0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde (280 puan) tarafından
Ve herkes davranislarini normal goruyor. Kafayi yicem. Herkes efsunlanmis gibi. 2 yasindaki cocugun yuzune kapi kapatiyor. Sofraya gelip oturmuyor. 20 senelik evli daha bir kere kayi validem ne yemegini yedim diyor ne bir elinde supurge gordum diyor. Ben huysuz cocukla her seye kosuyorum ona oyle icten annemmm diyor ki kiskanmak degil ama takdir gormuyorum diye cok uzuluyorum. Mecbur birlikte kaliyoruz kisa sure icin. Ben surat acinca davranışlarına ortaligi karistiran ben oluyorum. Sofraya oturmuyor dedim ya 65 yasindaki kadin 20 kere gidip geliyor hadi gel diye. Ya sinirden icim icime sigmiyor. 

9 Cevaplar

+1 oy
(4,216 puan) tarafından
Deveyi diken insani sen anladin bacım
(280 puan) tarafından
Aynen oyle aynenn oyle
-Reklam-
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Aynı durum bende eltim 20 senelik ben 2 senelik kadın kavga çıkardı herkez beni süslü gordu seninki iyine Iyimis benimki bana neler yaptı 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Sen sabırlı ol. Gün gelir devran döner. Biz böylesini çok gördük. Bu sefer ona kötü sana iyi olmaya başlayacaklar. O yüzden bugünleri unutma
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Şımarıklık ya büyüyememiş eltin
0 oy
(347 puan) tarafından
Valla ne varsa bu kaynanalarda var ben öyle hizmet ederim herseyine koşarım hamileyken doğumum vardı ben yine hastane hastane önü götürüp getirdim bir gün birşey demedi 

Şuan kaynimin sevgilisine kendisini kurban ediyor nankorler nankör
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Elti şerrinden Allah'a sığın 
0 oy
tarafından
Eltini kıskanma canim  bu kadar sanane 
(280 puan) tarafından
Vallahi kiskanclik degil, tavirlari ciddi anlamda tuhaf herkes de buna goz yumuyor. Dusunsene 2 yasindaki cocugunun suratina pat pat kapi kapatildigini. Ortada bir sorun da yok
0 oy
(679 puan) tarafından
Öylesininde kıymeti var ne cagırıon 1 defa seslen geldi geldi gelmezse dert yesin ayagına bekliyor demekkş
0 oy
(287 puan) tarafından
Benim eltim eveli sene küçücük çocuğu oğlunu soğukta dışarıda bırakmıştı koşa koşa bize geldi çocuk üşümüş titremiş remen 1 saat sonra kapımızı çaldı açmadım kapıyı çocuk onun çocuğu imiş ulan insan çocuğuna bunu yapar mı ? Senin soruna geliyorum şimdi . Benim kayınvalıdemde aynı seninki gibi . Ben olsam yerimden kıpırdamam gelen gelsin gelmeyen gelmesin çokta fifi

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 380 göst.
17 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde BirMelek (1,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde BirMelek (1,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.