0 oy
622 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Doğum zamanı kaynanam bize gelmişti yavrumlar canımlar bitanemler havada uçuşuyor tabi eşime benim duyabileceğim gibi eşin çok iyi hem seninle hem çocukla hem eviyle ne güzel ilgileniyor aranizi bozmayin vsvs diyordu neyse daha 48 günlük oğlum şimdi de kayınpederime onları istemediğimi söylüyormuş bu ay bize geleceklerdi ben annemlerdeym onlar gelecek diye eve erken gidicem bi de ama kayınpederime bizi istemiyor gitmeyelim filan demiş kayınpederim de ben gittim onlara saygıda kusur etmedi elinden geleni yaptı demiş eşime de annesine gidiyor bize gelmiyor yok bana şunu yapmıyor yok şunu demiyor aramıyor filan daha neler neler bir sürü şikayet etmiş ama beni arıyor nasılsın yavrummmmm demesini biliyor yani iki yüzlü davranıyor şimdi ben de bu olanlardan sonra erkenden gitmek istemiyorum eşim de istediğin zaman gel diyor ne yapsam bilmiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tam anlamadım ki bunları kim demiş kaynanan mi ? 

tarafından
Kısaca kaynanam benim yanımda farklı arkamdan farklı konuşuyor
tarafından
Ya ama. Gülüm takma beee gerçekten duyma görme umursama
tarafından
Ya o benim umrumda bile değil ama artık her aradığında eşime aynı şeyleri diyor bana karşı doldurmaya çalışıyor özellikle evde olmadigi zamanlarda arıyor bi kere eşim benim yanimdayken aradı o zaman bir şey demeden kapatıyor çok tuhaf bir kişilik yani
(1,509 puan) tarafından
Canim.esin seni yargilamiyor sucalmiyorsa takilma bence herkesin ne oldugunu biliyorsa sorun yok demektir
tarafından
Suçlayacak bir şeyi yok ki eşimin o da görüyor çünkü kaynanam 10 gün kaldı bizde hiçbir saygısızlık yapmadım kötü konuşmadım ama burada okuduklarimdan sonra bi şekilde eşimin aklına girer diye korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Ah neyseki böyle ikili oynayan kaynanam yok bnim dan dan yüze söyler söylemese bile tavrını koyar :) bnimkininde sorunu patavatsızlığı dobralık sanıyor :) hepsinin değişik huyları var el içine girmk böyle bişey işte cinsler anam cins :)

tarafından
Valla ya bi saygısızlıgm filan da olmadı hem her gün aramak zorunda değilim çok samimi olmak zorunda da değilim yani eşim beni biliyor kendi ailene nasılsan benimkine de öylesin diyor evime gelene de soğuk davranmiyorum sadece telefonla fazla aramam
0 oy
(137 puan) tarafından

Offff adı üstündə canım Qaynana

Fikir vermə. Yoldaşın da bax demiş ki , takma kafana. Bəbişinlə ilgilən

tarafından
Eşim de sonradan döner diye korkuyorum sürekli söyleye söyleye fikri değişir diye
(137 puan) tarafından
Qorxma canım.
0 oy
(154 puan) tarafından

Bence eşinin kaynanan ve kayınpederinin bir arada bulunduğu bir zamanda kaynana anlat bunları yüzleş onunla hem eşinle kayinpederinde şahit olur

tarafından
Bu sefer de eşime niye anlatıyorsun diye yüklenecek iyice arada kalacak ama gözümdeki değerlerini yok ettiler saygısızlık yapmadım geldiklerinde iyi davrandım ya ondan yüz buldular da artık iyi niyet yok kimseye hakedene hakettiği gibi muamele var

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 379 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Venedik42 (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.
0 oy
5 cevap 415 göst.
17 Mayıs 2022 Aile kategorisinde BsrByr (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,930 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu