0 oy
2,393 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yaa kızlar elim ayağım titriyor ya yemin ederim eşimle köydeyiz kızı ayağında sallayıp uyutmaya gitti bende kaysıları seviyordum neyse sesizce kapıyı açıp bakayım uyumuş mu diye bir de ne göreyim Allah'ım kızım ayağında uyumuş elinde telefonda bir şeye bakıp pantolon üsütünden mestrübasyon yapıyor Allah'ım deliye döndüm daldım içeri sen naptığını sanıyorsun dedim şey kaşınıyordu falan bahane dedim ver telefonunu o zaman bakayım vermedi . gitti ya bu nasıl iğrençlik ya kızım görmese bile yapılır mı ya ayy napacağımı bilmiyorum kızlar bi akıl verin kafam durdu

48 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Arkadaşlar bana yalvar yakardı önce ama zerre inanmıyorum .  Allahın ve kızın üzerine yemin etti ama ben bu adamın bir dini olduğunu bile inanmıyorum sonra üste çıktı bu defa çemkirme yeni başladı madem inanamıyorsun gel anana seni bırakayım boşanalım dedi annemle anlaşamıyorum bunu biliyor bende sen defol git evden dedim tamam diyor ama beni rahatsız eder biliyorum. Evde para var az da olsa benle kızım için onu yanıma alıp gitmeyi düşünüyorum başka bir. Şey aklıma gelmiyor ben nasıl bir adamla evli kalmışım nasıl buna çocuk yapmışım aklım almıyor yalvar yakar bir taksi çağırdım onu bekliyorum kızımla ne yaparım bundan sonra bilmiyorum zaman gösterecek 
tarafından
Pislik herif asla çocuğunu bırakma yaninda
(13,824 puan) tarafından
Nerdesin herkes senj.merak ediyor
(7,891 puan) tarafından
Evdeki az paran seni idare edebilcekmi bilmiyorum da ins hayatını yoluna koyarsın
-Reklam-
+18 oy
(12,854 puan) tarafından
Çocuğu ayağında böyle bir şey yapan adamla bidaha çocuğumu başbaşa bırakamazdım 
(119,168 puan) tarafından
haah bak bu bem
(12,854 puan) tarafından
Neden beyinleri sürekli orada bunu anlamakta zorlanıyorum gerçekten ya senin canından parçan yanındayken nasıl böyle bir şey aklına gelir erkekleri anlamak çok zor
(13,824 puan) tarafından
Ayyy tuylerin diken diken oldu ben de birakamazdim Allahin cezalari ya
(2,818 puan) tarafından
Ben çok üzüldüm ya kendi çocuğu kucağında bide Allahım ne günlere kaldık biz
tarafından
Valla bende çok üzüldüm. Gerçekten . Eşi görmese demekki devam edecekti.
+1 oy
tarafından

