0 oy
1,715 göst.
Aile kategorisinde (286 puan) tarafından
Kızlar eşinizin size değer verdiğini nasıl anlıyorsunuz değer veren bir eş nasıl davranır sizce 

34 Cevaplar

+1 oy
(2,009 puan) tarafından
Evine bakiyosa esine cocuklarina sahip cikip ac birakmazsa kimseye muhtac etmiyorsa illa herşey hediye degil 
(286 puan) tarafından
Hediye neyki canım ben aldatıp da affettirmek için hediye alanı gördüm bir güler yüz bir sevgi belirtisi bütün hediyelere bedel benim için
(402 puan) tarafından
Katılıyorum canım
-Reklam-
+1 oy
(119,289 puan) tarafından
Hersey para pul degil aksam eline tlf alip kosede oturmak yerine gelipnsenin  yanina oturp sariliyosa eve geldigimde yuzumde gulumseme varsa bilki o adam o evde mutludur
tarafından
Sevdoş a artı ıııı
(286 puan) tarafından
Demek ki benim eşim bu evde mutlu değil
(190 puan) tarafından
Demekki bnm eşim de mutlu degil kız bu evde
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Saygi sevgi gösteriyorsa ozellikle eşine çocuğuna evine bağlıysa aldatmıyorsa içinde merhamet varsa tamamdır 
0 oy
tarafından
Bakışı konuşması 

Bir deidgimi iki etmez ben üzülmeyim.diye gözüm içine bakar eve de hep mutlu gelir
tarafından
Demekki istemiyor oda öyle şeyler Allah muhabbetimiz artirsin canım rabbim sıcaklık versin umarım çok mutlu olursunuz
(286 puan) tarafından
Amin canım inşallah
(402 puan) tarafından
Aynı benim gibi. Bnde ilk zamanlarda gösterirdim sevdiğimi ilgimi o bna göre hep hep donuktu göstermiyorum derdi bnde srtuk6 göremeyince bıraktım
(286 puan) tarafından
Napican işte zamanla vazgeciyorsun
(153 puan) tarafından
Bende kıskandım kız ahh ahh ruhunda yok sanırım keşke benimki de az anlasa kadın ruhundan:)
0 oy
(912 puan) tarafından
Gozlerime bakisindan,bana gulusunden,benimle konusma seklinden,saygisindan ve daha bir sürü sey...
(286 puan) tarafından
Bunları yaşıyorsan ne mutlu sana
(912 puan) tarafından
Cok şükür Allah'a. Zaten bunlar olmazsa ozelliklede birbirimize saygimiz olmazsa bu evlilik yürümez.
(286 puan) tarafından
Aynen öyle
(402 puan) tarafından
Bunları yaşamayan yapmayanda var illa böyle yapanlar seviyor yapmayan sevmiyor diye bişey yok bnce
(912 puan) tarafından
O sizin fikriniz tabi ama eger ortada SAYGİ yoksa ben orda deger var diyemem,denmesinide kabul edemem pek.
0 oy
(153 puan) tarafından
Bu yazılanlara gore eşim bana deger vermiyor galiba . Ben de hissetmiyorum zaten degerli oldugumu . Agzi cok bozuk bana degil surekli telefona bakar. Konusmasam konuşacagi yok laf olsun diye halimi hatrimi sorar. Aglasam sebebini bile sormaz bazen o derece..
(153 puan) tarafından
Ay bilmiyorum ama aglayasım geldi şuan. Ben boyle hayal etmemistim evliligi ☹
(286 puan) tarafından
Ayn canım bende hiç böyle düşünmemiştim çok baskaydi evlilik bnm gözümde ona kavuşmak onunla mutlu mesut yaşamakta şimdi ise her gün sonumuz olmayacağını düşünüyorum
(153 puan) tarafından
Aynen bende canım yuvarlanıp gidiyoruz bi gün çarpıcaz bi yere bakalim ne zaman olacak o
(286 puan) tarafından
Allah büyük canım rabbim hayırlısını versin
(153 puan) tarafından
Amin canım benim..
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bizlere cok düşkündür. Birseyimiz eksik olsun istemez. Söyle diyeyim, sunu almak istiyorum dediğim de, ya da bu çok güzelmiş dediğim de hemen alalım gülüm der. Evin içinde çok yardımcıdır sağolsun. Kısacası bizlere, evine çok düşkün birisi. Bir o kadar da fedakardır. Manevi şeylere verdiği değer çok farklı ama maddi olarak da herşeyin en iyisini yapmak ister. 
(286 puan) tarafından
Ne güzel canım Allah bozmasın
(7,118 puan) tarafından
Amin canım benim. 11 yıllık evliyiz ben raziyim kendisinden, Rabbim de razı olur insaAllah.
(286 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(590 puan) tarafından
Evine bakmasi

