0 oy
425 göst.
Aile kategorisinde (2,457 puan) tarafından
Kızlar bsey sorcam smdi sizce ben mi yanlış düşünüyorum bakın olayı anlatcam bu iki sefer oluyor, birinde ;annem eşimin instasini takip etmiş bu kız kim nerden taniyor kocan dedi baktım eşim kızı takip ediyor ama eşimin sayfasında işyerindeki kızları bilirim sayfasında kız bile yok bende var erkek iş arkadaslarim onda asla yok eşimde instgrm çalındı ben onu kullanmıyorum sende biliyorsun dedi ..neyse anneme anlattım bana diyor ki bak gaz verişe , sen yine de ustaca takip et instgramina bı gir konuş su bu bende dedimki anne niye aklıma sokuyorsun bişey yoktur kızım doğru diyorsun niye demiyorsun dedim..neyse aradan zaman geçti yani bugün; beni ise bıraktıktan sonra annemle eşin millet bahçesine gitmiş , orda restoranda kızıma mercimek çorbası icirmis orda bı kaç tanıdıkla denk gelmiş ,sonra eşin gelmiş çay icmisler falan annem de her yer tanıdık buda komşumun kizi demiş ismini söylemiş eşimde soguksuda oturan demi demiş annemde şaşırmış sen onun Soğuksu da oturduğunu nerden biliyorsun demiş eşimde anneanne demişti ya kulağımda öyle kaldi  demiş ,annemde hayır demedi demiş ..neyse bu lafı duyup sizce ben dururmuyum eşime sordum kulağımda kaldı öylesine laf olsun diye Soğuksu dedim ne var bunda wlla tanımıyorum diyo eşime ayrı kızgınım anneme de ayrı annem sağ soldan çok bahseder yok onun gelini de yok onun sevgilisi varda daha önceden kesin bahsetmissindir diyorum çok emin hayır bahsetmedim arkadaş ortaminda güzel nuzel diye konstularsa diyor bundan sonra koçanı biriyle kucak kucağa da görsem soylemicem diyor ben beni kiskirtmasina kziiyorum veya beni sakinlestrmesini bekliyorum hemen bı şüphe ama babamdan dolayı böyle şüphe bliyotim of of kendi kaderini bana yansiticak zorluyor yemin edrm 

