0 oy
556 göst.
Diğer kategorisinde (342 puan) tarafından
Kızlar kardeşimin sevgilisi kendisi para harcamıyo kardeşim kız erkek arkadaşı kardeşim yemek yiyelim dio kendi de sipariş veriyo ama hesabı kardeşim ödüyor mesela şu alıyorlarmis iki lira para üstü kalmış kardeşim ödüyor tabi yine oğlan o iki lirayi bile cebine atmak için elini uzatmış kardeşime kullanıldığıni anlatmak istyorum ama beni dinlemio su an beraber okucaz mesajlari üni okuyo kız kardeşimin bı gekiri yok çalışıp kendi kazanio oğlan boş gezio oda okuyo ama çalışmak işine gelmio siz böyle biseyde ne tepki verirdiniz bunlara rağmen kardeşime cimri diomus bide 

20 Cevaplar

+3 oy
(5,575 puan) tarafından
Yani kardeşin okuyorsa lütfen mal yerine konulduğunun biran önce farkına varsın ve hemen çıkarsın hayatından... Mesele maddiyat değil şahsiyet burda böyle insanlardan hayır gelmez en yakın arkadaşımın kocası böyle kız perişan oluyo çocuğu ile 4 yıldır evli daha bir parça elbise alamıyor kendine 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bizim bir akraba da öyle yapyor sevgilileriyle geçiniyor yenı nesil kadın para harcıyor 
+1 oy
(935 puan) tarafından
Canım kardesin de okuyor diye rahat yazıyorum, okusun ki aklı başına gelsin vursun tekmeyi.

Bulmuş oğlan bi enayi sömürdükce sömürüyo :D Oğlan akilliymis anam, böyle saf kızlar olduk a neden elini cebine atsınlar. Beleş yaşamayı herkes sever 
+1 oy
(2,393 puan) tarafından
Yol yakınken dönsün cocuk acayip leş biri benim de öyle bi sevgilim vardı igrenc bir durum o bari allahtan param yok derdi ve asla cimri demezdi sürekli teşekkür ederdi. Aşırı toksik bi herifmis
(48,536 puan) tarafından
seninki kötünün iyisiymis☺️
0 oy
(703 puan) tarafından
 Bız esımle sevgılıyken varsa oder asla odetmezdı ama olmadıgında da bılırdım Alman usulu beraber derdım sadece benım odedıgım de olurdu bu ılıskıye baglı ben kullanılmış hıssetmedım asla da cımrı lafı vs duymadım ne hakla dıyebılıyor bunu adam plan zaten demez boyle bısey daha bısmıllah sevgılısınız yanı

Kardesım erkek lıse ogrencısı hafta sonları part tıme ıslere vs gıder kız arkadası ıle bulustugunda mutlaka hedıye alır hesabı odeyecegını dusunur parasını hazır eder cebınde  öyle gıder kesınlıkle kardesını kullanıyor o cocuk bıraz gurur olur duruş olur bır erkekte 
0 oy
tarafından
Kardeşine cimri mi diyo

