0 oy
75 göst.
Aile kategorisinde (105 puan) tarafından
Oğlum 15 aylık kızlar hala gece meme yer usandım artık 1 aydır memeye aşırı bağımlı olmuş az önce uyandı emzirdim 1 saat oyalandi nemeede uyudu kalktı uyudu kalktı bıraktım kızdım baya ona artık çok sinirlendim ağladı o da sarıldı bana neyse bende ona sarıldım öptüm falan meme istedi yine vermedim ayağıma koydum sallıyorum 2 saat oldu uyanık hala normalde yapmaz böyle şeyler emer uyurdu tekrar of ya lütfen akıl verin

3 Cevaplar

0 oy
(3,248 puan) tarafından
Yâ diş sancısı vardır onda emmek istiyordur.
(105 puan) tarafından
Bilmiyorum 2 gecedir 40 dk neredeyse emiyor bırakmıyor ama huysuz da değil yanı gündüz de gayet keyifli yani aşırı emmek istiyor ayağımda salladım yatti vermedim valla meme alışması iyice diye:( vicdani yaptım sen şimdi öyle diyince
(3,248 puan) tarafından
İki saattir de uyumuyor diyorsun meme istiyor kız ver zaten en fazla daha bı sene emcek ben de özlüyor emzirdiğim zamanlari o zaman çok yorulup sıkılıyordum gece sabaha kadar emiyordu
(105 puan) tarafından
Valla zaten uyudu uyandı diye dayanamadım:d kalktı attı elini memeye açtı koydu ağzını:d
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde o evreleri gördük ve hala görüyorum 27 aylık ama gece emmesi baya azaldı gündüz çok sık boğaz ediyor beni emmek için hala bıraktıramadım.  Ama tam anlattığın gibi uzun süre yaşadım. Gece sırf meme için kalkardı zamanla düzene oturdu
(105 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ama aşırı bunalıma giriyorum zaten hava aşırı sıcak ayağımda salladım yatti uyanmaz umarım, gece memesinden kessem mi diye düşünüyorum bazen Cesaret edemiyorum
tarafından
Geceyi azaltmaya bak biraz daha rahat edersin
(105 puan) tarafından
Öyle yapıcam sanırım teşekkür ederim
0 oy
(9,074 puan) tarafından
Başka derdi vardır onun canım yazık bebeye ya kızma çok küçük daha. Kıyamam yavrum. Dis filan çıkartiyodur
(105 puan) tarafından
İnan sıcaktan sivrisinekten bunalıma girdim birde bi memeyi yiyor eliyle diğerinin ucunu sıkıyor oynuyor cimcikliyor hassasiyetim var istemiyorum dokunmasını bide öyle yapınca sinirlerim gerildi yaş Of

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 246 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 279 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 134 göst.
29 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 165 göst.
29 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,957 soru

11,463,286 cevap

35,056 kullanıcı