0 oy
1,305 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Allahım çıldırmama ramak kaldı artık. Bu adam her gıttığimde beni sinir krızlerıne sokuyor. Eve gelıyorum gunlerce uyku uyuyamıyorm sinirimden. Bende bir kayınpeder var. Çocuk olmadan sevmesemse saygı duyardım.çocuk oldu önce babamla sdik yarışına girdi. Babama benım soyadımı taşıyor dıye hava bıle attı kendınce sankı bana fabrıkator de :) neyse cocuga karsı okadar ıgrenc davranıyorki kafayı yıyecegım. 3 4 aylıkken korkutarak aglatarak sevıyordu cocuk artk onu gordgnde cıglıgı basıyordu tabıkı susmadım yapma boyle vs dıye kızdm esımle kavgalar ettm. Cocugun dudagndam opmeler hatta yaladı bırgun evde gunlerce kavga gueultu gectı... Kemdısıne de cok kızdm ama adam yuzsuz ne soylesen tamam dıyor her gun daha kotu napabılır dıye dusunurken o yuzumu kara cıkarmıyor her gun daha ılerı gıdıyor. Bugun alsı cocugu balkona cıkardı tabı ben pesınden gttm bahaneyle cocugu tum vucut dısarı sarkıtıyordu alt kattakı amca ıle tut amcası dıyorsu oda kucagını acmıs komple dısarda cocuk. Dedım napıyosun sen ya o cocuk cok hareketlı elınden kaysa senın basın donse dusursen nolcaak ya dye kızdm ***** ***** sırıttı cevap yok. Esıme soyledm kızdı ama ben sınırden cılsırıyorm. Arabada dedım bu babana bı çare bulalım artk kucuk yegenımle bıraksaö bukadar gozum arkada kalmaz bu adamla konusalm artk yeter dedım. Esım haklısın konusalm dedı ama ben bu adama saldırasım gelıyor artık suratını gormeye tahammul edemıyorm. Gozumun onune sarkıttıgı gelıyor ya dusseydi dıye gerılıyorum. :(

39 Cevaplar

+1 oy
(913 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
3,5aylık bebeğim var kimseye öyle şeyler yapacak kadar kızımı kucağına vermiyorum. Kimse kusura bakmasın gözümden bile sakınıyorum. 9ay ben taşıdım ben doğurdum. Kaynanam fln diğer geline karışar ama ben izn vermiyorum. Geçenlerde kucağına aldı oturma pozisyonu aldı çocuk daha erken öyle tutma dedim. Bi de kaynanam 10çocuk doğurmuş büyütmüş düşün 
tarafından
Ah yavrummbenı bir bılsen elı masalıyım anmemle bıle cocuk konjsunda kavga ederm. Azarlıyorm kızıyorum yok her gun çıtayı arşa cıkarıyor. Artk komple kesecegım ırtıbatı bukadar sene saygımı bozmadm agzımı bozmadm ama artk zor duruyorm
-Reklam-
+7 oy
(48,683 puan) tarafından
suan okurken gidip adami parçalayasim geldi seni dusunemiyorum
tarafından
Ya baş agrısındsn öluyorum napacagım bılmıyorm sabır sabır bır yere kadar. Yapma dıyorm olmyo kızıyorm olmyo esımle kavga edıyorm olmuyor. En son yapıcam bogazına saygısız olacagım ama bıldıgın gbı segıl ınsan degıl ya daha neler var.
(48,683 puan) tarafından
gitmesen olmuyor mu dicem yuzsuz o gelir size
tarafından
Gelir gelir hıc cekınmez. Torununu cok sevıyor öluyor torun dıye ama anasını kanser edecek
+3 oy
(27,352 puan) tarafından

Sidik yarışında kazanan kim oldu peki :ermm: orasini merak ettim

tarafından
Kazanan yok eşime soyledım baban babama guya hava atmayı bıraksın kucuk dusuyor dedım. Benm babam uvey onun soyadını tasımıyorum torunu onun soyadını tasıyor ya aklınca senın kızın degıl senın torununda degıl dıyor. Bu konuda suradan acılıyor oglum dogunca babam dıyorkı hısım torunumuz oldu sukurler olsın dıyor oda pıslıkte evet hısım oglum benım soyadımı tasıyor dıyor. Babam tabıkı cok uzulmus
+2 oy
tarafından
Çocuğunu korumak senin en doğal hakkın. Elinizden geldiğince uzak durun bence. Bu çocuk için de pek sağlıklı olmaz. 
tarafından
Artık restı cekecegım gozumun onunde benm ızın verdgm kadar seveceksın dıyecegım coktan hakettı.
+1 oy
tarafından
Igrenc gerckten  cocgun agzini yalamk ne ortadalikta mikroptan kiriliyor  
tarafından
Sadece mıkrop olsa bulasıcı hastalıgıda var test yaptırdık cocuga cıkmadı cok sukur. Ama ben öldum öldum dirildim. Kavgalar edıyorm uyarıyorm tamam denıyor ama yooook.
0 oy
tarafından
Sonuna kadar haklısın dengesiz herif verme çocuğu
tarafından
Bitti bundan sonra artık hadni bılecek.
0 oy
(13,887 puan) tarafından

