0 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kına var sözde kinaya gidicektim ben ve kızım hazırlandı eşim işte.evimin yolu yokuş ve hamileyim eşimi aradım taksi tut beni götür diye tutmuş annesini aramış kaynanam aradi ben minibüsle gitcem kızlar (gorumcelerim) taksiyle gelicek seni de alsınlar tamam dedim.bekle bekle geç oldu gelen yok eşimi yine aradım geç oldu niye gelmiyorsun dedim.cunku biliyorum ki gorumcelerim beni almadan gitmişler.kapat seni ariycam dedi görümcem aradı sonra biz gittik seni aldiracam dedi eşim bacısını aramış.esimi aradım bağırdım ağladım gitmiycem dedim.sonra kaynanam kayınpeder görümce hepsi bir yandan arıyor araba yolliycaz diye gelmiycem dedim bağırdım onlarada ağladım sinirlerim boşaldı resmen

7 Cevaplar

+1 oy
(4,003 puan) tarafından
yani kendi taksini kendin cagirabilirsin , esini araman falan cok tihaf taksi icin 
-Reklam-
0 oy
(2,145 puan) tarafından
Gitme başta alsalardı ben olsam telefonlarını bile açmazdım
0 oy
(3,421 puan) tarafından
Gittin mi canım naptın?ben olsam asla gitmezdim herhalde 
(1,018 puan) tarafından
Gitmedim canım.agladim üstümü değiştirdim akan makyajimi yıkadım oturdum
(3,421 puan) tarafından
İyi yapmışsın gitmemekle bencede.peki araba neyim gönderdiler mi eşin aradı mi bi daha ?
0 oy
(237 puan) tarafından
Sinir.bozucuda yani niye böyle olmus seni neden almamişlar
(1,018 puan) tarafından
Ben en çok eşime sinirlendim onlardan beklentim yokki eşimi arıyorum beni al diye o tutuyo annesini bacilarini ariyo alın diye
0 oy
tarafından
Ne kadar ayıp etmişler boşver gitmemekle çok iyi yapmışsın canım 
0 oy
tarafından
Bence çok haklısın İyiki gitmedin ne demek almadık araba gönderek dalga mı geçiyorlar yazık çocuğun da hevesi kırılmıştır
0 oy
(539 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın gitmemekle gitsen sürekli aynı hareketi yapacaklar umursamayacaklardı boşver demle çayını aç TV izle en iyisi şuan ben onu yapıyorum görümcler kaynana kocam hep düğüne gittiler hiç birisi de gel gidelim demedi bahaneleri de biraz hastayım ama soyleselerdi yalandan da olsun değil mi bende uyuttum çocukları açtım kızılcık şerbetini aldım çerezimi en iyisi:)))

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 618 göst.
5 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Prensannesi26 (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 364 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 868 göst.
2 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Leylow_ (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 214 göst.