Offf ben ne okudum yarabbim :angry: Allahim aklımı oynatacam burda vallahi 

tarafından
Düşünemiyorum yaa vallahi Düşündükçe beynim duruyor bu kadar mı azdın alçakk o melek yaa melek senin ayağında sen nasıl böyle bir şey yaparsın ayy yok yok vallahi ben burda kafayı yiyecem ne güzel bir ara hesabımı silmiştim kafam rahatlamışti ama geri geldim dayanamadım çünkü bilgi yönünden çok iyi oluyor Allah razı olsun burayı kurup bulandan ama böyle postlar beni çok kötü etkiliyor bacım ya
(9,174 puan) tarafından
Gördum gördum edepsiz manyak. Boyle bi olay karsısında insanın aklına nasl eşiyle ne zamandır birlikte olmadğı gelebilir? Zaten normal biri olmadğnı farketmistim de meğersem bizim ruh hastası gul guzelmis bu
(9,174 puan) tarafından
Bende oyleyim hulya. Hic hesap sildirmedim ama aylarca gidip geri gelmediğim oldu. Sonra bi anda aklıma düşuyor ve kendimi yine burda buluyorum... kız çocuklarımz olunca daha bi ayrı etkileniyoruz sanırm
(9,174 puan) tarafından
Ay asıl boyle postlara uyarı verip kapatılması gerekmiyor mu kızlar ya herkes etkileniyor
tarafından
Ben şu gereksiz kadına uyarı vermek istedim ama puanım yetmiyor.
+1 oy
tarafından
Bı zahmet başka odaya gecseymis.cok kudurduysa tövbe yarabbim
(3,180 puan) tarafından
Odaya gec etine karısından istese verir
+1 oy
(6,919 puan) tarafından
 Günah almak  çok kolaydır  Ama vebali çok zordur     iyice emin olmak gerekir  kul hakkı   almamak için öncelikle Le sakince düşün daha önceden esin kızına hareket lerını   uyuturmuydu mesale  başka bir yerde ilgili babamı    Allâh korusun kızının üstü kapalı miydi      sakince  ince bunları düşün  kızın babaya gidince huzursuz olmuyor mu     Allâh korusun dogruysa o yaptığı     inan aklıma bunlar geliyor   kondurmak zor ama herşeyi düşün 
0 oy
(657 puan) tarafından
Sen ne diyosun ya napicamimi var kafasını gözünü kirmadinmi Allah aşkına sapık herif ağzını burnunu dokmedinmi oraya ay Allah'ım ellerim titredi suan
tarafından
Benim de vurdum iki üç tane defolup gitti allahım ya bu nasıl bir adam kesinlikle artık bitti
(657 puan) tarafından
Bencede bitmeli bacım çok büyük bişey bu küçücük çocuk ayagindayken nasıl aklına böyle şeyler gelebilir
tarafından
Sorma valla çok kötü oldum inanamıyorum ya ben ne yaşadım şimdi valla deliricem hani önce hep baktığını biliyordum çok uyardım bakma diye yapma diye ama arşa çıkardı kızım ayağındayken de bakmazsın ya yapmazsın allahım deliricem
(657 puan) tarafından
Asla ama asla çocuğunu onunla başbaşa bırakma sakın afedersin ben hamileyken bile eşim benimle ilişkiye girmekte zorlandı vicdan azabı çekiyorum karniningordukce kötü hissediyorum kendimi derdi hep bu adamdaki zihniyet nasıl bişey ya
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Yalnis anlama ama kizini bırakma yanında bir daha 
tarafından
Yok ne yanlış anlaması bacım ben bu adamı bıraktım kökten Allâh belasını versin
(1,798 puan) tarafından
Allah hidayet versin
0 oy
(144 puan) tarafından
yuhhh p.ice bak çocuk ayagindayken bide o adama sakin kızını emanet etme sakın 
tarafından
Ne emaneti yüzünü daha göstermicem ama nasıl gidicem şimdi bu köyden ne taksi gelir ne otobüs annemlerde araba yok bir şey yok nasıl gelip alacak allahım ya napcam ben
0 oy
(119,168 puan) tarafından
bugun cpcugun yaninda onu yapan ilerde neler yapmaz
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Yaptiği şey tek başina iğrençlikken birde çocuğun burnunun dibinde yapmasi kabul edilemez. Babasida olsa böyle biriyle kizini asla yalniz birakma. Iki dakika nefsine hakim olamayan adamdan herşey beklenir. 
tarafından
Aynen benim için bitti zaten kızım herşeyim benim güvenim yerle bir oldu
0 oy
(124 puan) tarafından
Telefonda gördün mü canm bir şey, ayy çok sinirim bozuldu şuan, lanet olsunnnnn.
tarafından
Vermedi telefonu ama eminim bakıyordu Allah'ım napacam ben ya
0 oy
(4,106 puan) tarafından
Ne demek ne yapıcam. Allah aşkına delirdiniz mi.? Neden olay çıkarmasının. Neden bağırıp çağırmadınız. Neden çakmadınız iki tane. Umarım çocuğunuzu alıp gitmişsinizdir yanından. Okurken kan beynime sıçradıç Allah'ım Allah'ım sen doğru yoldan şaşırma. Sen belalarını ver. 
tarafından
Gidemiyorum köydeyim öyle lanet bir köy ki kimse yok araba taksi napacam ben
(4,106 puan) tarafından
Artık tüm köylere otobüsler geliyor. Nasıl yok! Yürü gerekiyorsa.
0 oy
tarafından
Altta arkadaş yazmış ben öyle babaya bir daha çocuğumu emanet etmezdim kduuruk pislik herif!
tarafından
Bu son oldu artık bitti bitti daha yüzümüzü göremez
tarafından
Bencede doğru olanı yapıyorsun
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Ohaaa daha neler duyucaz her gün şok yaşıyorum burda sakın yalnız bırakma çocuğunu o adamla 
tarafından
Asla bırakmam bitti zaten şimdi amcasınınoğlu burda ona dersem götürür mü bilmiyorum ama götürmez ben napacam ya Allah'ım
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Oha büyük konuşmak istemiyorum ama kararını sen ver yazık günah o kıza içim parçalandı valla git ailene onunkine anlat rezil rüsva et
tarafından
Yok bitti zaten ama nalet köyden gidemiyorum
(1,464 puan) tarafından
Canım kayinbabanlara söyle olayı de goturmeseniz beni olay çıkartırım
0 oy
(1,981 puan) tarafından
Ay valla yüreğim daraldı bence bosanmalisin resmen sapik ya Allahim korusun kızını seni 
tarafından
Bitti zaten bitti sapığı n önde gideni hemde ******** ********
(1,981 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ya çok zor bı durum çok üzüldüm
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Canim o adamla kızını yalnız birakma sakın neler duyuluyo Allah korusun insan oğlu çiğ süt emmiş derler dünyanın sonu geliyor görüyoruz haberlerde
tarafından
Sorma ya Allah'ım çıldırıcam valla
0 oy
tarafından
Gerçekten emin misiniz mastürbasyon olduguna. Belki de dediği gibi kaşınmıştır.  Çünkü pantolon üzerinden zor olur.  Diğer türlü  aksini düşünmek bile istemiyorum Allah belasını versin pislik herif
tarafından
Yok ya o zaman telefonu niye o an vermedi verseydi kaçtı gitti hemen
tarafından
Telefon işine bişey diyemem cnm haklısın. Ama tam emin misin yani keşke gözlemleseydn önce kapı deliğinden falan. Aklım almıyor ya
tarafından
Gözlemledim zaten iyice öyle daldım sonra içeriye
0 oy
(762 puan) tarafından
Ne yaptı onu anlamadim

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 637 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 624 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu