0 oy
162 göst.
Aile kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Eşimin tayini deprem bölgesinde bir ilin köyüne çıktı ev bulamadik zaten yok herkesin ihtiyacı var konteynerkent cok uzakta kaliyor köyde bi lojman var ama ici harebe kimse daha önce yasamamiş simdi onunla birlikte kalkip gitsem iki cocuk var evin durumu kotü ve köy hayatı hic deneyimim olmadı her yönden eşime iyice muhtac duruma gelecgm bir yere gidecek olsak bir sey yapacak olsak ve bu benim icin burada bile çok büyük sorun  gitmeyip kalsam iki çocukla birlikte ev bulunana kadar diyrm hem kafami toplarım fakat  etraftan karısan olacak rahat bırakmayacak vs . Işin icinden cıkamyrm arkadaslar bi fikir verin kendinizi benim yerime koyarak cevaplayın lutfen zaman daralıyor kafam iyice karısıyor.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şimdi nerede oturuyosn peki ? Eğerki uzak kalabilirseniz gtme canm
(1,075 puan) tarafından
Valla bayaga yıpranmısliklarimiz var kafami toparlamak dinlemek icin bile olsa biraz yalniz kalmak istiyrm ama iste karsi taraf ve ailesi rahat bırakmaz biliyrm 8 saatlik mesfe
-Reklam-
0 oy
(565 puan) tarafından
Ben giderdim canım kocam nere ben oraya 
(1,075 puan) tarafından
Ya birbirimize bagli sorunsuz bi evliligmiz olsaydı bir an bile düsünmezdm zaten ...
(565 puan) tarafından
Hım öyleyse bilemiyorum canım umarım hayırlisı neyse o olur
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Iki durumda zor açıkçası kısa bir tayin dönemi ise yerinden ayrılma ama uzunsa ben eşlerin ayrı kalmaması taraftariyim ev bir şekilde temizlenir düzen kurulur
(1,075 puan) tarafından
En az 4 sene orada olacak ben en azından ilcede bi ev bulana kadar kalaym diyrm
(1,798 puan) tarafından
Bunları eşinle konuşman sanki daha sağlıklı karar vermene yardımcı olur
0 oy
tarafından
Gitmelisin bence canım eşin nereye sen oraya olmalı köy hayatı çok daha güzel yaşayıp göreceksin daha rahat edersin çocuklar 4 duvar arasında kalmaz özgürce koşar oynar herşeyi organik yedirir içirirsin güzel olur ev kötü demişsin biz kadınlar isteyelım yeterki çiçek bahçesine dönüştürebiliriz yaşadığımız alanı 
(1,075 puan) tarafından
Canm evet biz çicek gibi yaparz elimiz degdigi yeri ama icinin hep tadilat olmasi gerekir eger esim bunu yaptirirsa kendi harcama yaparsa hep orada kalmak isteyecek diger bi sıkintı onsuz bir sey yapamayacgz ki bir yere gidecek olsk onunl gidecgz mecbur ki bu büyüksehirde yasamama ragmen böyle bi durumdaym ve bu beni cok bunaltiyor
0 oy
(1,136 puan) tarafından
Ben olsam eşim nerdeyse bende oraya giderdim kuzum
(1,075 puan) tarafından
Öyle olmasi gerekir de bizim evliligimiz öyle saglam normal olmadigı icin iste .

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 349 göst.
+1 oy
6 cevap 204 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 373 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fazilett (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,137 göst.
26 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu