0 oy
471 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
Evde çocuklarla hastayım eşim aradı dedi akşam gelince hastaneye götürürüm daha sonra bahane aradı yok işi çıkmış felan 12de geleceğini söyledi bende kanıtla dedim nereye gidecek dedim yalanı ortaya çıkınca bana telde bağırıyor senin yüzünü görmemek için kahveye gidicem gelmicem diyor kaç defa söyledi dışarda herkes duymuştur yüzünü görmek istemiyorum dedi eve gelmicem dedi kalbim kırıldı sonra ne yaparsan yap sen kaybedersin dedim sonra yüzüne kapattım teli her gün 1e kdr eve gelmiyor kahvedeyim diyor ama telde yaşlı kadinlara felan baktığını yakaladım 

8 Cevaplar

+1 oy
(3,648 puan) tarafından
Yasli kadin mi :))) kiz kahveye diye huzurevine gitmesin millete huzur vermeye tovbe ya rabbim ya. G.tu kalkik sunepe nerenin padisahiymis sorsaydin ne saniyosa kendini 
(19 puan) tarafından
Bugünlere hep yaşlı kadınlara baktığını görüyorum şaşırdım ben gencim de eve de gelmiyor geç saate kdr şüphe etmekte haklı mıyım
(3,648 puan) tarafından
Ya ne bileyim kocanin oyle bi fantazisi olsa da yasli basli teyzeler ona yanasir mi bilemedimki ne gunlere kaldik
-Reklam-
+1 oy
(8,177 puan) tarafından
Senin yüzünü görmek istemiyom. Diyen birini eve almam kapıyı kitler yatarım 
+1 oy
(2,273 puan) tarafından
Kocan jigola olmaya çalışıyor olmasın. Hem evde hasta çocuk karısını önemsemedi diyelim çocuk noluyo. Dengesiz öküz 
+1 oy
(2,651 puan) tarafından
Gıcıktan fazlası bu canım Allah ıslah etsin 
0 oy
(9,541 puan) tarafından
Yaşlı kadın değince insanın aklına kötü kötü şeyler geliyor. Şaka bir yana keyfi gece 1 de gelen adam eve gelmesin bir zahmet, otel mi ev mi karar versin
(19 puan) tarafından
Eve geliyor 1 de bana dokunuyor dokunmazsa diyecem dışarda yapıyor valla
0 oy
(2,685 puan) tarafından
Bu saate kadar nerdeysen git orda yat der kitlerim kapimi 
0 oy
(16,144 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah yaşlı kadın nedir ya 
0 oy
(8,987 puan) tarafından
İşi düşer elbet sana sende o zaman yüzünü görmek istemiyorum de

İlgili sorular