0 oy
1,280 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar nasıl söyleyeceğimi neyle basliyacagimi bilmiyorum ama yemin ederim ki şuan çok kötüyüm içim titriyor ya hakliyke. Haksız oldum annemler aile apartmanında oturuyorlar abim 6 aylık evli anneler bayramdan sonraki gün tatile gittiler abimin eside babasına gitmiş bayram için bende annemlere yakın oturuyorum dedemlerde aynı binada kuzenim gelmiş bir senedir görmediğim kuzenim Ankara'da işi calisiyor biz çok iyi dostuz küçüklüğümden beri hep birlikteydik ünv okudu tahini Ankara'ya gitti bayram için gelmis köyde oturuyor kuzenimin anne babası  benni aradı dedemlere geliyorum gel seni göreyim gidicem vaktim yok gitmeden seni göreyim dedi telefonda dedmde seslendi gel kızım gel seni göreyim dedi bana kalktım geldim abim yoldayken aradı dedi annemler gitmiş tatile eşim evde değil açım yemek yok kimse bana hazirlasa çok açım dedi bende dedelere geliyorum dedim gel sana bisiler hazırlıyim dedim yok dedi illa gel bana bizde hazırla dedi abi dedim eşin evde değil gelmem hoş değil yeni evlisiniz falan illa gel dedi ben yok dedim teli kapattım dedemlere geldim aradı beni yine nerdesin açlıktan öldüm gel iki dk hazırla bana dedi gelemem dedim aşağı indi dedemgile zorla gel dedi dedem dedi niye gel diyor dedim dede eşi evde değil açım gel yemek hazırla bana diyor dedem dedi akşam eşini git al annenlerde burda değil gelsin sonra yine gider abim dedi tamam ama beni zorla götürdü yukarı yemin ederim kapıya gidene kadar kızımda benimle dediğim tek şey bu eşin evde değil benim gelmem doğru değil neyse dedim eşini ara şöyle öyle yapacam dedim konuşmuşum dedi ben inanmadım neyse eve girdiğimiz gibi yatak odası misafir odası bütün kapıları kapattım abimde yanımda dedim kızım dahi gitmesin hemen cikicam zaten biseye dokunmasin hazır biseyler koydum önüne sucuk falan 5 dkka çıktım evim dedi kızına yedir ben aldım bir parça ekmek arasına iki tane sucuk hemen indim aşağı orda yemesine bile izin vermedim ve içim hiç rahat değildi  sonra ben öğrendim ki yengem olacak o kadın duymuş ve abimle kavga etmiş gelemez kardeşin eve ben yokken falan abim demiş vala gelmiyordu kızı zorla getirdim eşin evde değil abi gelemem demis açtım zorla gel dedim yok bunlar kavgayı büyütmüş annemi aramışlar annem tatilde anlatıyorlar abim diyor mesele böyle kardesim 4 5 dk bile kalmadı zorla getirdim onu gitti hemen eşim diyor niye gelmiş annem çok kötü olmuş demiş asla bidaha senin evine ne ben ne kızlarım adım atmayiz sende gelme o zaman ayiptir bu yaptığın falan neyse kizalr çok uzun oldu ama gzolerim dola dola yazdım valaha billaha 5 dk bile kalmadım oda dedemin yaninda abim zorla götürdü beni benim suçum ne  der ki yengem insan olsaydı böyle demezdi ben iyi değilim ya ne yapayım ben şimdi 

59 Cevaplar

0 oy
(2,418 puan) tarafından
Ben olsam o gittiği her gün giderim abimin evine yer içerim çatlasın patlasın şeytan karı o kimmiş
-Reklam-
0 oy
(806 puan) tarafından
Gercekten evini yedin mi ne yaptın ayy bu ne şoklar içinde okudum bu gelinden uzak durun valla cok fena düşman başına
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Daha neler duycagiz ya 
0 oy
(2,045 puan) tarafından
O gelin orda bi dursun ne demek eşi yokken eve giremez bu ne mantık ya? Gelin çağ dışı biri. Abin buna müsade etmemeli ben evde yokken eşimin kardeşi de gelir annesi de. Ne tuhaf insanlar var ya...
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Yom artık yaa kardesisin abinin evidir nasıl bu kadar karışabilir ne iğrenç insanmış yaa
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Üzülecegin birşey yok yengenin beyni yok 
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Benle kaynanam kapı komsuyuz ben evde değilken kayınpederim gelip bizde tvi izlemis sevindim valla ne varki bunda o ara onların tvisi bozuktu kaç defada kaynanam gelip dizisini bizde izlemiş baban maç izliyo ben dizimi izliyecem demiş eşime yemin sevindim halımı yememjslerdi yada buzdolabımi yememislerdi birşey almamislardi ne olacak sanki girseler ayni şekil gorumcelerimde gelmiş ben yokken hiç takmadjm valla benim kardesimdie evlense evine girerim evinin bir parçasını yemeyiz yaa ztn aklı başında insan yatak odasına girmez ben sadece yatak odasına karsiyim
0 oy
(891 puan) tarafından
Suç senin değil ki abinin keza evine de girebilirsin ben anlamadım yok eşin evde yok giremem gelemem ne ya.. Sen de abartılı davranmışssın 

Ben annemlerin yerinde olsam abinleri o evden çıkarırım gitsin kirada otursunlar bakalım...

Ha evine girersin evinin düzenini bozarsın evinden eşya alırsın dolabını kurcalarsın öyle bişi olsa haklı da yani abine Bi sucuk yapmışsın yazık vallahi yazık 
tarafından
Evlendiğinde beri ters konusur mesafeliyim canciger dehiliz onun ahlakını bildiğim için gitmek istemedim oysaki ben sizin söylediğiniz aynısını söyledim eşyasını karistirsaydim evini dagitsaydim yiyip icseydim saatlerce kalıp gitmeseydim haklıydı anlamadığım 5 dkikada girip çıkınca neden bu kadar abarttı ve gitmek istemediğimi bildiği halde
(891 puan) tarafından
O abinin hatası ailesi ile eşi arasında dengeyi sağlamamış olmasından kaynaklı.. Annemler de suçlu çıkarmalılar hem adamların evinde oturacak hem de kapının önünden dahi kimse geçmeyecek yok ya o ne yapıyor karşılığında insan olsun
0 oy
tarafından
Orası abinin evi abin çağırmış gitmişsin bunda ne var. Yengen olacak şahıs terbiyesizin teki bencede bundan sonra konuşma o kadınla sen. Hem niye ayıp olsun ki gelin yoksa yok abin var ayyy vallah sizin o gelinden çekeceğiniz çok abin de diyememiş mi o benim bacım gelir istediği zaman diye 
tarafından
Ben gerekeni yerine getirecem ona zerre zararım dokunmamış birelek yaptı hamile diye belki çok sert konuşmam fakat kalbi kararmış bir insan uzulecegininsanmiyorum
tarafından
Bencede söylemen gerekeni söyle
0 oy
(48,704 puan) tarafından
iste erkek çocuklarına bir is yaptırmamaktan boyle ac kalıyorlar dedende yiyeymis abinde sen suclu değilsin de abinde öğrensin
tarafından
Canm vala bir kere annem evde değilken babam görmese evi yakıyordu  gece tüpü açayım demiş acamamismi ne sonra kaçağa yemeği koymuş gitmiş uzanmış ve uykuya dalmış babanda uyanip lavaboya gidince duman ve koku gelyor bakıyor yemek tencere mutfak simsiyah djamn icinde
(48,704 puan) tarafından
aslina bakarsan ben yokken birinin girmesine bende rahatsiz olurdum. bu kadar abartmazdim tabikide bide abin israr etmis esini de biliyordur dedende yeseydi yada hazir alsaydi
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Benim anlamadim konu eşin yokken gelmem uygun olmaz ne demek ? 
tarafından
Yanlış anlaşılmış evet haklısın yeni evliler ya belki müsait değildir evi diye bide mesafeliyim onla çünkü çok ters konuşur herşeye direk yükselir saçma sapan yorum yapar gitmek istemedim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Abinin evi tabikide gidersin ama Bi daha gitme bence yengen kadir kıymet bilmeyen biri heralde insana değil eşyaya kıymet veren tiplerden  kendini de üzme değmez miş de unutnaya öaljş mesafe koy arana
tarafından
Evlendiği günden beri bir kere tek gitmiştim oda yeni evli diye ondan sonrası yok zaten oda bana bı kere yemeğe geldi
tarafından
Hediyesini götürmüştüm
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Herkes senden yana olmuş ama şöyle bir durum var tam tersi post acilsaydi görümceye denmeyen kalmazdı . Ama sen haklısın sonuçta abin çağırmış 
(891 puan) tarafından
Alakası yok tam tersi durumda olsaydı da derdik ki ne var abisine Bi yemek yapmış çıkmış evini mi karıştırmış diye sorardık yani
(7,121 puan) tarafından
Bunu diyen sen misin ?
tarafından
Olan bu olduğu için yaptığı çok yanlıştı canm kendisi kaybetti haketmedigin birşey yaşayınca insan şok geçiriyor
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Aynı bizim gelin. Vallhai benim yanımda ablani eve nasıl alırsın diye kardeşimle kavga etmişti. Bana sormadan nasil davet edersin ben musayt değilim belki diye iyyyy. Uzak duruyorum artık. 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız sen niye bu kadar üzülüyorsun onun da göreceği günler var bekle gör onun yengeside yapar ona ynegesi ypamasa bile başkası yapar hiç kafanı yorma gün gelir devran döner hiç üzülme cnm
0 oy
(6,382 puan) tarafından
Senin gelin yok diye abin olmasına rağmen gitmek istememen ayrı tuhaf, gelinin buna kızması olayı büyütmesi ayrı tuhaf abinin kendine yemek hazırlayamaması ayrı tuhaf. 
(6,382 puan) tarafından
Valla benim yorumum tuhaf değil. Orası benim abiminde evi. Abim evindeyse karısı olsun ya da olmasın yanına giderim ben. Gidip evi karıştıracak değilim. Gelin de karıştıracagimi düşünemez çünkü abim var abim öyle bir kalaylar ki onu diline getiremez öyle bir laf.
tarafından
Onun kişiliğini bildiğim için uzak duruyorum ve gitmek istemedim
(6,382 puan) tarafından
Ayrıca koca adam nasıl doğalgazı açamaz nasıl kendine yemek yapamaz. Kendini bunun için yormamalısın öğrensin. Karısı da öğretsin bak çocuğu olacakmış.
tarafından
Tabikide öğrenebilir ama onlar bana öğrettiler daha doğrusu eşi öğretti bundan sonraki tavrın nasıl olmalı ona
(6,382 puan) tarafından
Ben bir güzel kavga ederdim o gelin bi haddini bilsin arsız dağdan gelmiş bagdakini kovuyor. Baştan yüz verirseniz böyle devam eder. Abinde akıllı olsun ailesini ezdirmesin vesaretlendrmesin.
0 oy
tarafından
Yengenin yaptığı çok ayıp bişey. Sonuçta orası abinin evi sana karışamaz bile. Bana öle deseydi bidaha adımımı bile atmazdım o eve
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Abin zorla ısrar etmiş burada suçun kesinlikle yok .ben diğer aksine yeni gelin evine kimsenin girmemesini isteyebilir.abin bu kadar size yansitmamaliydi bunu ben çağırdım diye ısrar etmeliydi.
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Pardonda o nasıl bi.saçmalık  abinin evi gidip imi parça yemek hazırladı. Diye mi bu kavga çıkmış kusura bakmasında o ev ortak abin şimdiden bu durmda hanımına laf erimediyse çok uzun sürmez evlilik çünkü aynı durumu biz yaşadık başta abim karısını. Herşeyi ne evet dedi baktı bizden uzaklaşıyor şimdi  boşanacak karısı ailenle görüşme dedi diye 
0 oy
(53 puan) tarafından
Kız abin çağırıyor eşin evde yok olmaz gelmem demen bile yanlış benim abim çağırıyor nasıl gitmem giderim hazirlarim gelin öyle dediği zamanda abim adam olsun ağzının payını versin ne görgüsüz bir gelin miş 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 225 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,354 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,274 göst.
0 oy
25 cevap 593 göst.
22 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Anneyui (1 puan) tarafından soruldu