Sana yardim etmesi her konuda 

Çocuguna bakmasi

Evini gecindirmesi

Seni kirmamasi icin ugrasmasi

Mutlu etmek icin elinden geleni yapmasi 
(286 puan) tarafından
Benim eşim bunların hiçbiri yapmıyor ama
(402 puan) tarafından
Bnm li sadece en sondakini yapmıyor diğerlerini yapıyor şükür bide yardım konusunda her zmn değil arada canı isterse
0 oy
tarafından

Anlatamam cok ama cok özell:D

(286 puan) tarafından
Oda iyi canım
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Mesela kiayfetim sacim fln guzelse mutlaka iltifat eder..arada gelip öper sarılır durup dururken..gel dizime yat sacini sevim der yatarim..yorgunsam yemek yapma disardan yeriz ya da ben bisiler yaparim der..arada sürpriz hediyeleri vardr özel günler dışında..canm skliyo dersem mutlaka bi plan yapar..markette gitignde bnm en sevdigim seyleri alir bna sormadan:)..anneme gittignde aksamina özledim yazar:) bn sevildgimi bunlardan anliyorum yani..sevdigini de sık sık soler zatn
(286 puan) tarafından
(402 puan) tarafından
Maşallah Rabbim daim etsin bnmki bn özeneöde saç bŞ fln hiiiç demez güzel olmuşun diye beğense bile
(190 puan) tarafından
Maşallh canım rabbim başınızı bozmasın imrendim walla kınayımda başıma gelsin
(3,901 puan) tarafından
Amin cnm hepimiz mutlu olalim
0 oy
(808 puan) tarafından
Anlamiyorum çünkü değer vermiyo
(286 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çok sabır versin
0 oy
tarafından
Benim sevdiğim çikolatadan 2 tane kendi sevdiğinden bi tane alıyo agsgah 
(286 puan) tarafından
Buda iyimis
(402 puan) tarafından
Çikolata yada herhangi sevdiğim şeyleri alır ona bişey demem şükür
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Hiç unutmam Bi kere evde mantı vardı canım mantı istedi yapayım dedim yoğurt yoktu 1 lira da paranız yoktu yoğurt alamadık ağlamıştı canın mantı istedi ama bir yoğurt alamıyorum diye o gün bugündür canım bişey istese bile kendim hallederim hiç söylemem parasının olmadığını biliyorsam
(286 puan) tarafından
Ne güzel canım Allah mutluluğunuzu bozmasın
(3,527 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Her ortamda el üstünde tutar herkesin içinde durduk yere eloşum kurban olurum fala diyo çok merhametli ama çok sinirlide :D ben gece kalkıp kuzeyi emzirirken omuzlarımı ovuyo sofrada sevdiğimiz bir yiyecek varsa son lokmayı bana ye diyo ben ona ye diyorum kavga ediyoruz her zaman para bırakır eve aylık maaşım var eşimn verdiği :D  bunlar aklıma geldi 
(286 puan) tarafından
Allah bozmasın canım
(1,025 puan) tarafından
Amin arada bozuluyo tabii kavga Ediyoruz Küsüyoruz hemde şiddetli ha ama kin tutmuyoruz önemli olan bu her evlilik toz pembe ilerlemez kavgada olur sıkıntıda önemli olan sonrasında pişman olmak ve ikimizde oluyoruz
(515 puan) tarafından
Sofradaki olay bizdede cok olur kendi yemez bana birakir o son lokmalari bende sen ye diyince kavga ederiz :D:D:D
(286 puan) tarafından
En güzeli inan ki haksız olan hep alttan alsa o kavgalar insana bal gelir
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bakışı, hal ve hareketleri. 

Evine çocuğuna bana düşkünlüğünden. Evin hiçbirşeyini eksik etmez. Bazı isteklerimi geç olsa da yapar muhakkak.

Kalbimi kırmak istemez.  

Bunların  birçoğunu pek belli ettirmek istemese de anlayabiliyorum :)
(286 puan) tarafından
(3,136 puan) tarafından
Amin inşallah canım. Rabbim kimsenin huzurunu bozmasın
0 oy
tarafından
Evine işine çocuğuna düşkünse ilgilenirse. Yani aslında insan anlar hisseder yani
(286 puan) tarafından
Değer vermiyor sevmiyor böyle hissediyorum
tarafından
İlgilenmezmi yada güzel konuşmazmı
(286 puan) tarafından
Yok güzel konuşmaz asla sanki yıllardır evliyiz gibi tek muhsbbetimiz yemek çay vb şeyler zaten eve de pek gelmez sadece yemek vakti uyuma vakti gelir hep ailesiyle birlikte yani bana hiç öyle canım aşkım bitanem demez benim isteklerimi önemsemez mesela benim abur cubur sevdiğimi bilir ama asla alıp da gelmez kendisi yemiyor die ama kendisinn yediği birşeyi de alır onu da tabi buraya değil annesigille götürür ben gider orda yerim veya kaynanam biraz gönderir işte öyle durduk yere gelip öpmez sarilmaz bana acımaz mesela çatır çatır kıyar çocuk bakmakta asla yardımcı olmaz hiç hediye almadı mesela bana hiç gezmeye gitmedik kalbimi kırınca gönül almaz misal asla arkamı tutmaz bans inanmaz bana inanmasj için yeminler sözler vermem lazım birşeyi yapmadığım halde yapmışım gibi suçlar beni değişik biri benim eşim bunca şeye rağmen ben ona iyi davranmaya karar verdim belki düzelir ha
tarafından
İnşallah inşallah düzelirim canım gerçekten insan eşiyle kötü oldumu dünyası başına yıkılır ben öyleyimdir.. Evet erkekler çok farklılar ama malesef seninkide biraz fazla ama inşallah seviyordurda belli etmiyordur
(286 puan) tarafından
İnşallah canım ya aynen öyle sanki herşey esinmis de oda iyi olmayınca sende olmuyormussun gibi
0 oy
(12,994 puan) tarafından
İşten geliyor bakıyor ben pert olmuşum kızımızla ilgileniyor ben uyuyorum 
(286 puan) tarafından
Ne güzel canım ya
(12,994 puan) tarafından
Allah razı olsun eşimden bu konularda çok yardımcım
(286 puan) tarafından
Olması gereken o aslında çocuk sadece senin değil ki
0 oy
(796 puan) tarafından
Evine gelip ailesine sahip cikiyosa kimseye ezdirmiyosa evinde bisey eksik etmiyorsa gece saatlere kadar dışarda kalmiyosa  evine geliyor sa  o adam gerçekten seviyordur seni çok şükür benim eşim böyle sadece biraz oyun oynar ona sınır olurum 
(286 puan) tarafından
O kadar da olsun ya Allah bozmasın canım
(796 puan) tarafından
Amin inşallah  burda bazen öyle postlar okuyorum ki azim açık kaliyo evine gelmiyen eşler gece 1 lere kadar dışarda kalanlar aldatanlar çok şaşırıyorum okudugumda
(286 puan) tarafından
Allah onların yardımcısı olsun canım çok zor bir durum ömrünü geçireceğin insanın her gün ömründen ömür götürmesi bir çeken olarak bilirim
(796 puan) tarafından
Aynen valla oyle rabbim sanada sabır versin
(286 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Canım kusura bakma ama burda yazılanları okuyup daha çok canın yanması için mi açtın bu postu. Okudukça canın sikilmayacak mi 
(286 puan) tarafından
Şöyle dyim canım bende birşey oluşmuş artık hep kendimi suçluyorum acaba ben mi abartiyorum yoksa değer veriyor da ben mi bilmiyorum yada bende mi suç die hep kendimi suçluyorum burayı okuyunca bakıyorum da bende suç yokmuş sanki ben düpedüz değer görmüyor musum değer görmediğimi hissediyordum ama kabullenemiyordum böyle kabullenirim belki
0 oy
(622 puan) tarafından
Bakışından bakarken göz leri parlıyor ordan anlıyorum bana karşı içinde ne olduğunu 
(286 puan) tarafından
Oda güzel canım gözler kalbin aynası sonuçta

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 228 göst.
15 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 382 göst.
0 oy
26 cevap 855 göst.
0 oy
11 cevap 612 göst.