0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar hamilelikte son 1 ayım ama tükenmiş hissediyorum sebebi eşim ve kayınvalidem aile apartmanı ama kadının 1 gün faydası olmadı eşim iş güç peşinde kötü olduğumda ağladığımda 5 dkdur evde ihtiyacım var diyorum az kaldı bisi kalmadı diyo yiyip içip gidio hep ağlıyorum evde kendi kendime bir arkadaşım yok gideceğim dertlesecegim zaten olsada birsey paylaşılmıyor başka yerden duyuyorum söylediklerimi insanlara etrafimda sır saklicak bir dost arkadas komsu yok ağlasan geldi bana ağladı der bu insanlar duyarım eşimin akrabalarından bunuda o potansiyelde insanlar küçük yer dedikodu kazanı hep içime atmaktan öyle yoruldumki ama mecbur kaliyorum annem çok uzağımda çok bunaldım ne yapacağım hormonlarda cabası bir yandan

1 cevap

0 oy
tarafından
Canım yarın birgün çocuk doğsun inan ki hiç bişey e vaktin kalmayacak bunlar hep hamilelikten oluyor 
(29 puan) tarafından
Gecmiyo zaman bir türlü son 1 ay 1 sene gibi gelio ama sonrasida var cocuk olunca gelmeyen kaynanam gelmeye başlar karışırlar bakimina yetistirilmesine kadar diye korkuyorum evler yanyana
tarafından
Sen şimdi bol bol dinlen stres yapma doğumunu etkiler yürüyüş yap o günleri düşünme hiç canım yat dinlen. Kitap oku bu günleri ilerde çok ariycaksin doğumdan sonra gelende gelsin baksın sana ve bebeğe bişey deme toplanana kadar sonra mesafeni koyarsin
(29 puan) tarafından
Halim yok cnm yürüyemiyorum depresyona da girdim sanırım hareket etmek içimden gelmio sadece yatıyorum uyuyorum karin doyur tuvalete git o kadar hastane cantasi bile hazirlamadim daha
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 525 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Denizzz06. (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,590 göst.
0 oy
39 cevap 1,307 göst.
18 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.