0 oy
430 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından
Merhaba hanımlar sorum yukarda

17 Cevaplar

0 oy
(15,610 puan) tarafından
Her halinden belli olur ki zati illa.anlarsin tanıyorsan eşini
(38 puan) tarafından
Taniyorum elbette seviyo ve bunu dile de getirir bana çok yardimci olur hatta cogunlukla sen otur ben senin işlerini yapaym der temizlik bulasik vs
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gece on iki de karnım açıktı köfte ekmek yiyelim mi dedim hadi gidelim dedi çıktık yedik iki de tur attık eve geldik sevmeyen adam olsa gidemem ben çalıştım yoruldum der 
(848 puan) tarafından
benimki götürmez valla yarın alırım der . Sevmiyomu ki :/ :D
(38 puan) tarafından
Ben pek istemem ama hamileyken erik istemistim 12 de gitti ama alamadi
0 oy
(156 puan) tarafından

Benm eşim hiç afilli bisey demez hiç anlamam eşimi yüzüme hiç bisey demiyor çünkü ama kaynanamlara beni çok  savunuyormuş kaynanam ağzından kaçırdı ilk orda öğrendim ama akşama kadar arar sagolsun bide bu :D

(38 puan) tarafından
Hahh iyimis benimkide arar ulasamadiğinda arkadasimi arayip eve gönderdigini bilirim
0 oy
tarafından
Kepekli Elma aldığında hahahag
(38 puan) tarafından
Benimki almaz
0 oy
tarafından
Bana hal ve hareketlerinden bile anlarım, benim eşim gece yatarken kendi üstünü açar benim üstümü mutlaka örter, bi hasta olim günde defalarca arar sorar nasıl oldun diye gider hemen ilaç bulup getirir, mesela dün bana şey dedi babası benim eşim için çok çok önemli beraber iş yapıyorlar zaten, ben babama bile bana birşeyi sormazsa hesap vermem, ama sen sormadan sana hesap veriyorum çünkü sen benim canımsın kanımsın herşeyden önce geliyorsun bana dedi, sevgisini anlamamam imkansız yani
(38 puan) tarafından
Benim eşimde de benzer şeyler var bide hic ağlamayan bir insan ama ben hastayken ağliyodum ve basimda agrin bana gelsin diye dua ediyodu baktigimda bendên cok agladigini gordum
0 oy
(1,448 puan) tarafından

Her zaman önceliğin de ben varım, hep anlayışlıdır her konuda destek olur hastayken süper bi hasta bakıcıdır :D başkasının yanında vs. kendi ailesi de dahil beni düşündüğünü hissettirir çekinmez ve suratım düşse hemen anlar, sorar ilgilenir. Hamdolsun Allah razı olsun ondan<3