11 Cevaplar

+1 oy
(49,927 puan) tarafından
zaten bir senin annen sevemedi damadini bide benimki ☺️☺️☺️
(2,457 puan) tarafından
Ooo açık açık bı işe yaramaz da tembel de çantaları niye sen tasidin bura bozudku kocan yapmıştır kocan bahçeyi yukardan suulyor daha neele neler ne varmış kocasına laf dedirtmeyince benim annem de öyle üzülüyorum ya ben mi göremkyorum kocam kötü de diyorum artık :( yani bazı şeylerini tolera. Ediyorum oda benm ediyor
(2,457 puan) tarafından
Kızını rezil etme cnm benm annem de öyle der ay ay i lafları ek iş yapsın diye sanane sen burnunu uzatınca bizde kocaları savunmak zorunda kalıyoruz derdimiz koca da değil yaptığı hareketin yanlış olduğunu söylüyoruz wlla su işe 14 yılımı vermesem çıkardım
(49,927 puan) tarafından
4-4 luk degil ama bende degilim dediğin gibi yuvarlanıp gidiyoruz
kizim mutlu yuvasinda demiyor abimde oyle annemde ikisi ayni kafadan zaten bide biz esimle bir sorun yaşadık aileler duydu babam haric annem hepten soğudu mesela abim olsun etli tavuklu yemek yapar biz olalim yemege kalin demez esimin orda yemek yemesini istemiyorlar cokta belli ediyorlar  oysaki annem ameliyat oldu hep esim koşturdu anneme göre ayak islerini falan biz yapmaliyiz aman kendi oglu yoruluyo calisiyo
(2,457 puan) tarafından
Aynen benim eşimde dört dörtlük değil tabiki öyle olacak ozmn nasıl insanlar evli kalıcak ki annem cildirir bişey unutsa eşim niye çıldırıyorsun bıraktı ben yaka silkeyim of ne çok unutkan bıktım diye karısı gibi bı söyleniyor öyle yaoicagina kızım olsun de aman bı gereksiz oguutler cantalari o alsın işime gelmeyince anlamamazligina gelir eşin ne fena bı kurnaz ocdiye bu laflar sogutmaz mi ya eşimden ..ama cnm sende inadına kalmasını sagla anne et yemeği yapıyorsunuz eşim sizin herseyinize koşturuyor amelyt oldu o baktı neyini sevmiyorsun her insan bir huy olur de ben esime nede takik bilebiliyorum sen ce senin annen ne haraketinde takık ..hmm eşinle yaşadığın olay kotumuyfu sana göre bide abin niye fiskik veriyorn
(2,457 puan) tarafından
İkbal benm annemde tam tersi eşime ne yedirecegini şaşırır öyle çayı fln önemsemez işe aç gitti önemsemez ama kocan yeseydi giyseydi güveci oda sever der etli sütlü pek yapar ..sevmez ama parasını yer iyi e yuzsuzluge vurdu camlar yaptiricak tuh üzülüyorum der eşimde masustan sinekliği ben taktiriyim derse atlar goruynmu damadimi der ben ne dediğini bildiğim ixin arkadan sinirle bakarım eşime de bak söz verdin üzülürüm diye dalga geçer .. neler aldık neler bahçeye eşim de bazen tavuğun yemi şunu bunu uğraşmıyor babam da eşim de ilgielnsin istiyor
-Reklam-
0 oy
(3,324 puan) tarafından
Annen  bi tedavi olsa da rahatlasan be bacim ya
(2,457 puan) tarafından
Demi ya wlla kararttrim kalbimi eve almicam seni dedim sacmalaam diyo doktora goturcem seni diyor bı anne kızına bu şekilde mi öğüt verir annem öğüt verdiğini düşünüyor yani birden öyle çıkmış ağzından annemde kızı biliyorum bütün adamlara yavsayan tıp dkyo
(2,457 puan) tarafından
Annem in hiç isteği bitmiyor hiç benm karttan almış 900 e biseyler ben kartım az gelsin isteklerimi alıyım diye uğraşıyorum wlla ablamda kziiyor bulaşık makinesi yüklemiş ablama bize cam sineklik wlla bıktım marketten su gelecek bu gelecek der un aldırır bahçeye eşim diyor ki o gelmesin diyor ben dha iyi bakarım isteği de bitmiyor dertleri de diyor
(3,324 puan) tarafından
Sen yaziyon ben daralıyorum. Anne kotu damadin karti kapattirmis sen bni bi idare ediver desene. Gecen ki senin dedigin olaya kavga ettik. Konusmuyoruz senin istekler duracak diye. Bakalim kimin damadi 10 numara. Ama bebelerinden dolayı seni esir almis o da bunu  farkinda bak
Adama yuklenme onun da yuregini soğutma
(2,457 puan) tarafından
Wlla adam suçlular açıklama yapar diyor esirgiyor gibi olmayim diye yağdırıyorm sonra rahat edemyrn çok bseyler aldık diye annem çok uya ik yakamizdan da düşmüyor yemekleri bedava getiriyim tatlı boğaz canı çekiyor ..bana diyorki esarpciyi ödesem magazayi ödesem yeter bide tatil parası odettiriyor ya ablamla bana her ay 2.5 4 aylık taksit iyi deglmi bende dedmki damadın kötüyse vermeseydin dedim başta huyu boylemiydi diyor yani elde neler var kızım ev işini tutuyor seni gezdiriyor çeşit çeşit boğaz alıyor az bı siniri var bide pat lafligi unutkanlığı ne var bunda demiyor beni bı tahrik ediyor görmen lazm wlla uzak olmayı çok istiyorum tatile gidicek 18 inde bide diyorki sizle de gelirim rahat veren eşya tasiidin kocan taşısın diye huzur vermezse nasl goturuym ben onu Gali uzun uzun surstimiza bakmalar of of
(2,457 puan) tarafından
Evet bebelerimden dolayı esir aldı bugün ne diyor bliyormsn kartı verdim ya 900 TL lik alışveriş yemekler gırla gitmiş kuzenim soruyormjs ezgi kızdı mi diye annemde yok o kızmaz büyük kızım olsa kızardı da demiş kocasından korkar para vermeye gizli saklı verir demiş teyzem de demiş ki Ayşe sende koy kartı demiş kuzenimde demiş ki ne koyacam sen benim bebelerime mi bakiyosun teyzem ezginin kime bakıyor sende bak bende koyuyum demiş goruyormusun ince msji ama yıllardır yedin hiç elini çekmiyor hiç herşeyi bize aldırıyor herşeyi bahcenn eksiklerini babam kızıyor kendi yoyeceklerinide mi ben alyim diyor aklı fikri hazır yemekte bana kızarmış tavuk parasını attırdı kuzenime ilk defa bugün millet bahçesinde çorba ve çaya 30 TL vermiş
0 oy
(9,672 puan) tarafından
Anneniz fazla şüpheci. Eşiniz bunları duymasın bence
(2,457 puan) tarafından
Wlla annemin anlattgni anladı tutamadım kendimi ve annem diyor ki takip et ustaca çıkart ortaya var mı yok mu bişey ne blyim ogrenecez sana nasl yok diyeblrim diyor şu laflara bakarmsn sadece tek bi lafla bencede çok suhpeli bide kadınlar hisseder eşim gözünün önünü gormes bakmaz ki  eşim de annen olduğu gibi anlatiyo yuva bozar wlla diyo
(2,457 puan) tarafından
Daha takip et dediklerini demedim wlla
0 oy
(2,419 puan) tarafından
Bu anneleri iptal etsinler az önce benim annemde ailemin içine dinamit bırakıp gitti
(2,457 puan) tarafından
Ya ciddmisin anlatmak istermsn Allah korusun öyle bsey olsa bolacak hadi annem çıkardı ortaya bide kötüyü cagristirmak istemem babamın çok seyiniyakaladi annem psikolojik bana da yapıyor ama ben öyle eşin öyle olsun istemiyorum aablatiyorum bak anne ben spugleensem ibile kızım saçmalama denen lazım gaz verme diyorum kucak kucağa görsem demicem diyor
0 oy
tarafından

