0 oy
1,046 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından
Anneler hayırlı akşamlar tekrar çocuğu 2 yaşında olupta uyku sorunu olan var mı hiç uyumuyor geceleri doğru düzgün böyle olduğu için de eşimle tartışıyoruz ne yapsam hep beni suçluyor bana kızıyor neymiş çocuğu uyutamıyor muşum inanın sevmeseydim çoktan ayrılırdım çoğu konuda anlaşamıyoruz ağlatıyor hep beni çünkü hiç beni düşünmüyor bana acımıyor 

29 Cevaplar

+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Çok konuşmasında uyutsun bakalım bi kere 
-Reklam-
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Senin gibi ponçik bir hatun nerden buldu bu dağdan inmeyi . Kusura bakma kendimi tutamadım sen sanki zevk alıyorsun çocuk uyumayinca . Çok biliyorsa kalksın o uyutsun madem babalığıni göstersin
(82 puan) tarafından
Yok cnm öyle demeyelim işte bazen anlayışsızlığı tutuyor işte
0 oy
tarafından
Benimki de bazen uyumasa hep beni suçlar boşver hepsi aynı napıcan
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Eşine şöyle psikolojik bı yardım alsın sorunları var belli.Cocugun uyumaya bilir bundan normal ve doğal bir durum yok.Eger gün içinde çok fazla uyuyorsa en aza indir bu uykuları.
0 oy
(264 puan) tarafından
Uyumuyorlar bizde de durum aynıydı Şuan 3 düzene giriyor bir seneye girer seninki de benim eşim de aynıydı merak etme kaale alma çok biliyorsan al uyut de geç
(82 puan) tarafından
İnan çoğu zaman normalde hiçbir sorunumuz yok çocuk dan dolayı tartışıyoruz hep
(264 puan) tarafından
Bunu en iyi ben bilirim bir yere giderdik kanlı bıçaklı dönerdik bir yerde oturamazdik eşim de aynıydı yok sen çocuk bakmayı bilmiyorsun yok şöyle böyle ben de ona bağırırdim tabi artık bıkmıştim bir yere gitmek istemiyordum ama bak 3 yaşını bitirdi şuan maşallah diyim eskisi gibi değil 1 sene bile çok farkediyor çocuklar da görürsün seneye o düzene girecek sen biraz daha rahatlayacaksin aslında şuan da gerilmene gerek yok ama senide geren eşin benim durumum gibi istersen karşına al ve sakin bir zamanında bu durumu konuş gerildiğini kendini kötü hissettiğini onun desteğine ihtiyacın olduğunu söyle belki anlayabilir
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Esseklik ediyor anlayışsiz deli oluyorum söyle adamlara yA

Dikkat et bari ikinciyi yapma düşüncesiz biriyle ömür geçirmek zor Allah yardımcın olsun
(82 puan) tarafından
Normalde çok iyiyiz bi sorunumuz yok çocuk tan dolayı tartışıyoruz
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çok biliyorsa kendi uyutsun 
0 oy
(520 puan) tarafından
Bnmde kızım 2 yasında hiç uyumuyor gece sürekli uyanıyor esimde bazen ne çok uyaniyor fln diyo ne yapalım bizim elimizde degil ya uyaniyorlar
(82 puan) tarafından
Beceremiyor muşum uyutmayı öyle dşyor :))
(520 puan) tarafından
Sen uyut o zaman madem Bn beceremiyorum de
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Oyle.yapinca at basina uyutsun bakim cok bildigini sanan bilgisiz
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Tv karsisinda su aygiri gibi yayılacaklarina kalkip bebeyi onlar uyutsun o zaman arada benimkide hadi uyut artik diyor tüm cinlerim tepeme çıkıyor 
(916 puan) tarafından
Ay şaka gbi ya hepsi mi böyle ne saniyo bunlar kendini ya götür uyut diyo banada kendi TV karsisnda.yazik çocuğu sersem yapiyorum uykusu olmadığı halde :( beyefendinin huzuru kaçmasın aman
(7,232 puan) tarafından
Aynen kız 10 da tutturuyor hadi uyuyun artik diye kizi uyut diyor uyuyun derken tabi zaten uyku priblemimiz var uykusu gelmeden yatirsamda geri kalkiyor her aksam 3 4 kez uyumaya gidip geri geliyoruz sinir oluyorum
0 oy
(119,168 puan) tarafından
kendi uyutsun erkekse
tarafından
Wc terliğiyle kocasınin ağzına vursunmu sevdoş Hahahaha
0 oy
tarafından

Kendi uyutsun o zaman:angry:

Kızım 2 yaşında arada uyumamazlık yapar ama uykusu düzenli çok şükür birde geceleri babası ile yatar şimdi odada ikisi de yatıyor eşim yatırır hep geceleri onu bende biraz dinlenirim o konularda anlayışlı sağolsun eşim 

0 oy
(191 puan) tarafından
Canım benim eşim oto elektrikçi işi çok ağür akşama kadar arabanın altında banada hep aynısını derdi uykusuz kalıyordu hep dün gece verdim ayağına al uyut hadi bakalım uyuyor mu diye deli etti tabi babasını bugün hiç seslenmedi bile bir kere eşinin uyutmasını işte sana hak verecek 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Allah yardimcin olsun ins 
0 oy
tarafından
Vir anne evladınn uyumamasını ıster mı hıc. Uyumuyosa uyumaz. Atak haftasıdır muhtemelwn ki 2 yasda uyku gerılemesı olabılıyomus . Çok bılgılı kocan alsın kndı uyutsun bakalım
0 oy
(916 puan) tarafından

Resmen bizi anlatmışsın .yazsam buraya destan olur herhaldee cocuk yüzünden tarstismalarimizin haddi hesabı yok 4 yıllık sevglmdi severek evlendik çocuk olnca herşey çok degsti kendiside değişti .en son dün gece sen beni sevmiysn çocuk yüzünden berabersin dedim kızdı :D

0 oy
tarafından
Çok biliyorsa kendi uyutsun hem sende ondan öğrenmis olursun tövbe Yarabbi 
0 oy
(5,284 puan) tarafından
Benimki diş çıkarıyor bu ay geçen ayda hastaydı saat gece 2 oldu yeni uyudu ben artık uykusuzluğu kabullendim bir yıl daha diyolar bakalım nolcak şimdi 26 aylık 
0 oy
tarafından
Benim kızımda iki yaşında şuan hala bı saattir ayağımda sallıyorum ayağım koptu resmen ama yatmıyor bı kaç satte bir uyaniyor bende napicagimi bilmiyorum canım bide hamileyim son ayim çok zorlanıyorum eşim bişey diyince çok biliyorsan sen uyut diyorum daha bişey demiyor
(82 puan) tarafından
Ay Allah yardımcın olsun :)
0 oy
(795 puan) tarafından
benim kizin da uyku duzeni bozuk canim kac ay once hastalandi hala rayina oturtamadik bazen benim esim de soyleniyor bende al sen uyut diyorum onu da yapmiyor isine gelmiyor oturup kaliyor oyle altta kalma sesini cikar cok uyutabiliyosa kendisi uyutsun soylemesi kolay geliyor bu kocalara 
(82 puan) tarafından
Bi kere ben bağırdım çocuğa diye beni evden kovuyordu cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 141 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Citipiti (2,314 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 294 göst.
14 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 978 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu