0 oy
1,279 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar nasıl söyleyeceğimi neyle basliyacagimi bilmiyorum ama yemin ederim ki şuan çok kötüyüm içim titriyor ya hakliyke. Haksız oldum annemler aile apartmanında oturuyorlar abim 6 aylık evli anneler bayramdan sonraki gün tatile gittiler abimin eside babasına gitmiş bayram için bende annemlere yakın oturuyorum dedemlerde aynı binada kuzenim gelmiş bir senedir görmediğim kuzenim Ankara'da işi calisiyor biz çok iyi dostuz küçüklüğümden beri hep birlikteydik ünv okudu tahini Ankara'ya gitti bayram için gelmis köyde oturuyor kuzenimin anne babası  benni aradı dedemlere geliyorum gel seni göreyim gidicem vaktim yok gitmeden seni göreyim dedi telefonda dedmde seslendi gel kızım gel seni göreyim dedi bana kalktım geldim abim yoldayken aradı dedi annemler gitmiş tatile eşim evde değil açım yemek yok kimse bana hazirlasa çok açım dedi bende dedelere geliyorum dedim gel sana bisiler hazırlıyim dedim yok dedi illa gel bana bizde hazırla dedi abi dedim eşin evde değil gelmem hoş değil yeni evlisiniz falan illa gel dedi ben yok dedim teli kapattım dedemlere geldim aradı beni yine nerdesin açlıktan öldüm gel iki dk hazırla bana dedi gelemem dedim aşağı indi dedemgile zorla gel dedi dedem dedi niye gel diyor dedim dede eşi evde değil açım gel yemek hazırla bana diyor dedem dedi akşam eşini git al annenlerde burda değil gelsin sonra yine gider abim dedi tamam ama beni zorla götürdü yukarı yemin ederim kapıya gidene kadar kızımda benimle dediğim tek şey bu eşin evde değil benim gelmem doğru değil neyse dedim eşini ara şöyle öyle yapacam dedim konuşmuşum dedi ben inanmadım neyse eve girdiğimiz gibi yatak odası misafir odası bütün kapıları kapattım abimde yanımda dedim kızım dahi gitmesin hemen cikicam zaten biseye dokunmasin hazır biseyler koydum önüne sucuk falan 5 dkka çıktım evim dedi kızına yedir ben aldım bir parça ekmek arasına iki tane sucuk hemen indim aşağı orda yemesine bile izin vermedim ve içim hiç rahat değildi  sonra ben öğrendim ki yengem olacak o kadın duymuş ve abimle kavga etmiş gelemez kardeşin eve ben yokken falan abim demiş vala gelmiyordu kızı zorla getirdim eşin evde değil abi gelemem demis açtım zorla gel dedim yok bunlar kavgayı büyütmüş annemi aramışlar annem tatilde anlatıyorlar abim diyor mesele böyle kardesim 4 5 dk bile kalmadı zorla getirdim onu gitti hemen eşim diyor niye gelmiş annem çok kötü olmuş demiş asla bidaha senin evine ne ben ne kızlarım adım atmayiz sende gelme o zaman ayiptir bu yaptığın falan neyse kizalr çok uzun oldu ama gzolerim dola dola yazdım valaha billaha 5 dk bile kalmadım oda dedemin yaninda abim zorla götürdü beni benim suçum ne  der ki yengem insan olsaydı böyle demezdi ben iyi değilim ya ne yapayım ben şimdi 

59 Cevaplar

0 oy
(2,373 puan) tarafından
Gerçek yüzünü erkenden belli etmiş sizde ona göre adım atarsınız o gelin siz görümcesnz unutmayın agirliginiz olmalı ha sizde bidaha gidip gelmezsnz olur biter ne deyim kuzum sıkma canini sen doğru olanı yapmışsın 
-Reklam-
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Abin diyememiş mi onun bir suçu yok diye ayyy çok sinir oluyorum otu boku aileye anlatanlardan illet geldi içime ev mi yedin ne yedin yani yanlış anlama canım ama abin de abi olsaydı laf ettirmezdi iki paralık insanlar için hiç ağlama değmez sil göz yaşlarını uzun süre görüşme anlasınlar ama abin de suç yengen düşünebilir ama abinin olanı anlatması lazımdı senınn bir suçun yok üzülme ayrıca abinin evi girebilirsin de o eve 
0 oy
(756 puan) tarafından
Ne insanlar var ya benim yengem anahtarı Bi yere giderken bize verirdi kontrol edersiniz diye arada gelmeden arardı evi havalndirip Bi toz alır mısın diye ne var bunda
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Hissettiğim durumu o kadar iyi anlıyorum ki yazılarından dahi belli olmuş İnanki üzüldüm :( tamam kimse istemez kendi yokken eve biri gelsin (musaitlik açısından) ama yani eşinin kardeşi bu kavga ne demek. Durdugun 5 dk olsun yarım saat olsun. Valla bunlar görümce görmemiş ondan böyle tepiniyorlar... Madem kendi yokken sen giremiyormuşun, tamam o zaman abin yokken de onun hiç bir akrabasi gelmesin... Kusura bakma ama sizin gelin bence hiç de hoş bir gelin değil sırf ara eşim ailesi ile gorusmesin diye yapılmış bir komplo gibi. 6 ay dediğin nedir daha dur bı bismillah yani
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bu kızın baba evinde bi şeyi yoktu sonradan görme mi oldu vay anasını benim ev memlekette anahtarda kaynımda :) relax olsun söyle ona larnındakine yazık 
tarafından
Sanırım hisleriniz çok kuvetli sanki onu taniyormussunuz gibi konuştunuz helal olsun vala
(9,247 puan) tarafından
Genelde sonradan nbirdeylere sahip olanlar arsız olur
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Öz abin gidip yemek koyabilirdin yani bu kadar uzatmanın saçma yengende kavga edeceğine Allah razı olsun aç kalmamissin deseymis yada abin o benim kardeşim tabiki ben ne zaman isterse o zaman gelecem desin 
0 oy
(1,047 puan) tarafından

• Ben yokken haberim yokken özellikle evime gelsin istemem kimse 2 aylık da hamileymiş duygusal olarak da abartmış olabilir 
  • Abininde suçu var dolap doluysa kendisi hazırlayabilir ya da eşini arayıp aciktigini söyleyebilir keşke daha sene dolmadan ailere herşeyi bildirmeseydi
  • Abin geline söylemese eve senin geldiğini bilmeyecekti 6 ayda az çok tanimistır huyunu
  • Senin de suçun yok tüm suç abinin bu kadar ısrar ettiği için 
0 oy
(832 puan) tarafından
Abimin evine giderim niye gtmim ki karısı ister olsun ister olmasın eşi bunu problem edecek karakterde ise asla muhatap olmam net 
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Orası senin abinin evi bu bir ikincisi abin ağırlığını koyacak üçüncüsü de o zaman evinde oturacak kocasıyla ilgilenecek ilk başta nasıl giderse öyle gider hemen hemen aynı şeyi yaşadık 2 yıldır çocugum doğduğundan beri görüşmüyorum görüşmem de 
0 oy
(151 puan) tarafından
Valla çok abartmış ne var bunda sanki evinde parti verdin Allah'ım yarabbim rahatlık batıyor galiba benim evime ben yokken girip buzlugumdan yiyecek aldılar kaynanam görümcem ben yine sesimi cikarmadim öyle bir durum olsa eşim cagirsada benim evimde onunda evi tavi çağıracak kardeşini bende o evde yokken cagiririm kardeşimi ne var ki bunda hiç dertleri sıkıntıları yokmus gelin bunu bulmuş kavga edecek 
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Orası senin abinin evi abin şimdi ağırlıgını koydu koydu koymazsa ben gibi küsersin 2 senedir konuşmuyorum konuşmamda
0 oy
(5,500 puan) tarafından
Gayet güzel ince düşünmüşsün ama gelinin bunu abartmasi yanlış sonuçta evine giripte oda oda gezmemişsin bir şeye dokunmamışsın evet açıkçası benimde hoşuma gitmezdi sonuçta özelim ortada dağınıklık olabilir eşya olabilir ama bu kadar da büyütmezdim bu kadar büyüteceksem de annemlerde kalmazdım ben özel hayatım ile ilgili ihmalkarlık gördüm o yüzden böyle düşünüyorum eğer saygı görseydim belki girsin derdim 
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Gelinin tavrı tabii ki de saçma da benim asıl takıldığım nokta abimiz kötürüm falan mı da kendine iki yumurta bile kiramiyor, illa birinden hizmet bekliyor? Yani suç annenizde burda da nasıl evlat yetişiyor ki kendi karnını bile doyurmaktam aciz. Böyle saçmalık yapmasa hiçbir sorun olmayacakti. 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Başından beri kendi kendime diyorum ki ne abartıyor git işte diye ama sonunu okuyunca anladım . Ben de annemlere kalmaya falan gidiyorum eşimin erkek kardeşi falan kaç kere geldi kaldılar 

Kalsınlar nolacak onların da abisinin evi gerçekten aşırı tepki vermiş 
0 oy
(309 puan) tarafından
Kız öyle bir yazmışsınki bende sandım abin sapik ondan çekiniyon tövbe yarabbim sonunu okuyunca rahatladım.sen niye ağlıyorsun yaptığında hiç birşey yok yengen kafayı mı yemiş ne güzel eşinin karnı doymuş boşver hiç takilmayin öyle şey mi olur ya
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Tek  kelime abın olsaydım inan bosardım    eve gelen benim öz kardeşim   öyle Gelin'in bilmem  neresını yolarım 
0 oy
(390 puan) tarafından
Beynim yandi keske sakinlesip yazsaydın
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Valla pes diyorum başka bişeyde demiyorum evini mi yemişler sirtina alip yuklenmişler mi evini abart abart azdaha abart diyeydin ben o sinirle arar agzima geleni sayardim yedi kat elimiyim.ben tatile mi geldim evine gene senin kocayin arkasini toplamaya gelmişim ikide sevin allaha sukur bizim gelin oyle degil yedek anahtarlari bile var bende 
0 oy
(499 puan) tarafından
Demekki sen yengen olacak kadının böyle yapacağını anlamissin hiç üzülme birdahada ne o gelsin nede sen git

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 224 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,274 göst.
0 oy
25 cevap 593 göst.
22 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Anneyui (1 puan) tarafından soruldu