yeğenimde denemekte fayda var :) 
(7,990 puan) tarafından
Allah Allah :D bidaha istememismi?
(8,385 puan) tarafından
Yok canım kapkara görünce memeyi birde kokusu oluyor ya boyanın istemedi
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Salça çikolata sirke deneyebilirsin ayrı ayrı surcen sakın hepsini beraber sürme :D ben sürdükten sonra bak hasta olmuş iyileşsin falan dedim öylece unuttu 
(7,990 puan) tarafından
Yaa bende yaptım geçen salça fln sürdüm ama onlarda zor iş ya suruyorsun sonra silip kapatmak zorunda kaliyosun , sonra tekrar meme diye yanıma yapışıyor tekrar aynı döngü ay bilemedim sirke iyi fikir ama bence tiksinir ozaman
(14,036 puan) tarafından
Silme canım göğsün ve çamaşırın arasına peçete koy çamaşırına bulaşmaz ben öyle idare etmiştim
(7,990 puan) tarafından
Bak bu iyi fikirmis aslında denicem senin ne kadar sürdü kesmen bu sekilde
(14,036 puan) tarafından
İlk 2 3 gün sürekli geldi baktı sonradan kesti umudunu 1 haftaya kadar da iyice unuttu
0 oy
(633 puan) tarafından
1 hafta konuştum sen büyüyünce meme emmeyeceksin diye. uyku öncesi ve gece emiyordu zaten. 1 haftanın sonunda dedim sen artık büyüdün kocaman oldun çok güçlendin artık meme yok gel seni sallayayım öyle uyu. Uyudu gece kalkınca konuştuk seninle sen büyüdün meme yok süt bitmiş. Su vermemi ister misin dedim emzik verdim unuttu gitti. Sabah babasına anlattık büyüdü kocaman oldu meme emmiyor diye 1 haftada tamamen unuttu
(7,990 puan) tarafından
Seninki kaç aylıktı ki
0 oy
(12,724 puan) tarafından

canım kolay gelsin ben küçükken kestım büyükmüş her şeyi anlar  bilemiyorum:)

(7,990 puan) tarafından
Meme yok bitmiş uf olmus açıyor diyorum bana vuruyor keşke anlasa:D
(12,724 puan) tarafından
maşallah inatçi :) ben korktum büyüdükçe kesemem iyice alışkanlık olur diye 1 yaşında kestım aramadı küçük olduğu için
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Buradakilerin tavsiyesine uyup sakın çocuğunu korkutma. En güvenli limanı birden yerle bir etme . Yavaş yavaş oyalayarak unutturarak bırak . Benimki iki yasa kadar ek gıda bile almadı o kadar bağımlıydi çok güzel bir şekilde ayrıldık . Birden kesmek anneye de bebeğe de zarar 
(7,990 puan) tarafından
Birden kesmek daha iyi olmazmi ne gibi travmalar yaratirki bence kademeli olarak daha zor
(6,343 puan) tarafından
Gerçekten çocuğa büyük bir tramva kaç kişiye yazıyorum yok bir anda kesmek daha mantıklı

Ben önce geceyi kestim şuan gece emmiyor 21 aylık
.su aşamada gündüzü azaltiyordum Amy şuan sabah kalkınca emme olayiyla yatış pozisyonunda emme olayını bitirmeye çalışıyorum sonra yavaşca oyaliya oyaliya bitti artık yaşın geldi konuda konuşa kesicem mesele geçen 1 gogsumu 2 gün. Emzirmedim ama sertleesmedi çünkü azalttigim için ağrı yok ne ccugakne kendime o eziyetu veremme
(7,990 puan) tarafından
Benimkide gece çok emen bir çocuk değil. Bazen kalkarsa 1 kere falan kalkıyor. Benim gogsum emzirirken bile mastit olmuştu çok acı ya. Anlatsam anlamaz şuan çok inatçı çünkü. 2 yaş sendromuda birden etkiliyor herhalde.
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Hiçbirşey karıştırma. Netten sipariş ver al sabır taşı 2 gün sadece. Hatirliyorsan yeni kestim ben 2 gün sürdü. 
0 oy
tarafından
Cikolata sürdüm dahada yüzüne bakmadı memenin genelde meme duskunudur durmadan emen biridir öyle yapınca yemedi
0 oy
(6,343 puan) tarafından
İnternetten sipariş ver sabır tasini
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Saç koymuştum ben migdesi bulandı öylelikle bıraktı 
0 oy
tarafından
Benimki de öyleydi canm ne surduysem boş.  En son aklıma vicks geldi:)))

Vicks sürdüm kokusundan bile rahatsız oldu yanasinca.  İnatla ağzını sürdü eeeeğ eğ ddi ben de dedim aaaaa acı olmuş eğk  olmuş artık. Öyle bıraktı. O görmeden arada sürdüm ki her istediğinde koksun ona . Gece de yanımda bırakırdım vicksi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 91 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miracinannesi.34 (729 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.