Valla böyle bir dönemde ben parami kendim veririm kocsm değil sonuçta ama onada aldığım şeyler olsa dahi sürekli benden beklemesi üstüne cimri demesini kaldıramam. Evlenince kardeşin mi ona bakacak işi gücü yokmu bunun baba parası falan mı yiyoki
0 oy
(679 puan) tarafından
Vala hersey alman usülü olursa baş üstüne ama enayi gibi zkkımlanacagı yemegı bile ben ödüosam cehennemin dibine gitisn madem kardesın farkında bu kadar daha ne bekliyor ondan hersey para degıldr karsı tarafın herseyi alıp karsılaması da degil hani olur insan hali bugun bende olmaz yarın sense olmaz hesabı kitabı yapılmaz yada dedgm gb alman usulü yaparsın herkes yedı gını öder ama her seferinde ben ben bense yanımda tasma gıbı gezdirmeye gerek yok karnını Baska yerde doyursun derim uni okuyor yanı bu kadarını da görmesi gerek 
0 oy
(13,807 puan) tarafından
Kardeşine söyle lütfen en yakin zamanda kıçina tekmeyi bassin. Böyle bir insanla asla ömür geçmez. Kendini seviyorsa böyle biriyle 1 saniye vakit harcamasin. 
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Valla yüz kere bin kere desen de anlamaz şimdi o.. ancak yaşayarak görür. İnşallah çok geç olmadan anlar da bırakır o oğlanı. Oğlan da ne gözü acıkmış beleş kapı bulmuş bırakmaz tabi 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kardeşin kaç yaşında 
0 oy
(497 puan) tarafından
Kardeşin kendini yakmasın emeğini çöp etmesin. Çocuk bulmuş kullaniyo besbelli ikiside okuduğu için yarı yarıya ödenebilir hesap yada bir gün biri bir gün biri öder. Adamlık bu değil. Kardeşin aklını basjna devsirsin
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kardesini de uc bes seneye burda goruruz o zAman kocam eve ilgisiz bana para vermez gelir yatar bisey yapmaz cocukla ilgilenmez diye. Sevgiliye gik diyemeyen kocaya g bile diyemez. Bunlari yazanlar sevgiliyken de boyle olup evlendiyse haketmisler o zaman 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Şimdiki erkeklerde bı değişik oldu ne yiyip iciyolarda bu erkek milleti böyle oluyo bilmiyorum kadın parasını alıp yiyen erkekten asla hayır gelmez gururu olmaz cesareti erkekliği onuru olmaz bu gibi erkeklerden bı b.o.k olmaz yani ama kız kardeşine ne kadar anlatsanda anlamaz cahillik döneminde İnşaAllah aldatır filan da ayrılırlar 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Eminim ki kardeşin genç güzel bir kızdır. Böyle erkekten hayır gelmez. Ne erkekler var sevgililerine kiymayan gözlerinin içine bakmaya korkan. Resmen kullanılıyorsun bunu kendine yapma. Zararın neresinden dönsen kârdır senin için. Kendini kötü hissetmiyor musun boyle davranınca. Erkek dediğin biraz sevdiğini sahiplenmeli ona kıymamalı. Ben sadece erkeklerin hesap ödemesine karşıyım. Ama bu süreklilik haline gelmişse ayrıl kurtul. 
0 oy
(531 puan) tarafından
Öyle şey mi olur ya erkek ödemeli hele ki sevgililer yani parası yoksa disarda yemeyecek yine de karşısındaki kadına ödetmeyecek aile danışmanları bile diyor hesabı erkek öder bu çocuk kardeşini kullanıyor işine geliyor ekmek elden su gölden karnını doyuruyor sonra emin olsun arkasından da arkadaşlarına enayi diye anlatıyordur seven erkek böyle birsey yapmaz sevmediğini düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Memlekette adammi kalmamış ya .bu kardesinin bundan bı beklentisi mi var.evlenince kardeşin çalışır kocasına bakar gayri.okuyorsan dinle kızım aklını başına topla enayi saf olma.birikim yap kimseye muhtaç olma yedirme icirme kimseye.uzulen sen olursun hemen yol ver hemmennn
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Cocuk yagli kapi bulmus gecim sagliyo. Kardesinin akli varsa acil biraksin bu cocugu.
0 oy
(831 puan) tarafından
Bekarken biri buna benzer birşey yaptı para kapmaya çalıştı hemen şüphelendim kız az mantık ya nromal br erkek o duruma düşmeyi bile sevmez sonra nişanlandı yani yemek için yem arıyormuş meğerse erken  fark ettim eşim beş kuruş u yoktu elindekini vermeye çalışıyordu askerden gelmştı almamıştım sonra asker oldu herkes parası için dedi hâlbuki anasından aldığıni vercek olduğunda kabul etmedim sana gerek olur diye ne olursa olsun son kurusu da olsa vermesi gerekiyordu öyle yapıyosa yiyecek yem bulmuş aklını kullansn ne erkekler var vala okuyormuş da destek olacgina elindekini mi yıyo 
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Oğlan bence sevmiyor para uğruna yanında galibaa hala nasıl yanında tutiyor anlamadimmm değerini bilenle zmn geçirsin şimdi ona zor gelecek ama sonra aklı basina gelince anlayacak iyiki hayatımdan çıkarmışim diyecek 
0 oy
tarafından
bence buradaki cevapları kardeşine göster

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 675 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Tuesdayy (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,232 göst.
3 Aralık 2022 Aile kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 867 göst.