0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kizlar TV izletmem korkarım dikkat eksikliği otizm olur diye ama bu aralar izletmek zorunda kalıyorum çünkü yemek yetişmek zorunda günde 10 20 dk bişey olurmu acaba korkuyorum  sadece sıkıştığımda izletiyorum siz ne yapıyorsunuz 

10 Cevaplar

+2 oy
(7,707 puan) tarafından
Ya bi bana mı saçma geliyor bu kadar kısmak, şunu yaptırma, bunu yapsın çocuk, kural, kural, kural... Çok fazla ya. Ben de bazen izlettiriyorum telefondan bir şeyler. Hatta o da izlemek istemiyor gerçi benim kızım. Öyle alıştığı için (evde TV olmadığı için pek ilgisini çekmiyor). 
(93 puan) tarafından
Bnmki küçük 4 aylık o yüzden dedim
tarafından
Açsanda dikkatini çekmez anca ses dikkatini çeker belki canım sadece
(93 puan) tarafından
Baya izliyor dikkatini çok çekiyor
tarafından
Annesi sensin bişey diyemem canım
(7,707 puan) tarafından
Ee kardeşim sen de. Zararlı . Sakın izletme!
-Reklam-
0 oy
(8,272 puan) tarafından
10 20 dk günde izleyebilir canım 
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Bence çokta kısmamak lazim 10 dakikdan fln bisey olmaz cnm dpzunda telefonda baktı kızum dozunsa televizyonda izledi masallah 2 yaşından beri sakır sakır konusuyor buyuk insan gibi 
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Günü 24saat açık bakmazlar sadece sevdikleri çizgiye bakarlar oda başlarsa xoxuklardisari çıkmıyor ne yapsınlar ya büyük insanın bile canı sıkılır
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Otizm sonradan olan birsey değil die biliyorum (yanlışım varsa duzeltin)
(8,925 puan) tarafından
Kesin değil o işte dogustanda olabilir sonradanda henüz kanitlanmadi
(892 puan) tarafından
Uyaran eksikliği varsa ekran tetikliyor diyor uzmanlar
(2,393 puan) tarafından
Allah allah bilmiyordum cidden uyaran eksikliğini biliyordum da

Yağmur kanitlanmadigini bilmiyordum ilginc
(8,925 puan) tarafından
Maalesef ki Bi kanitlansada bizde ne olduğunu nasil olduğunu bilip ona göre önlem alsak
(7,707 puan) tarafından
Uyaran eksikliği bilmem de benim tanıdığım çocuk anne baba kavgasında böyle oldu
0 oy
(8,925 puan) tarafından
Önce şu yanlış bilgiyi düzelteyim tv tablet telefon otizm yapmaz var olan ama bilinmeyen otizmin etkisiyle iletişim bozukluğu içe kapanıklik durumları meydana gelir günde belirli araliklarla 20 dakika izlemesinde Bi sakınca yok
(892 puan) tarafından
Aaa olur mu malum zaten tüm işler kadın işi ee biraz da bu alanlarda olalim :)))
(8,925 puan) tarafından
Genelde kadınlar sevmez çok ağırdır kafam kaldırmaz gerekçesiyle:)))
(892 puan) tarafından
Ya aslında kişiye gore değişen bir durum herkesin ilgi alanı farklı iste :) cinsiyete bakmıyor pek tam tersi de olabiliyor tabii :))
(8,925 puan) tarafından
Aslında doğru dedin :))))
(892 puan) tarafından
:))❤❤❤
0 oy
(6,336 puan) tarafından
14 aylık günde toplasan 45 dk rahat çizgi film izliyor. 
0 oy
tarafından
cnm otizme sebep olmasi icin baya saat izlemesi gerek.
0 oy
tarafından
Ben kısmıyorum asla izleyemez de demiyorum şuan 7 aylık ben tv açıyorum izliyorum mesela ama kızım hiç tv ye bakmıyor küçük olduğu için mi bilmem ne kadar çok kasarsan ne kadar çok kısıtlarsan o kadar çok ilgilerini çeker onun haricinde tv ac evde ses olsun ama siz o ara oyun oynayın mesela bence böyle ilgileri tv ye azalır birde bilinen bir yanlış var tv izlemek otizim yapmaz olan otizmi ortaya çıkartır 
(93 puan) tarafından
Bnmki küçük ya 4 aylık o yüzden dedim ..bnm oglanda o kdr çok seviyoki aman bir video çekeyim hemen telefona kilitlenir TV izlemeyi sever ...ama müzik ses dinletirim çok o konuda hiç Kismam
0 oy
(703 puan) tarafından
Hiç kısmadım ayına yasına uygun egıtıcı seyler ızlettım gun ıcınde cızgı fılm de ızler ama cogu seyı sarkılar ve  vıdeolar eslıgınde ekrandan ogrendı beraber ızlerız genelde sure uzun olmadıkca ve uygun seyler oldukca yasına ben sıkıntı gormuyorum 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 638 göst.
31 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 720 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
4 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 429 göst.
6 Eylül 2020 Kültür-Sanat kategorisinde ♥️♥️HİRANURRR♥️♥️ (5,913 puan) tarafından soruldu

379,750 soru

11,368,239 cevap

34,850 kullanıcı

...