0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Dairemiz 1+1 küçük ama kocaman terasimiz var ve sagimiz solumuz ve karşımıza bakıyor teras ortada kalıyor yani . hamileyim o zamanlar evde daralıyorum cikiyorum balkona oturuyorum çiçeklerle vakit geçiyorum derken karşı komşu bana kin tutmuş mutfağı bize bakıyor hep evimi gözetliyor yeni evliyim hamileyim bir gün sen çık bn evdeyken gel terasima. Garajın duvarı var  ordan gelmiş girmiş demir korkulukdan o gün çok korktum du kuş kalmış pencere de onu söylemek için derken bu ileriki zamanlarda bana camdan laf atmaya başladı halı yıkıyorum suyu yere tuttuğum hâlde camima geliyor diye küfür etti bu böyle dört beş kez devam etti olayı büyütmek istemedim çıkamadım uzun süre dışarı derken oğlum doğdu bir buçuk yaşında havuz yapıyorum oyun oynuyoruz bu kadına batıyor izlemesinden rahatsız oldum etrafı yeşil cimenle kapattık sadece terası paylaştığımız yan daire hariç ondada çocuk var arada sohbet ediyoruz. Sonra bu karşı komşu daha çok kudurdu ben birde hamileyim evde hiç duramıyorum çocukla terasta havuz yapıyorum ama karşıdaki takmış bana çocukları var pencereye çıkıp su tabancası ile şu sıkıyor ben bişi demiyorum çünkü zararsız ama benim suyum gitmediği halde bana o,rospu su,,rtuk geri, zekalı dedi senide çocuğunuda karnındakinide oldurum gibi şeyler dedi ben o kadar şok oldum ki söylediği şeylere bu arada bu olaydan dolayı eşim kapı apartman ve terasa kamera taktı kadın öyle böyle iftira atmıyor hortum tuttu camima diyor evime su girdi diyor izliyorz kameradan bn çiçekleri suluyorum fisfisla delinin zoruna bak beni yalancı çıkarmaya çalışıyor eşim de çok uyardı küfür ediyor eşinin numarasıni aldı bı sorun olunca eşim arıyor söylüyor uyarsın diye ama akıllanmiyor terasın etrafı kapalı diye apartman girişinde bekliyor kapı açılınca girip kapıma geliyor beni dövmeye oğlum o kadar korktuki o gün evime girse evire çevire dövecektim ondan sonra kendi kendine küfürler edip durdu duymadım görmedim yandaki de gördüğü halde hiç savunmadj bende o tarafı da kapattim karşıdaki sustu bu sefer o başladı her gün terası yıkıyor çamur pislik ne varsa bu tarafa yolluyor konuşmuyor da ben kendi tarafımı temizledidgim zaman su geldi atma bu tarafa diyor uzatmiyorum ama hep yapıyor su gelen yere saksı koydum daha ekmedim bişey ama nasıl pislik geliyor o tarafdan ve ben hamile halimle onun pisliğini temizliyorum kedi pisliği yemek artığı vs. Dün temizledim bugün tekrar yapmış çirkef biri birde dalasmak istemiyorum 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Polise şikayet et
-Reklam-
0 oy
(4,404 puan) tarafından
canım dıkenlı tel vs cekme şansınız yokmu demir yaptırıp
(15 puan) tarafından
Çimen çit var ama cama çıkıp bile bakıyor diğer camı yatak odasıma bakıyor oraya cekemedik bize ait olmadığı için utanmadan izliyor cam bile açamıyorum
(4,404 puan) tarafından
Tovbe tovbe valla allah yardimciniz olsun
0 oy
tarafından
Gerçektende nick ismin gbi talihsizmişsin bacım
(15 puan) tarafından
Maalesef hem komşu dan hm eşimin ailesinden çok çekiyorum
0 oy
(560 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun okurken sinir oldum Rabbim onlari hidayet etsin nasıl komşuluk bu yaaa çok yazık gerçekten 
(15 puan) tarafından
Amin bacım valla yoruldum demin çıktım hep pislik içinde üstüne nasıl giriyorlar belli değil kedi geliyor ona yemek atıyorlar etraf sidik kaka kokuyor bıktım valla
