0 oy
360 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Merhaba kızlar sizden başka kimse yok anlatacak iyice doldum benim gibi olan varmı bilmiyorum şuan yazarken bile ağlıyorum çok mutsuzum eşim de mi sıkıntı bende Bi anlamadım oturduğum yer resmen kulubeydi oturacak yer haline getirdik 1.0 sıfır işte koyunlarımız var diye buraya geçici olarak geldik ama kimse yok sadece ağaçlar ve oğlum var 2 yaşında eşim kapı önüne dahi ben yokken çıkamazsınız diyo ne işin varsa ben varken yap diyo oğlumun şu Yaşına geldi hiç yaşıtlarıyla bir araya gelmedi evde canı sıkılıyo ne kadar oynarsan oyna arkadaş arıyo sonuçta dışarı çıkınca koşturuyor tavukları koşturyo seviniyor yapma desende yapıyo bu akşam babası yapma dedi oda toprak oynamaya devam etti tuttu kulağından yemin ederim içim cız etti hemen aldım kucağıma yavrum oda hemen sarıldı boynuma ağladı eşimde beni tehdit etti seni son kez uyardım bidaha ben bu çocuğa bişi yaptığımda müdahale edersen seninle bozuşuruz dedi hiç huzurum yok döndü arkasını yatıyo şimdi hadi ayrılalım dersem yemin ederim gidecek kapım yok annemler mal yüzünden konuşmuyolar benimle napıcam bilmiyorum en ufak bişey olsun yada canı sıkkın olsun ya vurur yada azarlar hakaret eder 26 yaşımda hayata küstüm resmen kusura bakmayın biraz uzun oldu hakkınızı helal edin ☹️

6 Cevaplar

0 oy
(1,189 puan) tarafından
Dua her kapıyı açar cnm bırakıp gidemem diyorsun bol bol dua et rabimin acamiyacagi kapı yok derdinden büyük rabin var unutma cnm 
(2,393 puan) tarafından
Kocası okusa olur karısı okuyunca kadın dayak yerken bi yandan huzura mi ersin -_- kadını öldüresiye dövmüş adam bi ara cocugunu zaten dövüyor kadın yazmış boşanmayip dua edince cenazesini sen mi tasiyacaksin biraz mantık ya bazı şeyler hidayet ile falan ile filan ile olmaz biraz mantik
(1,189 puan) tarafından
Pardon ama sende sıkıntı var heralde boşanma demedim kadına siz hepiniz boşansin desenizde bosanmiuor ztn yazmis ya oraya bosanamiyorum gidecek bı yerim yok diye sen neyin sinirini benden çıkarıyorsun bosanamiyorsan dua et dedim bende başka ne diyebilirim ayrıca Allah'a inanan duayada inanır duaların ne kadar faydalı olduğunu oku biraz araştır anlarsın ne biçim konusmusun cenazesini senmi tasiyaciksin demek ne demek kadına sen bosan diyorsun boşandıktan sonra ölse senmi kocası öldurse yada kendi bı şekilde ölse senmi tasiyacaksin cenazesini konuşmak için yorum yapma bı tek sen akılı değilsin burda lafını bil hadini bil bu platform senin sitresini lafını çekmek zorunda olan insanlar için değil
(2,393 puan) tarafından
Bahar neyin kafasını yaşıyorsun?
Bosanamiyorum gidecek yerim yok diye bisey mi var sen kendinden düşün ailen ile aran kötü esin seni ve çocuğunu dövüyor ne yaparsın kocanı her seferinde şikayet edersin uzaklaştırma alırsın ne biliyim kaçarsın kafin sığınmaya gidersin iş bulursun çalışırsın ?? Yoksa yapmaz evinde oturup dayak mı yersin çocuklarınla? Bazı şeylere allahim kocam iyileşsin değil de allahim bu adamdan kurtulayım çocuğumla iyi bir hayata adım atalım diye dua etsin. Kocam iyileşsin demesi Samanyolu tv de olur anca ben onu demek istiyorum.? Birden ay ben iyileştim artık sizi çok seviyorum diyecek bi insan mı kocası kapının önüne çıkarmıyormuş. Boşandıktan sonra ahmak eşinden uzaklara giderse nerden bulacak ? İlçe değiştiririm çocuğumla keyfime bakarım. Ben benim gözümde 0 değer birine niye stres yapiyim yazziippp geciyorrumm az mantık mantık.