(38 puan) tarafından
Kesinlikle çok anlayışlı hastabakiciligina hiç lafım yok gün içinde ise gidip akşam gelincede ev işlerini yapar
0 oy
tarafından
İlgilenmesi moralin bozuk olursa anlayıp sormasindan küçükte olsa yapabildiği kadar mutlu olman için sürpriz yapması bir çikolata bile almasından mutlu oluyorum bu biraz senin beklentilerin ve karşındakinin davranışlarıyla alakalı herkes sevgisini farklı gösterir benim eşim sevgisini belli eder kimide etmez ama anlarsın 
(38 puan) tarafından
Ayn katılıyorum insanın beklentisine bağlı ama benim eşim bilir onun tatlı sözüyle çok mutlu olurum ve sağolsun hiç esirgemez
tarafından
Çok şanslıyız çok şükür rabbim daim etsin
0 oy
(402 puan) tarafından
Kimseye ezdirmez beni asla sabah işe giderken öper sonra güzel Bi günaydın mesajı gün içinde sık sık arar eve geline sürekli temas halindeyiz :) ayrıca aileme çok değer verir maşllah diyim 
(38 puan) tarafından
valla herşeyi yapar sabah ulaşamadığında gunaydin mesaji atar :(
0 oy
(15,040 puan) tarafından
Kötü günümde yanimda olmasından. En büyük destekcim olmasından. Kendiyle ilgili bir hayal kurduğu zaman hep beni de dusunmesinden. Ben canımı biseye sıktığım zaman o sıkı timi giderecek hayaller kurmasindan. Ama mesela haftaici bı yere gidelim desem mümkün değil gitmez. Herkesin sınırları farklıdır. Olduğu gibi kabul etmek lazım bı noktaya kadar.
(38 puan) tarafından
Öyle tabi Rabbim huzur mutluluk versin inşaAllah hepimizin yuvasina
0 oy
(695 puan) tarafından
Anlatılmaz yaşanır (: her halinden her bakşndan ❤️
(38 puan) tarafından
Çok iyi :)
0 oy
(1,901 puan) tarafından
Ben anlayamıyorum ya hasta olurum bir kere arayıp sormaz nasıl olsun diye dışarıya çıkarım ne arar ne mesaj atar ben ararsam veya mesaj atarsam anca mesajımı görür cevap yazmaz tartışırız kırar yine de özür dilemez canım bir şey cekti desem o nerden çıktı der ama lafa gelince seviyorum diyo 
(155 puan) tarafından
Al benden de o kadar tıpa tıp benimkide öyle.
(1,901 puan) tarafından
Böyle davrandıkça insan soğuyor yani kendimizi değersiz hissediyoruz 3 yıldır evliyiz ilk 1 kere hediye aldı sonra bir daha almadi çiçek desen öyle kendimi iyice değersiz hissediyorum haketmiyormusum gibi geliyor
(38 puan) tarafından
Tabi seviyorum demekle olmuyor :(
0 oy
tarafından
Anlayabilirsin ama.benim için sürekli hal ve tavırlarından anlamak yorucu oluyor ben duymak da isterim 
(38 puan) tarafından
Sürekli dile getirir sevdigini hatta senden daha çok seviyorum deyip beni kızdırmaya bayılır
0 oy
(966 puan) tarafından
Benim eşim her istediğimi alırdı ama hiç sevildiğimi hissetmedim çok yapmacık samimiyetsiz gelirdi hal hareketleri . Gerçektende öyleymiş sevmemiş 
(38 puan) tarafından
Sevmek sadece istekleri yerine getirmek değil ki sanada ywnsitmis
(966 puan) tarafından
Aynen. Canım
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Sanırsam bi herifsin ve karına nasıl davranman gerektiğini bizden öğrenmek istiyorsun :angel:

Bir baaaayansan da hoşgeldin cicim

(38 puan) tarafından
Erkekler de mi kullanıyor bu uygulamayı
(14,428 puan) tarafından
Ay bazen anlıyoruz saçma sapan şeyler yazılıyo zamanla sen de görürsün
Yeni üye oluyor abuk subuk soru soruyo gül gül ölürsün
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ne dersem.ne yaparsam yapim. Kin tutmaz. Ertesi gun yada bir kac saat sonra gelip hicbsy yokmus gibi konusup sarilir :)
(38 puan) tarafından
Aynen eşimde öyle bide ben suçlu olduğum halde trip atıyorum:))
(11,217 puan) tarafından
Hehe aynn :)
0 oy
(675 puan) tarafından
Bana bakışından anlıyorum bana baktığı gibi kimseye bakmıyor ❤❤
(38 puan) tarafından
Kimseye bakmıyo ki bide bana baktığı gibi baksın
(675 puan) tarafından
O manada değil canım yani bana bakışı annesine olan bakışından Bile farklı
0 oy
(930 puan) tarafından
Bir bakış baktın kalbimi yaktın aşkın temellini boynuma taktın şarkısı ile anlatayım 
(38 puan) tarafından
Çok iyi :))

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 612 göst.
20 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Yusufeymenim (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 228 göst.
15 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu