0 oy
158 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hanimlar oglum 6 ayliktan beri video izleyerek yemek yediriyorum baska türlü yemiyordu hos simdide istahsizliktan yemiyorya izletmeyi biraktim bende 2 yasinu gecti şimdi. Arada tv bakiyor YouTube bakiyor ilerde bi sıkıntı olurmu izletenlerden sıkıntı yasamis varmi bu konuda.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende TV izletiryoum bu panemide napalim yani robot değiliz canım izlesin öğretici şeyler bişey olmaz 
-Reklam-
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ben normalde çizgi film izletmiyordum yemek yedirirken zayıflığı sınırda olduğu için mecbur fazladan yesin diye izletiyorum
0 oy
tarafından
Ben izletiyorum dedim diye linç yedim ama oğlum 19 aylık ingilizce ABC sayıyor 6 ya kadar sayıyor hayvanları ve sesleri biliyor ceviz adam ve Ali babanın çiftliği bba parmak sarkilayini söylüyor sar makarayı dansını yapıyor TV de gördüğü şeyleri dışarda görünce isimlerini söylüyor zararından çok yararı oldu bende TV ile büyüdüm geri zekalı da olmadım. 7.24 izlicek hali yok ya
0 oy
(795 puan) tarafından
Valla benim kız bu ay yaşına girecek mecbur izliyor sevimli dostlar falan yoksa sürekli peşimde lavaboya bile gidemiyorum emekleyip geliyor zaten bı sevimli dostları izler yoksa kafasını bile çevirip bakmıyor şarkılarda alkış falan yapıyor 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 222 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 645 göst.
31 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,127 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 733 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 430 göst.
6 Eylül 2020 Kültür-Sanat kategorisinde ♥️♥️HİRANURRR♥️♥️ (5,913 puan) tarafından soruldu

381,229 soru

11,412,710 cevap

34,956 kullanıcı

...