0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından

image

kızlar hastane çantama bunları koydum 33 haftalık gebeyim aralığın son haftası doğum olacak eksik yada fazla olan varsa yazabilirmisiniz lütfen şimdiden teşekkür ederim hepinize

11 Cevaplar

0 oy
(3,053 puan) tarafından
Evet canım yeter bunlar zaten bendede bunlar vardı sağ salim al kucağına inşallah
(219 puan) tarafından
Amin canım sağolasın ❤️
-Reklam-
0 oy
(653 puan) tarafından
Pantolon neden 4 tane çok koymussun gibime geldi gerisi tamm
(219 puan) tarafından
Görümcem pantolonu çok koy kanama belki çok olur üzerin batar falan dedi o yüzden 4 tane koydum
(653 puan) tarafından
Pijama mi pantolon yazmışsın rahat edemezsin diye söyledim pijama ise tabi koy sağlıkla gelsin inşallah
(219 puan) tarafından
Ha Ayn canım pijama altı sağolasın amin inşaallah teşekkür ederim canım
(327 puan) tarafından
Gerçekten çok doğru demiş hasta bezi takmama rağmen pijamam da leke oldu fazla al zarari olmaz
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Hasta bezini hastane veriyor sen depend al rahat onlar da pratik hem. 
(219 puan) tarafından
Söylediğin için teşekkür ederim canım Depend alırım inşaallah
(13,203 puan) tarafından
Rica ederim canım. Bir de sütün gelene kadar aç bekletme bebeği onun yerine yaşlılar şekerli su veriyorlar ama benim annem zemzem suyuyla hurma eritti ağzına glikoz yerine meyve şekeri zemzem suyu girdi
(327 puan) tarafından
Devlet hastanesinde doğum yaptım hasta bezi vermediler depend aldım onu kullandım sezaryan oldugum için çok rahatt ettim
(13,203 puan) tarafından
Benim eve bile verdiler hasta bezi depend çok rahat hakkaten.
0 oy
tarafından
Ben kotex in en büyüğünü aldım.baska hicbisey kullanamıyorum zaten yaram.olacak.iyuce tahriş olmasın diye ilkinde hep ped kullandim.kanamam.cok yoktu ins bu da öle olur ama bence zaten bı gün kalırsın en fazla biraz fazla gibi geldi canim
(219 puan) tarafından
Anladım canım ben doğumdan sonra direk kendi evime gelmeye bilirim iki gün falan annemde kalabilirim o yüzden biraz fazla koydum
tarafından
Hea o yuzdende olabilir sağlıkla.al.kucagina
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Bende ss aliyim da bublari koyarim hazir liste sağlıkla gelsin minik
(219 puan) tarafından
Amin inşaallah canım
0 oy
tarafından

image

bende böyle yaptım bacı valla. 31+4
(817 puan) tarafından
Göğüs ucu kremi de ekle canım  :)
tarafından
Onu hangi marka almalıyım bacı ?
(817 puan) tarafından
Herkes lansinoh tavsiye ediyor ama ben trendyol dan incia diye bir marka var 25 lira indirimde şuan bitkisel o da alanlar çok memnun onu sipariş verdim valla
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Herşey tamamdır canı m 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Yeter bunlar sağlıkla kucağına alırsın inşaallah 
0 oy
(327 puan) tarafından
Sezaryan doğum yaptım o kadar usudum ki cenem titriyordu resmen annem üstüme kat kat battaniye örttü anca isindim kalin hırka tarzi şeyler bence almalisin kalin corapta al yanina
(219 puan) tarafından
Çeket alıcam canım listede var zaten
0 oy
(817 puan) tarafından
Hiç bilmediğimden soruyorum canım bende yavaş yavaş yapıyorum hastane çantası ama bukadar kıyafet lazım oluyor mu gerçekten 7 tane zıbın mesela bebek için yada 6 tane Çorap 1 gün yatırıyorlar hastanede diye biliyorum ama 
(327 puan) tarafından
Üç gün hastanede kaldim doğum yaptığım için cevap vermek istiyorum benim ihtiyacim olmadi bebeğime 5 li takimlar vardi onu giydirdim iki taneydi diğerlerine gerek kalmadi ama önlem al ne olur ne olmaz yanimda kalan bayan doğum yapti cocugu sarilik oldu hastanede kaldilar onlem al kafan rahat olsun en azından
(326 puan) tarafından
her hastane farkli ya benim hastane 2 gece yatis mesela
(817 puan) tarafından
Hiç bu şekilde düşünmemiştim haklısın canım önlemini alayım bende
0 oy
tarafından

Sütyen yerine büstiyer daha mantıklı oluyo daha  rahat oluyo istersen ondan koyabilirsin ben sütyen kullanmıyorum memeden ayrılıca sütyen kullanırım:)bide canım lohusa geceliği çok iyi  daha rahat olur senin için 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 279 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 103 göst.
0 oy
6 cevap 333 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kubra_2101 (1,813 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...