0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
2 yaşında bir kızım var ve 15 günlükte bir kiz bebebegim var..

2 yaşındaki kızımın huyları gerçekten degisti herseye ağlıyor yemek yemesi kesildi o kadar zorlaniyorum ki yemek yesin diye sabahtan akşama kadar peşinde dolanıyorum kendimi bile unuttum kahvaltı bile zor yapıyorum diye bilirim.. kahve bile oturupda içemiyorum o kadar erkenden gelsiki bebegim zor çok zor bir süreç.. geceleri zaten ayaktayız ne gündüz uykum kaldı nede gece.. sutumde azalacak diye korkuyorum dinleyemiyorum ki uyusam sut dolacak ona bile fırsat kalmıyor.. 

Annemlere gittiğim zamanda 2 yaşındaki kızım hep yerini yadırgıyor sürekli uyanıyor 1 hafta kaldım eve geri döndüm..

SizLer nasıl yapıyorsunuz nasıl bu sürece alıştınız fikir verirseniz çok sevinirim..

3 Cevaplar

+2 oy
(574 puan) tarafından
Kendi düşen ağlamaz bile isteye bebeğin daha küçükken ikinciyi dogurmussun eve ikinci kuşu almiyorsun her anlamda zor olan bı şeye bu kadar kolay atliyorsunuz sonra burası ağlama duvarına dönüyor ne bekliyordun ki ilk çocuğun seninle ikinci bebeği mi buyutecekti daha onun ilgiye bakıma ihtiyacı var 
(246 puan) tarafından
Böyle yazacaksaniz hiç yazmayın daha iyi içinizde kalsin.
(574 puan) tarafından
Benimki de bir öneri aslında kabulleniş:)
(1,293 puan) tarafından
Bahar sana katılıyorum, bazı insanların dilinin kemiği yok gerçekten. Hanımefendi güzel bir dille sıkıntılarını anlatıp fikir almak istemiş aslında.
(574 puan) tarafından
İlk çocukta zorlananlari anliyorum cunku başımıza gelecekleri bilmiyoruz uzaktan göründüğü gibi olmuyor hiçbir sey.ama daha birini büyütmeden ikinci isteniyorsa her şey göze alınmis olmalı ve ne yapacağını da iyi kötü düşünmeli o yüzden içten içe kızıyorum yorumuma da yansıyor
(665 puan) tarafından
Yaren Bi an kendi yorumum sandım
-Reklam-
0 oy
(12,966 puan) tarafından
Benim de kızım 25 aylıktı oğlum doğdu 6 aya kadar dönüşümlü annem ve kavalidemde kaldım evime 6 aylıkken geldim 

Kızın da alışır zamanla annen de kaş ikisi de çok ufak 

Büyüğü ile birinin özel ilgilenmesi küçüğü ile özel ilgilenmesi gerekiyor 
(124 puan) tarafından
Kayinvalidemde çalışıyor annemlere ara ara gidiyorum bu seferde eşya indir taşı eve getir onları yerine yerleştir çok yorucu oluyor bazen eşyaları bile yerlestiremiyorum kalıyor öyle annemde öyle fazla gelmez nasıl yaoicam bilmiyorum
(12,966 puan) tarafından
Durumunu çok iyi anlıyorum
Eşya yerleştirme işini eşin yapsın
Kız kardeşin yok mu
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Eve yeni bi birey geldi bunlari yapmasi gayet normal. Sakin kalip ilginin eksilmedigini belli edene ve o tatmin olana kadar sabretmelisin. Bende 3 ay once dogum yaptim, oglum 5 yasinda. Ben hep konusarak anlatiyorum. Kendi istemesi ve anlamasina ragmen onunda huyu suyu degisti ama ben herseyi anlasin anlamasin acikliyorum. 2 yasinda demeyin sizde onun anlayabilecegi kelimelerle anlatin. Mumkunse anneniz bu surecte sizin yaninizda kalsin.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 243 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,043 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 397 göst.
23 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 245 göst.
14 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı

...