0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (8,832 puan) tarafından
Kızlar kardeşim 24+4 haftalık hamile. Erken doğum riskiyle şu anda hastanede yatiyo. Neler lazım bilen var mı. Bebeğe biberon mama gerekiyor mu. Bez almalı mıyız. Anneye normal zamandaki gibi yapılan doğum çantası mi hazırlayalım. 

Çok kötüyüm. Dua edin ne olur bikac hafta dayansın. 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Önceliği sağma pompası alsın biberon mama daha sonra isterler canım haftası kuccuk benimde premature iki dogumumda ama 33 haftaydi
(8,832 puan) tarafından
İnşallah biraz doğumu durdurmayı başarırlar.. cevabınız için çok teşekkür ederim. Şimdi iyiler de mi bebekleriniz kaç yaşındalar
tarafından
İyi canım Allah'a şükürler olsun büyük oğlum 34 doğdu küçük 33 girdi doğdu ikiside beş gün kuvesde kaldı. İnşallah kardeşinin birkaç hafta daha ilerler ama sakın umudunu kaybetmesin ben premature bölümünde 25 haftalık doğup sağlıkla büyüyen bebekler gördüm:)
(8,832 puan) tarafından
Ay böyle şeyler duyunca çok mutlu oluyorum. Allah çocuklarınızı size bağışlasın. Rabbim kimseyi evladiyla sınamasin. Dualarınizdan bizi de eksik etmeyin
tarafından
İnşallah sağlıkla kucağına alır canım hiç umudunu kaybetmesin 600 gram doğan var :)
-Reklam-
0 oy
(8,777 puan) tarafından
Normal doğum cantasina ek mutlaka elektrikli sagma pompası alınsın biberon bez falan onları hastane temin ediyor anne için deepend hastane hasta bezi veriyor aslında fakat onlar çok büyük oluyor genelde insanın üstünden düşüyor bide bolca yazlık Pijamayenu doğum yapan kadin çok terler özel hastaneye eğer havlu sampuan falan koy Duş alıp rahatlar bu arada 25.haftayi doldurursa korkmaniza gerek yok kuveze alacaklar %90 oranında yaşıyor sağlıklı oluyor bebekler inşallah kendi haftasına kadar dayanır 
(8,832 puan) tarafından
Ebeler de demiş merak etme kilosu filan iyi yaşar diye. Ama tabi ne kadar anne karnında durursa o kadar iyi. İnşallah biraz dayanır
(8,777 puan) tarafından
Tabi yinede anne karnında durması daha iyi olur inşallah dayanacak
(8,832 puan) tarafından
Ben umutluyum. Hastanede gözetim altında zaten. Otuzuncu haftayı görür diye düşünüyorum. Allah'ım nolur yardım et
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Süt sağma makinası hastaneden kiralanabilir, bestlac damla süt arttırıcı , premature bebek kıyafeti çıkışta lazım olacak bez , pişik kremi ve ıslak mendil gerisi normal çanta işte 
(7,444 puan) tarafından
Evet büyük oğlumun haftaya doğum günü var 2 yaşına giriyor miniğim de 6 aylık olcak bu ay :)
(8,832 puan) tarafından
Benim de büyük oğlum pazar günü iki olacak. Küçük oğlum da iki gün önce tam altı aylık oldu. Büyüdüler valla. Küçüğüm abisine aşık :)
(7,444 puan) tarafından
13 temmuz doğumlu cumartesi günü doğum günü kutlaması var :) sorma bizimkilerde birbirine aşık ya öyle gördükçe iyi ki diyorum her an ❤️ tadını çıkarıyorum her anlarının :) ayy maşallah maşallah nazar değmesin desene ek gıda zamanı geldi :)
(8,832 puan) tarafından
Benimki de 16 temmuz doğumlu :) kardeşim iyi olur inşallah. Ben de pazar günü küçük hatıra amaçlı doğum günü yapicam inşallah. Aynı ben de iyiki varlar diyorum iyiki olmuşlar. Koca danalarim benim sjjsjs. Evet canım başladık yavaş yavaş ek gıdaya. Darısı size :)
(7,444 puan) tarafından
:) maşallah maşallah bizimki dünden hevesli 4 aylık oldu masada gözü ama sabırla bekledik az kaldı bakalım amin inşallah ❤️ oh kolay gelsin iyi eğlenceler olsun inşallah ❤️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 213 göst.
0 oy
12 cevap 281 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 398 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Arslan Fatma (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu

378,306 soru

11,323,082 cevap

34,773 kullanıcı

...