(1,189 puan) tarafından
Ben orda duayla kocan ilesir diye bişey yazmadım sizin tekrar tekrar okudum yazdıklarımı ama öyle bişey yazmadım dua edin Allah size bı kapı açsın diye yazmışım onu yazarken de aklımda kocasından kurtulur inşallah diye geçirdim benmi istiyorum kadının bu hayatı yaşamasını ben istiyormuşum gibi konuşmayın ben gayet ne dediğimi biliyorum kadın benim yazdiklarimda yanlış bişey gorseydi ztn oda tepki verirdi eminim ki yazdiklarimda kötü bişey yok yada mantıksız bişey yok biz ne desek diyelim o kadın ne isterse onu yapar boşanır yada bosanmaz bu yüzden dua et Allah bı açar inşallah dedim
(2,393 puan) tarafından
Tamam inşallah acar
-Reklam-
0 oy
(6,324 puan) tarafından
Ne yap ne et ailenle barış ve dağdan kaçmış ayıyıda bırak. Yoksa hep böyle postlar açarsın. Genceciksin guzelimm yapma bunu kendine. 
(6,324 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin kuzum. Ama ne güzel işte kız kardeşlerinde var bu senin için fırsat değil de ne ? 4 kadın gül gibi yaşar gidersiniz. Neden anneni gözden çıkarıyorsun ki bir kapın var işte gidecek. Ya sana yazık değil mi kıymetini bilmiyor işte yaşlandıktan sonrae keşke dememek için gençken biseyler yapmalısın. Pisliğin önde gideni kocan bırak tek başına kalsın dicem ama böyleleri başa da bela olur anam.
(77 puan) tarafından
Onlar mal yüzünden beni gözden çıkardılar
(997 puan) tarafından
Şu "Babasız büyümesin" zihniyetinden çıkın artık Allah aşkına ya . Şu çocukların psikolojisini düşünün.  İleride çocuk sana "ben mi dedim dur diye" hesap soracak sana. O çocuğun akıl ruh sağlığı için o o.rrrssspuuuu ccc.ocugundan ayrıl kendine hayat kur. İlk etap kadın sığınma evi ile başla yani sonra toparlarsin çalışırsın.  Bu hayatı ne kendine ne çocuğuna zindan etmeye hakkınız yok yani
(574 puan) tarafından
Ne güzel konusuyon sen öyle ya:)ben de çok ofkeleniyorum kendi kıymetini bilmeyen hemcinslerime en çok da üzüldüğüm için sonra da linç yiyorum :)
(6,324 puan) tarafından
Sen bilirsin canım ya bu deveyi güdersin ya da bu diyardan gidersin
0 oy
(766 puan) tarafından
ahhh be.kuzum.ya kiyammma coktw kucuksun asla.ben sahsen herseye cocugum icin gogus gererim ama ona asla kimse bisey yapamaz babasi bile o noktada kimse tutamamz beni benim kizim babasina cok duskin babasida onu coj sever egwr oyle bisey yapsaysi en kotu alir devletw siginirdim ben :(((( cocugum boylen korkuyla  buyuyecegine babasiz ve mutlu butusun daha iyi
(77 puan) tarafından
Geçen bizi evden kovdu bana oğlumu alıp gidemezsin onu mahkeme karar verecek dedi beni yerden yere çarptı hala kolum da izleri var evladımın gözü önünde dayakda yedim oda korkıdan nasıl ağladı hala gözümün önüne geliyo
(766 puan) tarafından
oy kurban olurum yaa kimse cocugunu senden asla alamaz heleki bu kadar kucukken ve sana siddet uygularken bi darp raporu alsatdin varyaa dogduguna pisman ederdin.onu:(((
(77 puan) tarafından
Sabah morarmış olan yeri gösteririm ben bişi yapmadım ki der bide öyle Bi hayat işte bakalım nereye kadar gidecek böyle bilmiyorum ☹️
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Canım ben en çok çocuğuna üzüldüm yavrum ya tavukları koşturuyor seviniyor demişsin ya inan cok duygulandım çocuk tabi ki dışarıda oynayacak toprakla hayanla buna nasıl engel olur ne biçim baba ne bicim bir koca Allah yardımcın olsun canım ne diyebilirim ki :(
(1,642 puan) tarafından
Atastirmadin mi canım bu adam ilk eşinden niye ayrılmış kendindeymis demekki kusur :( Allah yardımcın olsun inş
(77 puan) tarafından
Onun anlattığına göre kadın sıkıntılıymış ama bunun bu hareketlerini gördükten sonra sorun kendinde olduğuna artık inanıyorum
(1,642 puan) tarafından
Ahh ne denir ki bu erkekler köprüyü geçene kadar başka geçtik den sonra bambaşka
(77 puan) tarafından
Ne olacak nasıl olacak bilmiyorum işte 1 oğlum var herşey onun için ama oda çok babacı kulağını tutmuş baba kulağımı çekti çok acıyo diyo
(1,642 puan) tarafından
Suan küçük  ama birkaç seneye herseyin farkına varıp babasından nefret edecek öylesi daha zor o yüzden çocuğunun elinden kayıp gitmesine izin verme ya bu duruma engel ol yada o adam dan kurtul inş
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Allah eşine hidayet merhamet versin 
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Bosan bosan bosan bosan.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 699 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 876 göst.