0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
Kizlar sutum cok cabuk doluyor. Bende sagdim bebekde emiyor ama 5 10dakkaya doluyor hic bosalmiyor. Su an canm cok yaniyor sancidan. Taş kesdi ve agrlasdi. Sanci cekiyorum. Bebekde yedi uyudu. Sezeryanla dogurdum. Ve cok oturub sagamiyorum. Ama sagsamda bitmiyor. Nasil rahatlata bilirim goguslerimi bilmiyorum. Bir yandan bobreklerim agriyor. Bilmiyorum sezeryandan mi yoksa niye. Bir yandan dikis yerim. Ve bir yandanda bu gogus sancisi. Napicagimi sasirdim((((

6 Cevaplar

0 oy
(499 puan) tarafından
Demekki sütun çok canım buna sevinmen lazım 
(174 puan) tarafından
Evet ama sanci sevinmeye izin vermiyor. Sanki tas kesildi gogsum bebek emsede hafiflemiyor((
(499 puan) tarafından
Zamanla geçer canım ilk öyle olur fazla sütü sağ rahatlarsın
-Reklam-
0 oy
(4,868 puan) tarafından
Ben de sezaryen ile doğum yaptım. İlk günden itibaren 5 ay sağdım. Hasta değilsiniz. Kalkın oturun. Hatta özellikle yürüyün.böyle iyileşmenin zor. Böbreğiniz değil yanlarınız ağrıyordur yatmaktan
(174 puan) tarafından
Hayr hic yatmiyorum. Bugun sadece 1defa uyudum. Ancak gezindim kolidorda. Bebegimle ilgilendim. Ora git bura git bebek icin filan. Ama agrim fazla
(4,868 puan) tarafından
Yürüdükçe açılırsın. Merak etme hiç. Sağ sütlerini at dolaba. Yeni doğum yaptıysan sarı kolosturum akar şuan hala. Onları buzlukta muhafaza et. Bebek ilk 3 ay hasta olduğunda pek bi ilaç veremiyorlar. O kolosturumdan verirsin
(174 puan) tarafından
Yok bitti o hepsini emdi. Simdi beyaza dogru gidiyor. Yuruyorum ilk gunnen durmadan. Ama qaliba ilk sezeryanimdam 3ay sonra yeniden hamile kaldim. Ve yine sezeryan oldum. Arka arkaya yani. Qaliba o yuzden bu kadar aci
0 oy
(2,208 puan) tarafından
Bebek şuan çok az emdiği için öyle canım ileri haftalarda böyle olmıcak sen sağıp dolaba kaldır saklama poşetleri al. Dolabı sütle doldur ileride lazım olur çarşıya pazara giderken alırsın yanına 
(174 puan) tarafından
Tamam canm tesekkur ederim
(2,208 puan) tarafından
Rica ederim canım sütün çok olduğunuda herkese söyleme nazar değmesin:) güle güle büyüt bebeğini :)
(174 puan) tarafından
Inwallah canm. Cok sagol))
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Maşaallah diyelim öncelikle.Sagmaniz yada emzirmeniz lazim başka bı yolu yok
0 oy
(7,145 puan) tarafından
İlk baslarda öyle oluyor ama sonra göğüs rahatlıyor. Bol bol sağın 
0 oy
(727 puan) tarafından
o dönemlerimi hatırlattın yatamazdım ağrıdan makinem vardı Philips avent onla her çekişinde rahatladım ama benim sütüm bebeğim 1 aylıkken kesildi 1 ay sağabildim tek şuan 8.ci ayına girecek 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 100 göst.
14 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.
4 Mart 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
10 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sarakurak (955 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prens-prenses annesi (545 puan) tarafından soruldu

386,452 soru

11,553,778 cevap

35,234 kullanıcı

...