0 oy
951 göst.
Diğer kategorisinde (126 puan) tarafından
Sevgilisi çok tutumlu onu parka falan götürüyor sadece. Sinemaya gideceklermis çocuk fiyatı görünce vazgeçmiş parka gidelim en iyisi devir ekonomi devri falan demiş. Sonra demiş parka gittiginzde birşeyler alalım mesaj atmış bu şekilde. Kardeşim de ben bizim burdan çerez alirim içecek alırım marketten demiş. Çocukta demiş olur bakarız.  Markete gitmişlerkardesim oaradini vermiş herşeyin.280 ödemiş hiç çocuk elini cebine atmamış. Üstelik çocuk çalışıyor kardeşim çalışmıyor. Kardeşime demiş ben tutumlu biriyim boş şeylere para harcamam diye. Bugün de demiş maaşım yatmış 18 bin çok az bana yetmez ev borcumu falan veririm demiş.eksilere kaldım falan demiş. Kardeşim de diyor ben bundan çok soğudum artık sevgilisi hep zengin olacam ben diyormuş. Paramı boş şeylere vermicem ki ilerde tomar tomar paralarim olsun diyormuş hep sizce kardeşim ne yapsın artik

54 Cevaplar

+5 oy
(1,337 puan) tarafından
Koşarak uzaklaşsın çocuktan öyle adamla ömür geçer mi Allah aşkına  kız çok sıkılır üzülür ileride evlendiklerinde 
(1,337 puan) tarafından
Kızın her aldığı gözüne batar dışarı göndermez para gidiyor diye . Kızın ne sosyal hayatı kalır ne de hür yaşayabilir. Bu iş olmaz bacım işin sonu boşanmaya gider
(1,803 puan) tarafından
İstemeye gelirken de parktan çiçek toplar :)) bide Bayramdan kalma şekerler varsa onuda kutuya koyar öyle gelir:))
(3,182 puan) tarafından
Kızz yarıldım sonki yorumuna :))
tarafından
Aynn öyle olur hshshhe
(148 puan) tarafından
bir de düğün yapmak istemez belki kaçalım masrafsız olur der :))
-Reklam-
+1 oy
(3,730 puan) tarafından
Kardeşin desin ki hoşçakal :D eğer ciddi düşünse zaten harcadığı para zoruna gitmez sahiplenir kardeşini de benimser haa ola ki ciddi bişeyler olur o zaman da aynını yapar sözdür nişandır burnundan gelir hiç bişeyden tat almaz. İnan ki böyle adam eve misafir bile almaz ananın babanın ayağı kesilir evden hazır soğudum da diyomuş hemen ayrılsın
(126 puan) tarafından
Canım çocuk bununla ciddi düşünüyor. Üç ay sonra istemeye gelecem demiş ailesi falan biliyor kardeşimi begenmisler. Çocuk işte böyle parayi çok seviyor evlendikten sonra da çok cimri olur birde kardeşim ona demiş evlendikten sonra beş bin parayla anca geçiniz o da ne beş bini iki kişiyiz bence iki buçuk yeter demis
(3,730 puan) tarafından
Valla bana hiç mantıklı gelmedi tamam haklı ekonomi kötü devir tasarruf devri ama hafta da bir görüşüp parka götürmek de mantıklı değil hadi götürdün diyelim herşeyi kıza aldırmak da mantıklı değil. Bence uzaklaşın o çocuktan ailesi beğenmiş de napalım yani her aile beğenir öyle oğlana kız
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Sessizce uzaklaşsın olay yerinden anam o ne öyle takıntılı 
(126 puan) tarafından
İşte çocuk parayı çok seviyor hiç para harcamiyor
(1,347 puan) tarafından
Kız bu herşeye yok diyorsa nişanda düğünde evlenince ne olacak kardeşin bile bile lades demek istemiyorsa yol yakınken bıraksın hayat geçmez bu çocukla
(3,182 puan) tarafından
Giyimi nasık eskimi eşyalar
0 oy
tarafından
Hemen kaçsın hemen cimri olduğu şimdiden belli asla muhattap olmasın 
(126 puan) tarafından
Valla haklısın canım dicem ona
0 oy
(767 puan) tarafından
Cimri adamla ömür geçmez evlilikte de çok problem yaşarlar ayrılması en doğrusu 
0 oy
(1,280 puan) tarafından
Arkasına bile bakmadan bıraksın o adamı bak çok acil tecrübe konuşuyor sonradan çok pişman olur
(126 puan) tarafından
Değil mi canım benim eşim öyle değil çok şükür. Cimri insanla nasıl evli kalinir blmiyorm mesela nasıl sorun yaşarlar
0 oy
(7,959 puan) tarafından
En nefret ettiğim erkek tiplerinden kusma emojisi olsa koyardım.derhal ilişkisini bitirsin yol yakınken
(126 puan) tarafından
Çocuk bırakmıyor işte bunu evlenelim falan diyor hep üç ay sonra istemeye gelecem demiş
(7,959 puan) tarafından
Mecbur değil ya tekmeyi bassin
0 oy
(55 puan) tarafından
Cnm çok üzülürsün ilerde. Sana hesap ödeten erkekten hiçbir şey olmaz. Para gururundan daha önemli demek ki. Başını belaya sokma böyle insanlarla ömür geçmez hemen uzaklaş o kişiden. Daha gençsin eminim ki karşına daha iyileri çıkacaktır. Evlenip yarın öbür gün kucağında çocukla baba evine dönersin sonra hemen uzaklaş cnm 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Hızlıca uzaklaşsın cimri , hesapçı adamla hayat geçmez soğumakta çok çok haklı kardeşin.
0 oy
(3,417 puan) tarafından
Arkasina bakmadan kaçsin bu tutumluluk degil.bildigin cimrilik benim esim de tutumludur gereksiz yere para harcamayiz ama disari yemege cikardi mi acımaz yanı evin hic bir ihtiyacinida kismaz ustune de para biriktiririz
0 oy
(3,831 puan) tarafından
O değilde helal olsun çocuğa evlenmeden belli etmiş  kendini :) en azından kendini farklı göstermemiş ve kardeşinde ona göre kararını vermiş olur aslında dozunda olsa bir yandan iyi bir şey tutumlu olması 
0 oy
(3,660 puan) tarafından
Kocasi  değil nişanlısı değil ayrilsin gitsin onunla ugrasilmaz
0 oy
tarafından
Biz eşimle sevgiliyken durumu öyle çok iyi olmamasına rağmen en lüks en güzel yerlerde yemek ısmarlıyordu beraber ödeyelim dememe rağmen kendisi ödüyordu yiyip iciyoduk geziyoduk yani hiç cimri değildi.suan da sevgiliyken nasılsa aynen öyle guzune para gelmez.cocuk şimdiden cimri olduğunu göstermiş kardeşini çok üzer hiç bir şey almaz evlenince.
0 oy
(1,124 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben asla görüşmem anlattığınız gibiyse bari ortak ödeseymiş marketi ayrıca ne öyle park köşelerinde buluşmak Allah aşkına 15 yaşında falan mı oğlan aşırı dandik bir tarzı varmış bi de kıza 2&0 tlyi kitlemiş devir ekonomi devri diyor yayık ağızlı
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Daha şimdiden böyleyse düğün nişan alışverişinde ev dizmede nasıl olur kim bilir evlendikten sonra masrafları daha da artacak cimri insanla ömür geçmez ona har vurup harman savur dememiştir kardeşin eminim ama arada bir de sinemeya gidilir yani kardeşin kesinlikle bıraksın onu çok pişman olur çok devir ekonomi devri o konuda haklı ama bu çocuk bildiğin cimri kardesin bir şey almak istese ne gerek var fuzuli masraf der sürekli ay ne gerek var bıraksın onu hayatına baksın hiç kendini ziyan etmesin 
0 oy
tarafından
Kardeşin hata yapıp bu çocukla evlenmesin şimdi böyleyse evlenince dahada beter olur yakmasın kendini 
0 oy
tarafından

Bu tutumlu değil ki bildiğin cimri sjsjsjj 8-)

0 oy
(10,972 puan) tarafından
Kardeşine run  run diyorum.qrkasina bakmadan kaçsın.ne bundan koca olur ne birşey.dugun olsa o olmasın bu olmasın der .evlenince süründürür kardesini
0 oy
(737 puan) tarafından
Hayır boş şeylere para vermem deyip kendisi hiç bişey yememiş mi o alınan şeylerden. Tamam sinema pahalı olabilir ama eşinin de gönlünü yapacan farklı bişeyle çocuğun zaten kriterlerine kız uymuyo keza kıza da oğlanın kriterleri ayrılmak en doğrusu 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bahsettigin kisi tutumlu değil cimri kardeşin hemen bıraksın aynısından bende de var çünkü inan deli ediyorlar insanı 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 456 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu
+2 oy
21 cevap 1,008 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,233 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 816 göst.