0 oy
580 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
 Biraz uzun olcak ama okuyun lütfen 

Kızlar eşimin yigenlerinin babası ölmüş oda bazen yigenlerine para gönderir 500   250 neyse parasında degilim ama bana hiç demez gönderdim die  geçen de Annesi gile 1000 tl gönderdi bende tl konuşurken duydum onu da demez yani ben göndereyim mi die sorsun demiyorum ama akşam bi çay içerken bugun şuna para gönderdim demesini beklerim  para konusunda maaşını bile demez   anca şu kadar borcum var der   geçenlerde eltim gil çagırdı bendr sıkıldım İstanbul a 1 günlüne gidek gelek dedim 1 günlüne gitmem dedi 

Şimdi kayınvalidem burda eltim dogum yaptı istanbula gitmeyi düşünüyor lar eşim götürcek 1 günlüne bendr beni götürmedi n anneni götürüyon diyom o annem dio kendimi degersiz hissediyom bende şimdi gene dedim anneni götürüyon da ben deyince gitmedin die bi iki laf söyledi döndü yattı kızdı ben hsksızmıyım kızlar ne yapıyım nasıl davranıyım 

8 Cevaplar

+1 oy
(4,040 puan) tarafından
O kuz derim ben böylesine kendisi aile olmayı becerememis dışarının takdirini bekleyen bir o kuz hepsi böyle be
tarafından
Yok be hepsi böyle degil eşinin üstüne titreyen lerde var meswla kaynım allahım eltim e  yemek tatlı hiç bişey yaptırmaz çaliştigi halde erkek başina lahmacun kek tatlılar pizza yemekler herşey yapar karıda bebege bakar
-Reklam-
+1 oy
(1,654 puan) tarafından
Ya bence haklisin sen ev arkadasi degilsinki sana hesap vermek zorunda yani seni doldurusa getirmeyim canim en iyisi susayim ben 
tarafından
Dolduruşa gelsem ne olcak ki canım sözünü söyleyip kalbimi kırar benn gene susarım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım .
tarafından
Amiiin canım bi erkek annesine çok baglı olmamalı yaaa yada karısını ayırmamalı
(7,118 puan) tarafından
Dengeyi iyi ayarlamak gerekiyor canım. Ağladığım kadarıyla esin onu yapamıyor.
0 oy
tarafından
Ama annesi mecburen gidiyor torunu olmuş onu götürmek başka gezmeye gitmek başka biri keyfi biri zorunluluk bence 
tarafından
Gördü  canım dogum yapınca eltimin yanında kaldı eşim götürdü Gene  şimdi buyudu die sevmeye gidiola
0 oy
(13 puan) tarafından
Allah kocaninda hayirlisini versin sozun bitiyi yerde duruyosun
0 oy
(73 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim eşimde maaşını demez asla ona buna şuna para verir ben para istediğimde kalmadı diyor bunları çok yaşadım ve artık aştım artık normal geliyor tek bir şey zoruma gitti kendi annesine kredi çekmiş borçları kapansın rahat etsinler diye bizim 34bin TL lik borç Allah'a emanet yani beterin beteri var kuzum daha anlatmaya kalksam neler neler var evi ilk ayırdığımız da ilk alışveriş yapılacaktı kaynanamida aldı eşim cebimizde 350 TL var biz evimize 150 TL alışveriş yapabildik geriye kalan 200 TL kaynanamın isteklerine gitti.
tarafından
Ne anneymiş çok mersklısı iseler evlenmesinlerde el kızının bari canını yakmasnlar
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Parasında değilim demişsin sormasını beklemşyorum demişsin tabiki soracak neden sormasını beklemiyosun o parada seninde hakkın var çocuğunun rızkı var seni gaza getirmek istemem ama sorması lazım sormak karakterine ters iste haber vermeli mutlaka bunu güzel zamanında tatlı tatlı anlat kavga ederek değilde. Diper konudada haklısın o annem ne demek annesini götürsün tabi ama sana yok diyorsa onada yok desin 
tarafından
Annesine hep vardır nasıl davranacamı şaşırdım artık evde bi ot gibiyim sanki herşey den habersiz bana para mı söyler canım şu
0 oy
tarafından
Para konusunda haklısın canım...herşeyiniz bir sonuçta..sen ailene para gönderden sormadan kıyamet kopar..

Ama şu anne.konularina girmeyin onu götürdün beni goturmedin..erkekler anneler konusu olunca kimseyi görmez..onu araya katmadan söyleseydin keske..senin ailen benim.ailem.olayi oldumu huzur kalmaz evlilikte.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 521 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hilay (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 986 göst.
0 oy
20 cevap 696 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 405 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Oznur0311 (53 puan) tarafından soruldu