0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ciddi ciddi soruyorum sevmek değil bn eşime bni seviyorsun amma değer vermiyorsun diyorum

Oda yok öyle bişe flan diyo örnek verirsek mesela bu sabah durduk yere aklıma geldi annemlere gitmiştim anem kalp krizi geçirmişti hastaneye kaldırıldı sabah eşimde diyoki bu çocuklar hasta bizim çocukları niye getirdin diyo ( abimin çocuklari hastaydi ) sonra bni eve bırakıp tarlaya gitmişti kendisi 

Aklıma geldi yani değer verse söylenirmi bni evde tek bırakıp gidermi o halde 

Bu geçmişte kaldı neyse şimdide mesela bı ev var bn oraya taşınmak istiyorum eşim isterse kardeşim gitsin diyo benlik sıkıntı yok diyo 

Yani kardesi istemedi biz tasincaz ama isteseydi onlar gitcekti yani bn şimdi haksizmiyim bna değer verse bunu yaparmi sonuçta geri dönüşü olmuycak bişey

Evle ilgili planlarını bna söylemedi aile içinde yok şöyle böyle yapcam diyo bnd üzüldüm haliyle nie bna anlatmiyon diye öyle aklıma geldi söyledim diyo

Neyse kızlar nasıl anlarsınız 

Seven değer vermezmi zaten seviyo BNC ama değer sanmıyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(13,028 puan) tarafından
Seven değer verir zaten :( yemek yerken bile beni gözetir her ortamda durumda seni düşünmesi gerekir 
tarafından
Sevmiyodur belki de cnm n bileyim bnm fikirlerimi önemsediğini görmedim
-Reklam-
0 oy
(461 puan) tarafından
Eşim herseyden önce benim fikrimi almadan bişey yapmaz ben ve çocuklarım için herşeyi yapar alır vs sürekli sevdiğini söyler kötü zamanlarımızda oldu ama basit şeylerdi hamileydim falan ama hiçbir şeyi esirgemez gezdirir yedirir içirir 
tarafından
Fikir alma yok bizde cnm maalesef
Gezme yeme içme de sıkıntımz yok şükür de
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Annem hep karısını en çok seven erkek onun gönlünü yapan erkektir der eşim ben ne istesem yapar biseyi istemse bile ben istediğim için kimsenin yanına küçük düşürmez kalbimi kırmamaya özen gosterir beni mutlu etmek için elinden geleni yapıyor buda bana yetiyor
tarafından
Bnmki yapmıyo işte cnm
0 oy
tarafından

Yani benim sevdiğim meyveleri yiyecekleri alır buna çok dikkat eder mesela:unsure:evini ihmal etmez eksik etmez arada dışarı çıkarır değer verdiğini böyle anlıyorum:D

0 oy
(670 puan) tarafından
Ne başkasının yanında ne de yalnızken kötü söz söylemez her izin gününü bizimle geçirir bir plan yapacaksa mutlaka fikrimi alır tabi ben de fazlasıyla değer veriyorum karşılıklı yani
tarafından
Bn başkasının yanında da kötü söze maruz kaldım
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Canım benim kayınvalidemlerin bir tane evi var o kiradaydı kiracı oradan çıktı eltim geçmek istedi oraya kurtulmak için kayınvalidemden eşim o zamanlar gelip bana Keşke biz geçseydik oraya da en azından 2 gram huzurumuz olurdu annemden uzaklaşırdık dedi Ben orada anladım Bana değer verdiğini Bir de annesi çok değişik bir insan böyle kötü desem kötü değil iyi desem iyi değil ama böyle yaptıkları ettiği laflar ağza alınacak gibi değil hep annesinin yanında beni savundu sadece annesinin yanında da değil Herkesin yanında bana asla laf ettirmez yeri geldiğinde ikimizken yalnızken bana ettiği laflar da oldu hani çok abartıyorsun tarzında Ama onun için ben ne dersem odur Ha böyle şey değil andavallı gibi de değil hani bazıları olur ya karısının ağzına bakar o tarz da değil yani bence değer vermeyen insan bunların hiçbirisini yapmaz asla böyle çiçek de böcekte gözüm yoktur Hatta ben derim sakın çiçek alma çiçek ne onun yerine git yiyebileceğimiz şeyler al gider mesela moralim bozuk olduğunda tatlı alır gelir ya da markete gittiğinde bana bir çikolata alır sana sürprizim var der Mesela biz böyle küçük şeylerle mutlu oluyoruz
tarafından
Bizim konuda buna yakın işte eşim kardeşim geçsin o eve diyo bnd istiyorum onlar istemedi diye geçiyoruz yani
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Dalga gecmicem dalga gecmicem dalga gecmicem :) 
tarafından
Gecsene bı merak ettim neymiş dalga gecilcek
(7,121 puan) tarafından
Başlığa yazdm o cevabı . İçerik üzücü . Ama çok istedin madem . Ters takla atarsa biliyorum ki bana değer veriyor :(:):):):) oldu mu
tarafından
Sen gerizekalı misin
0 oy
(342 puan) tarafından
Değer vermeyen bı eşe sahibim. O yüzden ben bı örnek veremicem. Rabbim herkesi eşine kıymet bilenine denk getirsin. Diğer türlü hep ziyan oluyor ömür bı hiç uğruna. 
(241 puan) tarafından
Amin:)
0 oy
(1,347 puan) tarafından
İşten gelmesine rağmen işlerde bana yardım etmesinden 
tarafından
Yok bn hic görmedim öyle şeyler
0 oy
tarafından
Seven zaten  değer verir. Seviyor ama değer vermiyor.!  Çok çelişkili oldu sanki. Mantıksız geldi şahsen...  ya  sevgisini gözden geçirin gerçekten seviyor mu diye?  Yada değer veriyordur ama  siz görmüyorsunuzdur. İkisi bi arada imkânsız bence. Bi eşya da öyle değil midir. Sevdiğimiz seye değer veririz  mantıken. Sevdiğimiz bişeye deger vermeme şansımız var mı bi düşünün bakalım? 
tarafından
Bilmiyorum ki cnm güzel soylemissinde bilmem sevmese kötü davranmazmi mesela bilmiyorum yani aydınlatin bni diye yazdım buraya biride dalga gecmicem diye yorum atmış n dedimki bn fikir almak istiyorum sadece
0 oy
(679 puan) tarafından
Birşey yapacak olsa her konuda benim de fikrimi alır

Kimsenin yanında beni ezdirmez ve benim hakkımda kimseye tek kelime etmez

Kiymetimi her zmn bilir 
tarafından
Bunların bizde yok cnm

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,716 göst.
0 oy
11 cevap 612 göst.