0 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar yardım HELP ME…

Bugün artık tak etti ya valla dizlerim ağrıyor daha 26 yaşındayım ve doğumdan sonra birtürlü kilo veremedim 158 boy 80 kilo 

Diyetisyene de gittim yok şu yemeyi bir bıraksam iştah kesici önericeğininiz ne var 65 olsam yeter 

Nasıl kilo verdiniz ?

5 Cevaplar

0 oy
(804 puan) tarafından
Vala iradeli olcaksın başka yolu yok bn 92yle başladım suan 84e indim oda cok zorlandım ya bazen dyeti bozdugum oldu yani 4 6  aydır ugrasıom ama tam uysaydım suan 60larda olurdum ama pes etmek yok 
(23 puan) tarafından
Valla aynen ben çoktan vermiştim  inşLlah istediğimiz kiloya ulaşırız
(981 puan) tarafından
ay ben de öyleyim ya 94 falandim 81i gordüm bu aralar bi yemek derdine dustüm iki haftadir falan acil kendime gelmem lazim ama nasil
(804 puan) tarafından
Emeklerinıze yazık etmeyin
-Reklam-
0 oy
(173 puan) tarafından

Kelin ilacı olsa başına sürer dediği yerdeyim.

Azim lazım kendi sağlığım ve güzelliğim için kilo vercem diye kotlandir beynini. Ben öyle yapınca iiyi oluyor. Sezeryan oldum altıncı aydan önce dikişlerde sıkıntı olmasın diye spor yapmadim saldım çayıra mevlam kayira hesabı.kilolu iken on yaş büyük gosterdigimi farkettim bu yeterince iştahımı kesti zayıf insanlar hep genç gözüküyor. 
Sabah yumurta yemeyi ihmal etme sarkmayi önluyor günde bir saat spora ayır ekmegi yarım yiyorsan çeyrek yap. Hamile kalmadan önce böyle yapmıştım. Aylık üç kilo rahat gidiyor
(23 puan) tarafından
Önceden bekarken ayda 10 8 kilo veriyordum 60 ken 68 oluyordum sadece yemeyerek hop gidiyordu şimdi niye zorlaştıki bu kadar… Leslie diye bir kadın buldum evde yürüyüş yaptırıyor onu başlicam yarından itibaren
0 oy
(4,758 puan) tarafından
aralıklı oruç yap kuzum bide zülalle mutlu günler diye bir sayfa var instagramda onu takip et her hafta bir tarif veriyor çok işime yaradı benim 
(4,758 puan) tarafından
rica ederim hemde çok güzel kuzum
(5,270 puan) tarafından
Diyet arkadaşı bul kendine kesin verirsin
(4,758 puan) tarafından
kız sen dünden beri bana yazacaktın hani
(5,270 puan) tarafından
Unutmuşum vallahi. Dün vatsaptan bana mesai gelmişti eğer kuzenimden. Eğer girseydim iki saat kuzenimle yazışmak zorunda kalacaktım diye girmedim :D sonrada unuttum
(4,758 puan) tarafından
anladım canım önemli değil
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Nasıl vercez yemeyerek on kilo verdim tabiki diyetisyenle çalıştım şimdi gebeyim diyeti bıraktım dogurim tekrar baslicam 
0 oy
(472 puan) tarafından
1.60.. boy 80 kilo bende en az 10 kilo vermek istiyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 235 göst.
0 oy
7 cevap 202 göst.
9 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yarender (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
23 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 517 göst.
18 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cio2012 (240 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,345 cevap

34,818 kullanıcı

...