(560 puan) tarafından
İşin çok zor Allahtan korkmaz yaptığından utanmaz bı komsun var çok tehlikeli bide
0 oy
tarafından
Böyle ruh hastalarina kötek lazım kötek.
(15 puan) tarafından
Valla ya
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Eskiden koylerde boyle çirkef olanlari huzur bozanlari kocasiyla beraber gonderirmis koy heyeti. Ya da evden cikma cezasi verirlermis ciddi ciddi. Bizim orda oyleymis yani simdi nerdeeee. O kadin kocasini dinler mi sen polise sikayet etsene ne demek cocugunu karnindakini öldürürüm akli dengesi yerinde degil pek. Allah gostermesin bi tuz ruhu kezzap atsa uzerinize. Bi insan kendi evinde kendini huzurlu guvende hissetmiycekse nerde hissetsin.
(15 puan) tarafından
Polisi kendisi defalarca aradı beni şikayet etmek için ama gelmediler bende kamera kayıtları var evet aklı dengesi yok çok çığlık atıyor cam açamıyorum çıkamıyorum böyle bir zamanda da gereksizler yüzünden tasincak değilim Allah'a havale ediyorum
0 oy
tarafından
Yerinde olsam acilen taşırm 
(15 puan) tarafından
Onlar taşınsin çevre kirliliği resmen
tarafından
Böyle tipler insani kanser eder ya
(15 puan) tarafından
Biraz daha devam etseydi belki olurdum o derece başima ağrılar giriyordu gerisini sen düşün
0 oy
tarafından
Ayyy okuduklarım karşısında hayrete düştüm resmen yaa nasıl insanlar bunlar. Allah kötülerin şerrinden korusun hepimizi sizi de ailenizi de... O yandaki terası paylaştığınız yerden duvar örseniz veya araya set çekseniz pislik gelmesin diye olmaz mı acaba? Şimdi o ikisi bir olup sana saldırırlar kesin. Ay Allah yardımcın olsun ya. Dikkat et çocuğunu tek başına terasta filan bırakma sakın.
(15 puan) tarafından
Amin canım inşallah. Ayırdık ama korkuluk var demirden bız çim çit orayada yaptık ama inadına saksı koydu uzunlamasına hortumla suluyor benim tarafa yolluyor eşime dedim olmadı köpük yapicaz . Ya zaten geçenlerde gördüm konuşuyordular bilerek yapıyorlar parka da gidemiyorum çocukları çok yaramaz oğlum onlar yüzünden oynayamiyor korkuyor parkdan nefret ediyorum hepsinden
tarafından
Ayy canım benim yaa kıyamam ben sana. Gerçekten zor yani öyle insanlarla yaşamak. Biraz daha ileri gitmeye kalkışırlarsa polisi arayacağını söyle.
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Çok korkunç Bi kadın Allah uzak etsin
0 oy
(1,478 puan) tarafından
Polise sikayet et cnm...nerelisn
0 oy
(5,369 puan) tarafından
Polise felan şikayet edin canım böyle birşey olabilir mi ya da sen sessiz kaldığın için daha çok üstüne geliyorlar sende cevabını ver utanmaz ya dinsizin hakkından imansız gelirmiş valla herşey hak o kadına kocası niye birşey demiyosa
0 oy
tarafından
herkes söylemiş zaten polise ver diye ve haklılar da. bunlarla susup, kenara çekilmişsin. onlar daha da kudurmuş. öldürmekle bile tehdit etmiş, gizli gizli sizin oraya girmiş. daha ne yapmasını bekliyorsunuz? 
0 oy
(935 puan) tarafından

Ay sana bunları söyledi ve sen sessiz kalıp öylece dinledin mi :blink: ayyyy kadına neler yaparım o an tahmin bile edemezsiniz yani

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 531 göst.
0 oy
8 cevap 177 göst.
0 oy
3 cevap 212 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde kizannesioluyor (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 556 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Seherl (541 puan) tarafından soruldu

378,420 soru