Bir senin bu anayla derdin bir de ekonomi asla duzelmıyo :D cocuk işini halledebıldın mı pekı bırak eşin hakkında ne dıyosa desin 

(2,457 puan) tarafından
Demi çokta önemli mesele değil şüphe edilecek değil mi ? Yemin ederim işyerinde bı noralm bozuldu eşimi darladim annem de ablan gibi hemen niye öttün diyo hoc bı ilimlilik yok niye kiskirtirki
(2,457 puan) tarafından
İşte bunlar psikoljik geçmişte yaşadıklarından kalıyor bizlere miras bizleri de deli edecekler of of serbest birakmazsan aklına sokarsan sknti bnce
tarafından
Sende de suc var annen dıyosa duymaza gel eşine neden soyluyosun, daha bır kere eşime soylemedım soylesem anneme bakısı degısır adamın, cok takıyorsun boyle seylerı
(2,457 puan) tarafından
Cnm eşime nasl hesap sorucam soguksuda oturudugnu nerden biliyorsun diye sormam lazim sormam helal olsun sana gaza gelmemissin ama ben çok takıyorum çok etkileniyorum ki
tarafından
İşte senın en basından berı sorunun bu cok takıyorsun annenle ılgılı herseylerı ve cok sınırlenıyorsun, ya takmıcaksın ya da sınırlenmeyıp gulup gecıceksın bak ben burda actıgın postlardan aranızdakı ıkılı dıyalogun sıkıntılı oldugunu anlıyorum benım annemle de boyledır 6 senelık evlıyım oho neler dedı, bıraksam izne gıttıgımızde esımle full annemde kalıp eşimin aılesıne gıtmemeız gerektıgını soyler :D gulup gecıyorum ben o da soylemıyor artık
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Eger gercekten eşin capkin degilse Bence sen annenle esini fazla bir araya getirme  cunku annen herseyden supeleniyo bi sure sonra esin bu durumdan rahatsiz olacak 
(2,457 puan) tarafından
Wlla değil yani yanımızdan kizlqr geçer göz ucuyla baktığına şahit oldum veya eski sevgilisini arttırdığını ilk zamnlar gördüm biriyle konsmauslgina sahitligim yok hiç annemin bunlardan haberi de yok mesela e bende eski sevgilimi merak ediyorum veya isyerndekini birini öylesine arattiriyorum bana da öküz gibi bakanlar oluyor veya benm yanlışlıkla baktığım oyuzden capkinligini hiç görmedim eşim hatta çok utangactir kimseyle konuşmaz iki lafı bir araya bile getiremez ..wlla iki seferdir annemin bana dedikodusunu yaptığıma şahit oldu mecbur belli ettim bı çocuğa bağırdığında bide bu olayda annen yuva bozar sqcmalamasin herşeyi de öncesine denir mi böyle öylesine aklımda kalmış diyor sizce de öylesine aklımda kalmismidir yani annem çok herkesten bahsediyor buara olmasada öncesinde eşim de konuşmak icin sırf annemin muhabbetine katılmak için bazen karı gbi konusur dedikodu yapardı yine öyle oldguunu düşünüyorum da ama çokta kizdim anneme zaten bı arada olsun isteniyorum eşim ise giderken annemi almaya çalışıyorum bugün eşim in işleri olduğu için erken aldık annemle bebeyi gezdirmsler fln
0 oy
(2,457 puan) tarafından
Bide yapımı biliyor takarım ben 
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Mesleğin ne bilmiyorum ama 2 küçük çocuklu anneye gece nöbeti yazan kişiler ile konuş. Gündüz mesaisine yazsınlar seni. Çocuklarda kreşe gider ve sen annen ile arana biraz mesafe koyar rahatlarsın. Annen seni her konuda yönlendiriyor. Senin sorunun çözümü iş yerindeki kıdemlinden geçiyor. Nöbet listeni ayarlayan kıdemlin ile konuş sonrası çorap söküğü gibi gelecek
0 oy
(1,818 puan) tarafından
Aboo annen de var ya kız öyle bir şey farketse bile anneler öyle mi yaklaşır gazlamak nee
0 oy
(409 puan) tarafından
Canım bu e.şgin aklına karpuz kabugu sokmaktır eşininöle yakarı yksa ona gğvenmelisin şüphe insanı bitirir. Eğer annen de öyle konuşmalar yapıyorsa da müsade etme zaten şüpelenceğin bişy olsa kendin araştırır sorarsın ben doğru bulmadım açıkcası annenin yaptığını
0 oy
(773 puan) tarafından
Bir insanın kötü niyetli olarak birşey yaptığını düşünürsen hep öyleymiş gibi oluyor bence kimseye uyma sonuçta senin eşin sen daha iyi tanırsın onu

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,160 göst.
22 Mayıs 2022 Aile kategorisinde BUNALDIMBE (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,553 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 407 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 275 göst.