0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (3,394 puan) tarafından
Kızlar bu ara memeye asiri duskun yemek yemiyor yese bile bir iki kasık suan 16 aylık 18 aylıkken keseyim yemesi duzelsin istiyorum sizce kessem haksizlik yapmis olur muyum ve yemek yemeye baslar mi duzgun bir sekilde 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay hayır ben 12 aylıkken kesmedım dıye kızgınım kendıme 
(3,394 puan) tarafından
Canım kesince yemesi uykusu düzeldi mi
tarafından
Yemesı duzgundu zaten benım ama ben 24 aylıkken kestım uzattıkca uzattım cevre baskısı yuzunden, uykusu tamamen duzeldı, zaten gece beslenmesını 1 yasında kestım ben
(3,394 puan) tarafından
Himm tesekkur ederim canım 18.ayda keseyim insallah yer yemek
(486 puan) tarafından
Araya giriyorum ama gece beslenmesini nasıl kestiniz
tarafından
1 yasına gırdıgı gun, her kalktıgında su verdım, burdan da destek ıstedım hatta ılk gunler azıcık pekmez ekledım suya 2-3 gun azaldı uyanmaları asla meme vermedım, sabaha kadar agladıgı da oldu ama 3. Gunden sonra 1-2 kere kalktı, 5. Gun hıc uyanmadı sabırla cozuluyo
-Reklam-
0 oy
(1,910 puan) tarafından
Benim kızım yemedi kesince. O her cocukta farklı oluyor. Ama eğer meme artik oyuncaksa kes gitsin. Ben 22. Ay kestim artik bıktırmıştı. 
(3,394 puan) tarafından
Oyuncak degilde yemek yemek yerine memeyle karnını doyuruyor  o da yetmiyor zayiflamaya basladı canm
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bemce gece emzirirsin yine yatmadan ama şimdi kıvamı yemek kadar doyurucu değil o yüzden yemek yemezse verme. Bir verme iki verme yemeğe alışır akşamları da emzirirsin . Biraz ağlar inat yapar ama en azından yemeğe alışır . Benim hiç sütüm yokru bizim çocuk bir yaşından beri sadece yemek yiyor çünkü yatmadan önce veriyordum bizimki de sürekli biberon istiyordu öyle alıştırdım
(3,394 puan) tarafından
Gunduz yiyor mu o sekilde canım
(11,235 puan) tarafından
Bebeğim memeye düşkün değil ama benimki yemiyor bak bugün 1 2 istedi meme unutturdum yemek de istemedi çok secici
(1,785 puan) tarafından
Benimki oldu ama her bebek farklıdır yedi çünkü ben vermedim çok acıktı yemek zorunda kaldı. Biraz vicdansızca geliyor ama mecbur kaldım. Sonuçta mana tokta tutmuyor saat başı istiyordu. Birde fabrika yapımı yani dedi ki dişimizi sıkalım bir iki gün bir hafta öyle ağlafı sonra tamamen bıraktı. Ama benim memede süt olsaydı akşamları verirdim uyumadan mama olduğundan öyle yaptım
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Birsey diyemem anne sütü çok çok faydalı, ben 20 aylıkken hamile olduğum için kesmiştim. Böyle bir durumun yoksa emmeye devam etsin 
(3,394 puan) tarafından
Hamilelik yok canım da yemek yemiyor dogru düzgün yemek yemeye baslar mi acaba kessem diye dusunuyorum cunku zayiflamaya başladı sadece su iciyor ve emiyor yemeklerdende bir iki kasik anca yiyor
0 oy
(6,219 puan) tarafından
2 ayımız var 22 aylık sırf o haksızlığa değilde ağlarsa krize girerse keşke dememek için. 24 ayı bekliyorum yoksa kriz gecircem
(3,394 puan) tarafından
Yemesi nasıl seninkinin canım bir iki kasık yiyor birakiyor canım benim ki
(6,219 puan) tarafından
Yok canım istediği zaman bolca yiyor istemediğinde yemiyor zorlamiyorum balık yağı aldım balık yağı verdiğinden beri iştahı güzel maslalah
(3,394 puan) tarafından
Bende mi alsam hangisini aldın canım ne zamandir versem mi diye dusunuyorum
0 oy
tarafından
Ben mecbur kestim 17 aylıkken yemiyordu anca meme memede pek birsey yok kestim şimdi kendisi yiyor herseyi iştahı açıldı bi yandan pişmanım 2 yasa kadar emzirseydim bi yandan iyi ettim oda bende rahatladık 
(3,394 puan) tarafından
Bende 2 yasa kadar emzirmek istiyordum ama yemiyor dogru duzgun kilo vermeye basladı yemek yesin istiyorum
0 oy
(11,235 puan) tarafından

15 aylık vee bugün uyku sersemi verdim ve bir daha vermedim illallah ettirdi beni oturayım biraz uykusu gelsin meme diyor hemen o yüzden 18 24 ay falan beklemicem ben  :)

(3,394 puan) tarafından
Yaa sıpa o da isini biliyor :) yemesi nasil
(11,235 puan) tarafından
Yok canım hiç aramıyorsun ilk zamanlar güzel yiyordu şimdi yok sıcaktan mi bilmiyorum bi kan değerlerine de bakitcam

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 390 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 471 göst.
30 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 384 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 101 göst.