0 oy
570 göst.
Aile kategorisinde (224 puan) tarafından
Kızlar kargomvardi bugün geldi sordum ne kadar diye 345 TL dedi bende 400 TL indirdim zaten bozuk olsa bozuk indiririm verdim adama parayı neden paranızı hazirlamiyosunuz felan dedi ben de bozuk hani olsa zaten öyle indiririm dedim tam yanimizda bakkal var ordan bozdursaniz dedim küçük çocuğum var yukarıda bıraktım ben burayı para bozdurmaya gelmedim dedi kargoyu elimden aldı gitti sinirim bozuldu

19 Cevaplar

+1 oy
(3,004 puan) tarafından
Yok artık daha neler birde elinden alıp gitmiş yer yumruğu oturur aşağıya terbiyesiz
(224 puan) tarafından
O kadar sinirlendim ki anlatamam
(3,004 puan) tarafından
Ben bile sinirlendim. Hadsiz.
(3,004 puan) tarafından
Birde tekrar şubeye gitmen gerekecek.
(224 puan) tarafından
Aynen öyle olucak pazartesi
(4,094 puan) tarafından
Hangi kargo . Ara hemen musteri hizmetlerini ginderi numarandan hangi kuryeye zimmetleis  kargon ogren. O kargocuyu sikayet et.   Ben bikere oyle yaptim adam bana ters cvp verdi diye. Sonra adam kendi sahsi numarasindan beni aradi abla boyle boyle beni sikayet etmissiniz cok ozur dilerim ozrumu kabul etmesseniz  uyari alip maasimdan kesinti olacak falan dedi.Sizi tekrar musteri hizmetlerinden arayip sorcaklar. Dedi. Neyse ertesigunu aarandim musteri hizmetlerinden. Geri aldim sikayetimi. Sonra o kargocu adam  yam bir istanbul beyfendisine donustu. İyigunler abla nasilsin abla hayirli gunler abla . Hayirli cumalar abla  akli basina geldi
-Reklam-
0 oy
(136 puan) tarafından
Şikayet edebilirsiniz. Onunda hazirlikli bozuk parayla gelmesi lazim.
(224 puan) tarafından
Şikayet ettimm
0 oy
(48,530 puan) tarafından
bugun herkes gergin tavukçu da bana atar yapti☺️
(3,004 puan) tarafından
Dövim mi
(48 puan) tarafından
Sıcaklardan
(48,530 puan) tarafından
döv☺️ küçük paket gosteriyorum bumu diyo onun gosterdigi 840 gram falan diyorum ki şu olsun hala bu mu diyor dedim ben küçük alicam sinirle aldi bi tane dedim anlamadiniz ki sizin gosterdiginiz grami cok ben az istedim karşı esnaf manyak kariya nolduysa
(3,004 puan) tarafından
Terbiyesiz yâ nefret ediyorum gergin esnaftan
(224 puan) tarafından
Noluyorrrrrr buuu insanlaraaa
0 oy
(54 puan) tarafından
Böyle saçmalık mı olur hangi kargo 