konuşun yaa bu ne nasıl sarkıtır yaa düşse ne olcakk

tarafından
O kısmını dusundukce cıldırıyorum zaten guzelm artk cıldırıyorum esımle kavga edıyoem babasıyla konusuyo bende konusuyorm kızıyorm sırıtıyo tamam dıyo ama her gıttgmzde farklı skandal.
0 oy
(50 puan) tarafından
Kayın baba kaç yaşında, ne cahil insanlar, cahillikten ölmezsek iyi. Çocuk sarkıtılır mı  konu önemli üzerinde durun Allah esirgesin düşse ölüm kalım sakatlık 
tarafından
Evladım dusse arkasından onuda atarım Allahın belası bu adam bana.
tarafından
Ya okadar cahıllerkı hareketlerını normal sanıyorlar hepsı. Aıle apartmannda oturuyorlar ıkı gun once gttk kuzenler gelmıs kucuk yegen 6 yaslarnda. Gitti şaka diye herkesın ıcınde cocugun donunu aşagı cektı. Cocuk agladı utandı. Kızdm neden rencıde edıgorsun cocugu dıye eve cıktk evdede dedım neden yapıyorsun saka yaptgnı mı sanıyorsun o cocugun onuru gururu mahremı nerede kaldı dıyorm gulerek benım oglumu gosterıyor o buyusun onada yapcam.ona yaparsan farklı konusuruz dedım. Kaynanam kapattı konuyu. Şaka anlayısı cocuk sevmesı ıgrenccc pıslık
0 oy
(680 puan) tarafından
Yemin ederim okurken dişlerimi sıktım cocukları dudağından öpme merakı nereden geliyor ya gitsin karısını öpsün valla tahammülüm yok böyle şeylere 
tarafından
Canım bende iyi nıyetlı oldugunu dusunmuyorm eşimle kavga ettık bu dusuncem yuzunden zaten. Ben kesımlkle yalnız bırakmıyorum.
(680 puan) tarafından
Sakın bırakma sakın tepkinide sürekli göster gerekirse gitme konuşma kızından önemli değil
tarafından
Oglum var benım. Artk bardak tastı bitti artk
(680 puan) tarafından
Hic fark etmiyor kız erkek dikkat et
tarafından
Edıyorm yanmdan ayırmyorm gozumun ıcıne baka baka yapıyor:(
0 oy
(5,519 puan) tarafından
ben olsam  gorusmezdim ne demek dudagini opuyo.. off ben boyle sinirlendiysem sen ne haldesindir.
tarafından
Eşimle konustum hepbırlkte bır araya gelıp konusacagız bırdaha yaparsan bu cocugu goremezsn dıyecegım. Gozumun onunden ayırmıyorm zaten ama sırıtık pıslık tamam kızım dıyor anlamıyor tekrar yapıyor
(5,519 puan) tarafından
Allah sabir versin sana
tarafından
Artık sabır ısını gectık kuzum artık dişlerimi gosterme vaktı. Restı crkıyorm esıme dıyecem yarın gıdelm konusalm dıye
(5,519 puan) tarafından
bencede konusun senin cocugun piskolojisi soz konusu cocugu asagi sarkmak nedir yaaa..
tarafından
Dengesız adam dengesız
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Nasil sınır oldum okurken, göstermeyin cocugu ona akli basina gelsin. adama bak ya! Cidden gorusme onunla, verme cocugu. Sorarsa da acik acik soyle
tarafından
Ah canım desende fayda etmıyor artk restı cekecegım
0 oy
(161 puan) tarafından
Birmi oturuyonuz 
tarafından
Hayr tabıkı yarım saatlık mesafe var aramızda. Dusun haftada yada 15 gunde 1 goruyorm bu hale gelıyorm bir otursak 3 sayfa haberlerıne konu olurum.
(161 puan) tarafından
Gitme kuzum eşinle konuş gidince dr eline verme çocuğunu
tarafından
Konustuk bu sabah gıtmeyecegız artık.
0 oy
(57 puan) tarafından
***** adam eşin vermiyor mu agzinin payini
tarafından
Eşim uayrıyor yapma baba vs vs dıyor bak torunun oldu rahat rahst sev ıstyoruz ama sen ucunu kacırıyosun dıyor. Yapma bıdaha dıyor tamam dıyor ama farklı bır sey yapıyor
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Beyin özürlümü diyim ne doyim sarkıtmasına sinir oldum dudağıni yalamak nedir ya cinnet geçirmemek mümkün değil  ya hangi zihniyette bence tepkin herzaman sert olsun bacım çok kötü zamanda yaşıyoruz gözünden ayrma çocuğunu
tarafından
Kuzum ben su devırde babasına bıle guvenmycen dıyenlerdenım. Tepkım hep sert oldu kızdım uyardm. Herkes korkar ogluma bır sey yaparken. Ama bu adam tamam dıyor yok bır sonrakı yaptıgı daha fena sey oluyor
(1,567 puan) tarafından
Allahm ya ben boğarm öyle adamı esin niye tepkisiz kalıyo ya
tarafından
Esım yalnızken uyarıyor konusyor. Babası sonucta ortalk yerse benm yanımda kızmamak ıcın ama artk ssygı sevgı kalmadı ben Allah ne verdyse gırecegım
(1,567 puan) tarafından
Bncede cnm hep göster tepkini
tarafından
Hep gosterdım ama artk farklı yuzumu gosyerecegim
0 oy
(592 puan) tarafından
Ay sinirlendim okurken. Yalamak nedir ya cocuk  sarkitmak nedir nasil bu kadar cahil olabiliyorlar?!

