0 oy
110 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (163 puan) tarafından
Kizlar oğlum 1 bucuk yaşında sünnet oldu her rutin kontrolde elle muayene ettiler hiç böyle bisey dememişlerdi ama 2 yaş kontrolünde sağ testis inmemiş dedi doktor ultrason çektiler kanalda görünüyor öncekilerde çıkmamıştı böyle bisey dedim yukarı geri kaçmış olabilir dedi 4 ay sonra tekrar kontrol edecekler ne yapmam lazım çok tehlikeli bisey mi acaba 

3 Cevaplar

0 oy
(9,665 puan) tarafından
Normalde doğumda inmediyse düzeltiyorlar diye biliyorum. İkisi de yukarda olsa bence tehlikeli olabilirdi. Tehlikeden kastım da kısırlık. Tek testis olduğu için kısırlık da yapmaz ama bu zamana kadar farketmemeleri çok saçma 
(163 puan) tarafından
Bende ona şaşırdım canım ya her kontrolde elle muayene yaptılar hadi onu geçtim bu çocuk özelde sünnet oldu doktor muayenesini herseyini yaptı 2 bucuk yasinda tekrar yukarı çıkmış olabilir diyorlar kafam karıştı:(
-Reklam-
0 oy
(3,697 puan) tarafından
Tehlikeli değil daha kucuk minik bi ameliyatla hallolur uzulme canim
0 oy
(424 puan) tarafından
Benim kardeşim de de sünnet olcagi zaman öğrenmiştik bu durumu. Ameliyat oldu şimdi iyi tehlikeli bişey değil ama bunun için çok iyi bir doktor bulun 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 107 göst.
23 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimim (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
31 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde NSBAYDAR (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 328 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde abnw (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 197 göst.
1 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ygurbet (167 puan) tarafından soruldu

398,184 soru

11,907,591 cevap

36,039 kullanıcı

...