0 oy
3,011 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

image

ah benim güzel yürekli anne ve anne adaylarım. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır hakkınızı ödeyemem kulun kula ettiği dua makbuldür derler ve bana sizler dua ettiniz önce rabbimin sonra sizlerin sayesinde elhamdülillah ki iyiyim kızımda çok şükür iyi diyelim ki iyi olsun inşallah. Kendi bebeklik resmimi buldum ve resmen kopyam gelmiş dünyaya :) şaka maka Bi yana benziyor kızım bana aman sağlıklı olsunda kime benzediğinin Bi önemi yok. Resme dikkatli bakarsanız sağ gözü büyük diğerinden testlerde de hep sağ kulaktan kalıyor sağ ayağında sıkıntı var gibi. Ama bunlarda gözüme gelmiyor 3 ayına girince emarı var ve benim için en önemlisi o canlarım diğer tedavilerini yapıyoruz sizleri bilgilendireyim dedim hepinizi çok seviyorum ❤️

56 Cevaplar

0 oy
(4,758 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Oyyy maşallah kurban olsun teyzesi çok tatlı rabbim bağışlasın canım benim rabbim şifa versin inşallah sizi birbirinize bağışlasın tatlım aminnnnnnnnn 
(751 puan) tarafından
Allah etmesin teyzesi ❤️ Amin canım Allah razı olsun
(4,758 puan) tarafından
Allah cümlemizden razı olsun inşallah aminnnnnnnnn tatlım
-Reklam-
+2 oy
(854 puan) tarafından

Leylacim ikiniz de mukemmelsiniz masallah <3 Rabbim büyük hep dualarimdasiniz ikinizde gececek hayirlisiyla <3

(751 puan) tarafından
Ne gelirse rabbimden canım çok teşekkür ediyorum ❤️
+1 oy
tarafından
Kuzuma çoookkk geçmişşş olsunnn kurban olurum ❤❤❤❤❤❤❤
(751 puan) tarafından
Allah etmesin bitanem çok teşekkür ediyorum ❤️
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Ayy minnosss masallah benziyosunuz hee☺☺☺ cok geçmiş olsun canım rabbim sifa versin insallah❤
(751 puan) tarafından
:) :) sağol canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Ana maşallah ❤ kız büyüdükçe sana mi dönecek yoksa yavrum benim rabbim hayırlı sağlıklı ömür versin saçlarına yaradanina kurban oldugum
(751 puan) tarafından
İnşallah bana benzer suratsız babasına benzemesin ;) ;) Allah razı olsun canım benim ❤️
(6,136 puan) tarafından
Babasını görmedim ama Allah için masallah güzel kızsın ama kızın senden de güzel olacak masallah yavruma ya
(751 puan) tarafından
Babasıyla da atmıştım Bi ara canım sonra yine atarım ;) tabi benden güzel olsun razıyım ben ;) teşekkür ediyorum canım ❤️
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Masallah size mukkemmel bi annenin mukemmel bi çirkin bebisi :) rabbim acisini yasatmasin insallah 
(751 puan) tarafından
Sorma canım çok çirkiniz ikimizde :) Amin canım inşallah allah razı olsun
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Cok geçmiş olsun canım benim. Prenses iyileşir inşallah bir an önce.<3 Eee kızlar annelerin kopyaları olur tatlım :)

(751 puan) tarafından
İnşallah iyileşsin de ben başka bişey istemiyorum canım ❤️
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahım yardımcınız olsn  Minik kuzuya Allah acil  şifalar versin 
(751 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim ❤️
0 oy
(145 puan) tarafından

Kurban olurum ben buna❣❤❣ allah sağlıklı ömür versin canım <3

(751 puan) tarafından
Allah etmesin teyzesi ❤️ Amin inşallah
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Kurban olurum canm benm maşallah cok benziyo canm ya :)<3

(751 puan) tarafından
Allah  etmesin  canım benim ❤️ çok teşekkür ediyorum
0 oy
tarafından

Rabbim yar ve yardımcımız olsun kuzum inş bir sıkıntı çikmadan atlatırsınız herşeyi çok tatli massallah<3

(751 puan) tarafından
Allah razı olsun teşekkür ediyorum canım
tarafından
senden de canım rica ederim ne demek elimizden dua etmek geliyor sadece Rabbim kabul etsin ins
0 oy
tarafından
6 aydan sonra duzeliyor bi tanem benim oglumdada vardi yazmistimya dualarimiz seninle seni tanimadan cok sevdim inan Rabbimde sevsin kuzum
(751 puan) tarafından
Bende sizleri çok sevdim canım keşke görüşme imkanımız olsaydı da sizleri evimde ağırlasaydım
tarafından
nasip canim hic belli olmaz bir gun belki gorusuruz ben kayserideyim mizgin icin eger arastirirsan burdada unuverste hastanesi ve docentler var gelirsen memnuniyetle agirlarim sizi
0 oy
(800 puan) tarafından
Allah saglik sihhat versin canim. Yavrun kucağında  ve sana gülüyor. Rabbim o gülücükleri hic eksik etmesin
(751 puan) tarafından
Amin amin bitanem çok teşekkür ediyorum ❤️
0 oy
tarafından

Oyyy yerim maşaAllah prensese rabbim sağlık versin bağışlasın inşaAllah canım her zaman dualarımdasınız <3

(751 puan) tarafından
Canım benim çok teşekkür ediyorum ❤️
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Az once aklimdan geciyodun :) bende birazcik bababaya benzettim niyeyse :) Rabb'im saglik versin inşaallah
(751 puan) tarafından
Kalp kalbe karşıymış derler canım ;) Vala benle babasını kardeş sananlarda vardı normaldir babasına da benzemesi :)
0 oy
(32 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım 
(751 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(170 puan) tarafından

Ay masallah minik prensese Rabbim şifa versin inşallah sizlere bağışlasın :) 

(751 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından
Oyyy kuzum benim saçlarını seveyim senin canm bnm tatlı bebeğim maşallah sana ❤❣
(751 puan) tarafından
Sağol teyzesi çok teşekkür ederiz ❤️
0 oy
tarafından
Oy maşallah sana yavrum benim ❤❤❤ benimkinden çok saçı var bu kızın ya kiskaniyom:)
(751 puan) tarafından
Gel sanada verelim teyzesi kıskanma ❤️:)
tarafından
Mizgin e daha çok yakışıyor bana öyle yakışmaz ki ")))
0 oy
(2,189 puan) tarafından

Bütün testlerden sag salim gececek insallah canim benzerlik var masallah <3<3

(751 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun müjdeli haberi vermekte nasip olur inşallah ❤️

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 2,266 göst.
27 Eylül 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 190 göst.
+1 oy