Mumkun oldugunca uzak durun gitmeyin canim ya allah korusun.
tarafından
Evımde huzur kalmadı o pıslıgın yuzunden. Her oradan gelsgmzde tartısıyoruz artk kooarıyorm ipleri
0 oy
(233 puan) tarafından
Hepsini geçtim dudaktan öpme nedir asla vermeyin çocuğunuzu eline o adamın iyi niyetli olduğunu düşünemedim nedense 
tarafından
Bende dusunmyorm herkes cok sevdgnden oldgnu ıdda edıyor cok sevıyorsa haddını bılerek sevsın
(233 puan) tarafından
Kim ne derse desin sen annesin canım dünya öyle bir hale geldi ki şimdi kötülük en yakinimizdaki insandan geliyor ben bizzat yaşadım oyuzden çocuğunu uzak tut büyüdüğü zaman kim bilir nasıl davranır pis
tarafından
Aynısını dusunuyorm canım asla gozumun onnden ayırmam asla
0 oy
tarafından
Çakacan şaplagi bitane kafasına böylelerine 
tarafından
Saygımı yıtırdım artk bu adam saygıyı haketmyor
tarafından
Çok.haklisin ama sen yinede sakin kal.esin arkanda rahat ol
tarafından
Eşim şöyle arkamda. Ben hıc saygımı bozmadm kızdım kayınpederıme uyardm ama onun o tavırları buyuk bır kavgayı hak edıyordu. Eşimde uyardgnı soyluyor ama ciddi anlamda uyarsa boyle olabılır mi yada daha nasık davranmalıyız bılmyorm. Esım nekadwr arkamdada olsa ben saygımı bozmadgm ıcın arkamda. Artk saygı duymak ıstemyoem ben bu adama
tarafından
Saygı şart kuzum yapacak bisey yok ama baska çözümler arayın. Mesela bi süre onlara gitmeyin olmaz mı yada kayinvalidene desen belki o uyarir
tarafından
Daha once yaptık bu cozumu defalarca kaynvalıdemle de konustum baska buyuklerle de konustum anlatım bakım ben acık komusamıyoem ama tavırları bormal degl dedm konustular. Gıtmemezlkte yaptık
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah'ım yaa çocuğu hem sarkıt hem yala .sen nabıyon nasıl dedesin ya beyin hücresi mi eksik hadi düşse ya bu nasıl şaka.
tarafından
Düşecegını dusundukce gidip bogasım gelıyor zaten:(
0 oy
tarafından
Bence eşin konuşsun babasıyla Allah korusun Allah göstermesin düşer başına bişey gelirse ömür boyu sen üzülür sen uğraşırsın hadi torunu seviyor desem dudaktan yalamak öpmek sevmek değildir en nefret ettiğim hareketler zaten en çok bakteri dişlerde var yazık çocuğa inşallah kayınpederiniz bir an önce yaşına uygun hareket eder yoksa çocuğu fazla götürmeyin oraya.. 
tarafından
Evet canım artık restı cekmenın zamanı geldı de gecıyor. Uyadım kızdm herzaman ama artk daha sert olacagm.
0 oy
(986 puan) tarafından
Manyak mı bu adam ya? Normal değil bence. Hayatından çıkar o zaman. Olabildiğince az biraraya gelin. Onlara gitme gerekirse, anlasınlar. Çocuğu da onunla asla yalnız bırakma 
tarafından
Asla bırakırmıyım hıc yalnız. Gtmeyevehım artk net tavır

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 144 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde dertli.anne (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 525 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Denizzz06. (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,567 göst.
0 oy