0 oy
2,394 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yaa kızlar elim ayağım titriyor ya yemin ederim eşimle köydeyiz kızı ayağında sallayıp uyutmaya gitti bende kaysıları seviyordum neyse sesizce kapıyı açıp bakayım uyumuş mu diye bir de ne göreyim Allah'ım kızım ayağında uyumuş elinde telefonda bir şeye bakıp pantolon üsütünden mestrübasyon yapıyor Allah'ım deliye döndüm daldım içeri sen naptığını sanıyorsun dedim şey kaşınıyordu falan bahane dedim ver telefonunu o zaman bakayım vermedi . gitti ya bu nasıl iğrençlik ya kızım görmese bile yapılır mı ya ayy napacağımı bilmiyorum kızlar bi akıl verin kafam durdu

48 Cevaplar

0 oy
(3,536 puan) tarafından
Midem bulandi,Allah yardimcin olsun
-Reklam-
0 oy
(4,978 puan) tarafından
Eğer gerçekten bu çocuk ayagindayken o işi yaoyrsa telefona Bakarak tam nammsz bı adam. Onunla coxuklarimi bir dakka yanyana tutmam pislik madem bo.k yiyecek banyoya gitsin ne bı.k vardı coxuk ayagindayken o işi yapmak hangi adamlık erkeklik bu kalıbına tüküreyim 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Canım naptın çok merak ettim umarım o pisliğin yanında değilsin 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Tövbe estağfurullah Rabbim sen ıslah eyle.

0 oy
(625 puan) tarafından
Yuh sapıklık bu! Konuyu biliyordum ama bunu yeni gördüm. Pislik ş.refsiz 
(4,323 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Dediğim konu işte canım.
(625 puan) tarafından
Bu ensest yaaa sapkınlık
0 oy
(666 puan) tarafından
Bende merak ettim hep aklımdaydı naptınız şuan nerdesiniz acaba 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Kızının yanında bunu yapan Allah korusun kızına da biseyler düşünür. Neler görüyoruz ya. Sakın başbaşa birakma
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ben doğru mu okudum bu ne ya bir bu eksikti bu erkekler de iyice kendini aştılar bacım kızını asla yalnız bırakma bu adamla hatta ayrıl yani kolay kolay söylemem ben ama bu ciddi bir olay Allah cezasını versin 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 640 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 628 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
0 oy
22 cevap 579 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde poyrazlina22 (248 puan) tarafından soruldu