Siparişini Alamadın mı
(224 puan) tarafından
Aras kargo aldı geri elimden
(54 puan) tarafından
E sen bişi demedin mı
(224 puan) tarafından
Dedim bu yaptığın terbiyesizlik dedim bu böyle dedi gitti
(54 puan) tarafından
Valla canım artık insanlar kafayı yemiş
0 oy
(15,041 puan) tarafından
Şikayet et . 
(224 puan) tarafından
Edicem
0 oy
tarafından
İyide onun görevi bozuk para taşımak soncuta kargo dagitiyo nasıl parası yok
(224 puan) tarafından
Valla alamadım kargomu yaptığınız çok saçma şuan dedim bu böyle dedi gitti
0 oy
tarafından
Biraz empati yap canı ama sende haklısın ama oda hakli sıcağın ortasında yağmurda ıslanmış gibi oluyor eşim kargo dağıtımı yapıyor okadar zorki isleri işin içinde olmadan anlaşılmıyor şey düşün sen gibi bir sürü insan dese parayı bozdurun hangi birine yetişecek şikayet etsende bir işe yaramaz 
(224 puan) tarafından
Tabi öyle a tavırda yanlış
(3,453 puan) tarafından
Ama kuryelerin hazirlikli gitmesi gerekmiyor mu dagitima
tarafından
Benim eşim günde 100 eve uğruyor hangi birine hazırlıklı gidecek sizce marketler bile bozuk para istiyor herkesten tavır yanlış haklısınız o konuda
(224 puan) tarafından
Aynen öyle ya
0 oy
(13,889 puan) tarafından
İnsanlar ne garip oldu ya parayı bozdursa ne olacak yani
(224 puan) tarafından
Hiç deme azarladı gitti
0 oy
tarafından
Bu sıcakta akşama kadar kargo dağıtıyorlar geçen biri sıcaktan vefat etmişti haberlerde gördüm. Biraz anlayış lazım ben öyle durumlarda paramı ayırırım geldiği vakit veririm. 
(224 puan) tarafından
Tavsiye vermeden kaçıncı kat olduğumu beni arayip önden söylemesi gerekir di ayrıca kargocu ve para bulundurmak zorunda
tarafından
Bide sizi arayıp önden söyleyecek oo cok şey bekliyorsunuz. Mesaj atıyorlar gün içinde kargoyu getireceğiz diye yeterli gelmiyor mu. Böyle herseyi milletten beklerseniz gidip bu sıcağa kargo şubesinden kargo almak zorunda kalırsınız. İnsanlardan ne kadar az şey bekle ki o kadar az zararın olsun.
(224 puan) tarafından
Ariyolqr zaten cnm sen bu dünyada yasamiyomusun ayrıca yanında bozuk para bulundurmak zorunda çalışan ben değilim gün içinde kaç kişiye de daha böyle davranacak savundugunuz durum hiç hoş degil
tarafından
cahil değilim merak etmeyin. Cevabı beğenmeyince hemen yaftalama. Çalışan olmadığınız belli çalışanın halinden anlardınız.  Ben çalışanları savunurum genelde bu sıcakta kusura bakmayın.
(224 puan) tarafından
Kimsenin bu sıcakta yorulmadigini ima etmiyorum kargocuysan paran illa olucak yani yaftalamiyorum ama size denk gelmediyse böyle olay size normal gelir
0 oy
tarafından
Şikayet Et sen onu terbiyesiz herif 
(224 puan) tarafından
Şikayet edicem zaten
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Hangi kargo şirketi ise ara şikayet et. Benimde başıma benzeri geldi. Aradım şikayet ettim. Gün içinde beni aradı özür diledi ********. Kargomuda eseeek gibi getirdi
(224 puan) tarafından
Ya eşim konusmusda pazartesi gelip alın demisler
0 oy
(12,904 puan) tarafından

Sizinmparayı tam hazırlamanız gerekir çünkü herkes bu şekil dese bakkaldan bozdurun diye olmaz

(224 puan) tarafından
Bende zaten keyfinden indirmedim bozuk yoktu daha önceki kargolarla beoyle sıkıntı yaşamadım demekki.sorun.onda
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Kesin Aras kargodur :) yemin ederim Aras kargo kadar değişik bı kargo yok :) eee noldu geri mi gitti kargon
(224 puan) tarafından
Gitti kız elimden aldı Aras kargo
0 oy
(5,575 puan) tarafından
***** mı bu kargocu ve sende saf mısın nesin parayı vermiş sin zaten nasıl kargonu alıp gidebiliyor ara şikayet et hemen ben sinir oldum burada 
(224 puan) tarafından
Eşim kargoya gitmiş ama boş yani
(5,575 puan) tarafından
Niye boş olsun? Sen hiç para vermesen amenna ama vermiş sin beyefendi para beğenmiyor
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Hep ayarlıyorum kuruşu kuruşuna ama öyle bir hakkı var mı ki
(224 puan) tarafından
Ben ve yok yani bende ayarlarım normalde ama bozuk yoktu
0 oy
tarafından
Oyle bir hakkı tabikide yok skkayet edin hemen 
(224 puan) tarafından
Edicem cnm eettik kargoyada sonuç yok orda
0 oy
(935 puan) tarafından
Kız buraya yazana kadar o sinirle arasana kargonun müşteri hizmetlerini. Anaaa ilk kez duydum böyle bisey6
(224 puan) tarafından
Aradık mesai saatleri disindalarmis
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Şikayet var ve cimere sikayet et sadece firma ila kalma.
(224 puan) tarafından
Tamam cnm
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Ay Allah aşkına kargo aras kargomuydu 

Ay bikere de ben sipariş verdim işte ben evdeyim ha bak çocuklarla nereye gideyim ki yani nota yazmışlar gittik evde yoktu falan :angry:

(224 puan) tarafından
Aras kargo tabiki

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 373 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Manas (888 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 330 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 316 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde Myangell (558 puan) tarafından soruldu