0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (2,733 puan) tarafından
Kızlar eşim özgür hayatı istiyor bana karisma kafasında istediği saate gelecekmiş benim araramdan mesajından rahatsız oluyormuş ailesi arayınca çağırınca rahatsız olmuyorsa benim aramda rahatsız oluyor geçsaate eve geliyor acmisin diyom yok diyor sabah akşam yemeği bile hazirlamadin diyor kavga edince satinde gelir ama yüzü bin parça böyle olduğunda da eve geesini dahi istemiyorum  ailesine çok düşkün artık vala tükendim bende gurbet elde evliyim hiç biyere gitmiyorum o oysa evde bir daka durmaz akıl verin lütfen

18 Cevaplar

+1 oy
(2,214 puan) tarafından
Özgür olmak istiyorsa neden evlenmiş 
(2,733 puan) tarafından
Onun istedi evim olsun otel gibi çocuklarıma bakıcı hizmetçi galiba
(547 puan) tarafından
Varsa öyle bı dünya bizde öyle yapalım ya olmuş yok öyle bı dünya sorumluluklarının olduğunu anlamalı
(2,214 puan) tarafından
Yok öyle dünya deseydin
(2,733 puan) tarafından
Vala zaten çok uğraşıyoruz
-Reklam-
0 oy
(4,250 puan) tarafından

Niye evlenmis ipini koparip yasasaymis  Millet duzgun bi yasantim olsun  eve geldigim gttgim belli olsun kapimi acab olsun eve gelince bi ses olsun der evlenirde ozgur olmak

İsteyen niye evlensinki
(2,733 puan) tarafından
Aynen öyle canim
0 oy
(3,468 puan) tarafından
Tabiki olur kuzum kurallar olmasa nasıl düzgün hayat sürdürülsun en ufak yatış kalkış saatin vardır 
(2,733 puan) tarafından
Degilmi eşimde bu kurallara uymak zorunda
(3,468 puan) tarafından
Kesinlikle zaten o uymasa çocuklar hic uymaz ki
0 oy
(497 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi ilk evlendigimizde. Çok vazgeçirmeye çalıştım geçmedi. Bende terk ettim. Sonra geldi aldı beni telafi edeceğini söyledi. Şuan dışarı çıkınca sıkılıyorum diyip eve geliyor hemen. Şükür. Çok zahmet çektim çok ağladım çok rezillik çektim ama düzeldi.simdi pazar gunleri öğlene kadar vakit geçiririz öğleden sonra çıkar 2 3 saat gelir. Başka da çıkmaz 
(2,733 puan) tarafından
5sene evliyiz canim değişmedi bende kus gitim geldim başta drgisiyor sonra ayni
(4,250 puan) tarafından
:))) sikiliyorum deyip eve geliyor:). Benim esimde ana baba yok. Kendi bekar evinde kaliodu evin kapisi acik bigun mac izliolarmis devre arasinolmus hic tanimadigi birileri evde. Siz kimsiniz demisler:) mac var surda izlioz demisler mahalleden birileri bi iki yabanci kisi de gelmis. Mac izlemeye.:)oyle ipsiz bassiz  oyle yasantisi varmis. Evlenince sozlesmisler uc ayda bi haftasnluk  mangaldi okeydi apart tutcaklar yalovada falan tamm dedim. Evlendik ilk aydan gtti. Haftasinu. 3 ay sinra tekrar gttiler vumartesi gidip pazar aksam donuo. Sonra bakti zarmio evlilik daha iyi  isten gucten firsat da bulamadi dahada gidemedi. Dedigin gbi pazar gunelri bilac saat gder okeye falan. Kafe degil yasli amcalarin takildigi kahvehaneye. O yuzdende cok rahat icim sukur
(497 puan) tarafından
Cafeye bensiz asla gitmez. Bir kere arkadaşı çağırdı gitmiş ben cafe ortamını çok severim içine sinmemis bişey yiyip içmemiş jskshsjs kahvehaneye gider oda
0 oy
(679 puan) tarafından
Muhakkak ki her evin kuralı vardır bazı konularda eşit olamazsın orası ayrı ama bir aile bireyiyse evdekilere de saygı duymak zorunda sadece aileciuse onlarla yaşasaymış niye evlendi o halde aile si hıc mi birsey demez çok şükür bu durum karsılasmadım ama oyle bişey de ailesi de izin vermez yani bir nevi ailede önemli sadece eş almıyorsun evlilikte
(2,733 puan) tarafından
Yani aileside önümde ona kızarlar arkamdanda gotune girecekler
(679 puan) tarafından
İki yüzlüler gerek yok ya en sevmediğim neyse odur yanı iyi görünse Ne olacak madalya mı takacaklar
0 oy
(173 puan) tarafından
Valla hayatım ilk zamanlar müsade etmeyecektin bu duruma benim eşimde yapmaya kalktı bana bir gitti iki gitti bende gurbetteyim kimse yok kendinin arkadaşları var iş yerinden baktım ipin ucu kaçıyor önce gitmemesi için bi güzel kavga tabiki çıktı gitti kitledim kapıları almadım içeri geceyi arabada geçirince aklı başına geldi sanırsam dışarıda yemek yemeyi aşırı sever bi iki kere onuda yapmaya kalktı yemek vermedim yapmadım şimdi dışarıda yemek yemek için arkadaşları ısrar ederse arayıp yermisin sana da getirimmi der en başından tutacaktın onu hiç bişey için geç değil otur mantıklı düşün önüne geçmeye bak otel mi sanıyor o evi dengesiz
(2,733 puan) tarafından
Vala canım çok kavga etim ailenede gitim boş ama eve aldım herzaman
(173 puan) tarafından
Valla hayatım demekki sertten anlamıyor tatlı dille işleyeceksin kadınlığını kullan bir kadının en büyük silahı odur asla dayanamaz erkekler benim eşim aşırı üşengeç ben naz düz yapmazsam hayatta kıçını kaldırmaz dene derim
0 oy
(10,080 puan) tarafından
Her evin bir kurali var tabiki. Evli ve ozelliklede cocuklu bir ciftin sorumluluklari var birbirlerine. Bu cocuk tek olmadi yani. Mesela evli degilken istedigi saatte eve giren adam evlendikten sonra belli saatte eve gelecek yani o kadin yanlizmi gecirecek zamanini. Tamam hafta 1 2 olur arkadas ortami falan ama. Oglum varken sadece esim arada gidersi mesela kahveye falan dayisi var 2 yas buyuk kaynim.bide bikac arkadas ama kizimda olunca seni yanliz birakmak istemiyorum diyodu hep. Isi sebebiyle yurtdisi calisiyor 6ay tr deydi. O 6ayda toplasan 5 aksam disarda olmamistir bana zorluk olmasin diye. 
(2,733 puan) tarafından
Ne güzel canim
(10,080 puan) tarafından
Ya bide insanin icinde sorumluluk duygusu olacak. Sen ne yaparsan yap onun icjnde yoksa degistirmen zor canim. Dedigim gibi mesela ben esime cik.diyodum o cikmiyodu. Kac yasinda bu arada esin
(2,733 puan) tarafından
30yasinda
(10,080 puan) tarafından
Kucukte degil aslinda ama
(2,733 puan) tarafından
Eşek kadar  canim
0 oy
(2,090 puan) tarafından
Madem özgür hayat istiyor sal ipini gitsin. Ailesinin eğitemediğini sen mi eğiteceksin? Giden günlerine gençliğine yazık. Bu gibi adamlardan hiçbir halt olmaz.
(2,733 puan) tarafından
Yemin ederim gerçekten şeytan diyor boşa gitsin
(2,090 puan) tarafından
Çok bile dayanmışsın
(2,733 puan) tarafından
Dayandım yol verin gitsin yani ömrümü yedi kurutu beni bir kadın 45kilo olurmu
0 oy
(7,628 puan) tarafından
Kuralsız kaidesiz evde olmaz evlilik te olmaz hep söylüyorum şimdiki erkekler erkeklikten adamlıktan bihaber nerede eski evine çoluguna çocuğuna hanımına sahip çıkan dağ gibi adamlar.
(2,733 puan) tarafından
Yok bacım şimdiki evligigi oyun gibi goruyirlar
0 oy
tarafından
Öyle şey olur mu kız 4. Çocuğuna hamilesin kocanın senin üzerine daha çok titremesi lazım ilgi göstermesi lazım o ne öyle kafasına göre istediği saatte geliyor huzursuzluk çıkarıyor senınki de mi yanlış arkadaşlıklar edindi onlara mı uyuyor erkek adam dediğin işten çıkar evine gelir evden çıkar işine gider 
tarafından
Kocanı yoldan çıkartan onlar işte mesafe koydur aralarına çok iyi anlıyorum seni
(2,733 puan) tarafından
Ne yaptıysam boş
tarafından
Yaa kıyamam hamilesin 3 tane de çocuğu var evde bekliyor onlara vakit ayırsa senle ilgilense kötü mü olurmuş bişey canın istiyor mu bişeye ihtiyacın var mı diye sorar ınsan ya
(597 puan) tarafından
4çocuk nedir bu devirde insan gibi yaşamak varken sadece anne olmayı tercih etmişsin
(2,733 puan) tarafından
Aynen sadece annelik yapiyom
0 oy
tarafından
Tabikide var olmaz olurmu 
(2,733 puan) tarafından
Aynen var ama hemde öküze anlat
0 oy
tarafından
O zaman evlenmeyecek 
(2,733 puan) tarafından
Böyle olduğunu bilsem evlenmezdim
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Tabiki vardır kuralsız ev olmaz kuralsız ev yuva aile değildir 
(2,733 puan) tarafından
Aynen öyle canim
0 oy
(934 puan) tarafından
Sen de özgür olmayı dene, tamam de kabul et, ama ben de istediğim saatte gelecem, sen nasıl hayat yaşıyorsan ben de aynısını yasiycam de.

Bak bakalım işler nasıl tersine dönüyor 
(2,733 puan) tarafından
Ben onun yaptığını yapsam kıyamet kopar
0 oy
(993 puan) tarafından
Siz birdaha hamileydiniz değil mi ? Ben mesela bu kafada bir adama birdaha çocuk da yapmak istemezdim varsa birtane neyime yetmiyor bugün aramamdan bile rahatsizsa cocuk olunca bana ne faydası olacak ki 
(993 puan) tarafından
Cekilememis :)))) Allah yardım etsin bacım sana Allah sabır da versin eşine de akıl fikir versin malum evli artık bilincine varsin
(2,733 puan) tarafından
Evet ceklimemeis demeki
(993 puan) tarafından
:))) sağ salim dogsun artik
(2,733 puan) tarafından
Amin inşallah pişman değilim alah verdi doguracam sonra sprel takacam artık erkek milletine de güven olmaz
(993 puan) tarafından
Bu adamla işin zor zaten canim
0 oy
(8,385 puan) tarafından
Neden sende bu adama habire doğuruyosun acaba 
(2,733 puan) tarafından
Bilmem neden acaba
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Yalnız bunun adı evlilik olmuyor
(2,733 puan) tarafından
Yani bekarlık oluyor
(9,001 puan) tarafından
Yaptığı herseyin aynısını sende yap dene
0 oy
(597 puan) tarafından
Sende kendi hayatını kurucaksın o zaman eğitimde eğitim kursda kurs bi meslek edin kendine katkı sağla.onu hiç hayatında deyilmiş gibi görmezden gel ev arkadaşı olup kendini yetiştir.kendine emin olduğun zaman ayaklarından öpecek peşinde gezecek
(2,733 puan) tarafından
Açık öğretim den okuyom canim haberi bile yok

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 378 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 502 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,735 puan) tarafından soruldu