0 oy
123 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Herşey canımı sıkıyor nedense çevremde adam akıllı kimsem yok en iyi arkadaşım eşim o olmasa ne yaparım bilmiyorum bazen çok üzülüyorum sanki insanlar beni Birsey sinmiyor bugün eşim dışarı çıktı arkadaşlarıyla görüşmek için bende birkaç arkadas kuzene çıkalım dışarı dedim reddediler bir bahane buldular hiç böyle derdimi. Anlatacağım oturup Sohbet edeceğim kimsem yok bilmiyorum hata bende mi herkesle de elimden geldiğince iyiyim herkesin bi önde olma çabası var grup var teyzelerimle ben Birsey yazınca kimse cevap vermiyor tinlamiyorlar bilmiyorum öyle içimden geldi paylaşmak istedim çocuğumuz olmuyor ona da çok üzülüyorum benimle aynı anda evlenen herkes hamile şu an ama isyan etmiyorum herseyin tabiki hayırlısı 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum Rabbım saglıkla kucagını doldursun, bence sen bu cocuk meselesını cok kafana taktıgın ıcın kendını yalnızlastırmıssın, bu durum moralını cok bozdugu ıcın boyle hıssedıyorsun
tarafından
Evet ister istemez o da çok üzüyor beni çok sağ ol canım
-Reklam-
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Rabbım herseyin hayırlısını versin canm boşver sen de kendi uğraş bul kendin gez dolaş annenlere  git eşinle.cik alışveriş yap spora git kendi kendine uğraş bul bak zamanla onlar seninle muhatab olmaya calişacaklar
tarafından
Haklısın canım teşekkürler
0 oy
(6,263 puan) tarafından
Herkesi takmayı bırakınca herşey oluruna varicakk çık o grubtan gez toz eşinle dolaş kimseyi takma spor yap aktiviteler yap kendine 
tarafından
Aram kötü değil ama görüldü atıyorlar çıkmak yerine en iyisi Birsey yazmayayım bende atayım diyorum görüldü
(6,263 puan) tarafından
Aynen sende onları umursama ✌️
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Çevresi arkadaş dolu olup evde sohbet edebilecegi nazlanacagi bir eşi olmayan insanlar da var.Onlar da arkadaşlarim olmasaydı da beni anlayan bir eşim olsaydı diyorlardır belki de.bir de böyle düşünün ;)
tarafından
Doğru canım
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Benimde en iyi arkadaşım eşimdir başka arkadaşım yok bisver milleti sende onları takma

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 205 göst.
15 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Nurcihn (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ...... (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 220 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Arzud.1998 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 363 göst.