+2 oy
819 göst.
Diğer kategorisinde (1,043 puan) tarafından
Kizlar ya parka gidiyoruz esimle ordan amca hay maşallah dedi bunlar size yeterde artar daha çocuk yapman diyor bugünde bir teyze ikincide kiz olaymış saha yapmazdım olsun bunları büyüt daha da çocuk doğurma diyor millet niye bu kadar karışıyor herseye trajik bir durum millet beni konuşuyor:):) bebeklerim 21 aylık ve 10 aylık iki oğlan 

37 Cevaplar

+1 oy
(6,251 puan) tarafından
Oğlumun diyisiyle sanane teyze  deseydin ☺️
(6,251 puan) tarafından
Bugün kardeşim bana sürekli birşeyler diyordu ben dedimki sanane baktım arkama döndüm sanane tiyze diyordu☺️☺️ gülme krizine girdim akşamdan beri ağzında sanane diyor jsjs

Ayy benimkide ufff diyor offf diyor bir gör teyzesi hergun ağzım açık kalıyor
(1,043 puan) tarafından
Yaşlılar diye demiyorum:)
(3,089 puan) tarafından
Hadi yâ papağan gibi çok şeker MaşaAllâh:D
(1,043 puan) tarafından
Bende o evreyi dört gözle bekliyorum ama konuşmuyor bizim ki
(6,251 puan) tarafından
Benimkide 22 aylık son 2-3 gündür çenesi düşmüş valla
-Reklam-
0 oy
(473 puan) tarafından
Benim oğlan 3 yaşında kızım 20 aylık herkes banada söylüyor sanki kendileri bakıyor Allahım Yarrabim 
(1,043 puan) tarafından
Öylede kimene yani dimi
0 oy
(48,690 puan) tarafından
ben olsam bende.derdim iki yeter yapma baska ☺️☺️☺️☺️ saka bir yana cok mu yaramaz büyüğü 
(1,043 puan) tarafından
Ben de tövbeliyim de çocuk işine büyüğümde yaramaz oste kendi çapında bugün parkta birisi itmiş bunu bır ağlıyor sanki kolu bacağı kırılmış gibi
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Allah bağışlasın isterseniz yaparsınız maddi manevi imkanlarınız el veriyorsa. Birileri doğur doğur der birileri ise yeter der herkes hep birşeyler diyecek yani....
(1,043 puan) tarafından
Haklısınız hep bir şeyler diyecekler herseye
0 oy
tarafından
Banada diyolar aman:))) sallaaa
(1,043 puan) tarafından
Amann kimene ben çekiyorum zorluklarını
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Nazar etmesinler de sen bol bol oku çocuklarına. Ağzı olan konuşuyor boşver duyma
(1,043 puan) tarafından
Onlar öyle dedikçe okuyorum bide birbirlerine benziyorlar aralarında da pek kilo farkı yok
(11,076 puan) tarafından
Ay ikiz gibi maşallah :)
(1,043 puan) tarafından
Aynn ikiz gibiler bide aynı giydiriyoeum
(11,076 puan) tarafından
Oyş yesinler :)
(1,043 puan) tarafından
Teşekkürler teyzesi
0 oy
(2,651 puan) tarafından
O kadar boş boğazlar ki yatak odasına bile karışacak kadar hadsizler onlara ne yani 
(1,043 puan) tarafından
Demi bence dilleri kaşınıyor konuşmak için yer arıyorlar
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Kızda olsa konuşurlar benimde aralarında 19 ay var biz kız bi oğlan yok ikiz mi yok daha yapma yok bilmem ne sanki onlar bakıor
(1,043 puan) tarafından
Sanki onlara soruyoruz
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Amann boşver canm miletin lafıyla hareket edersek ohoo işimiz yaş . Benimde oğlum (4.5) kızım (2) yaşında önüne gelen aynı şeyi söylüyor kızın büyümüş 3. Yap diyorlar ama onların lafıyla olmuyor maalesef insanın maddi manevi yetmesi lazm cocuklarina 
(1,043 puan) tarafından
Maddi de manevi de yetemem herhalde ya şimdiden 10 yıl yaslandim
(1,319 puan) tarafından
Haklısın canm bu devirde çok  zor  çocuk yetiştirmek Allah acılarını göstermesin sağlıklı olsunlar yeter bizm için
0 oy
(5,325 puan) tarafından
Kötü bişey dememişler bi tane daha doğru deseler daha sinir bozardı emin ol :) 
(1,043 puan) tarafından
Yok anam onu da demesinler halimm kalmadı :)
0 oy
(625 puan) tarafından

Millet seni neden konuşsun ki o amcalar teyzeler konuşacak laf ve insan arıyor zaten:) istersen 10 tane doğur, milletin de umrundaydı.

(1,043 puan) tarafından
Parka girer girmez bize bakıyorlar canları sıkılıyor teyzelerimin demek ki
0 oy
(1,672 puan) tarafından
İkisini de peşpeşe yapmışsın diyedir. Konseyi umursama canım. Kimisi de peşpeşe yap büyüsün diyor. Kimisi 3 çocuk yap diyor. Diyor da diyorlar. Sen kendi istediğine bak
(1,043 puan) tarafından
Aynen öyle bunu doğum yaptıktan sonra daha iyi öğrendim herks herseye diyecek bir laf buluyor
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Bende anlamış değilim sanki kendi mi bakıyor 
(1,043 puan) tarafından
Demi içinde tut yani niye karışıyorsun
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Geçen bana da hastanede bi teyze dedi aynısını. Başka yapma çocuk boşver diyo. Birde bırakacak kimsen yok mu niye hepsini getirdin diyo. Bırakacak insan var da bende keyfimden çocuklara ve bana eziyet olsun diye getirdim diyecektim de yaşlı insan kalp kırmıyım dedim. Meraklılar işte herşeye burun sokmaya 
(1,043 puan) tarafından
He ya aynı şeyler ah bu teyzeler
0 oy
tarafından
Gören diyecek 4-5 tane doğurmuşsun :) 2 tane çok mu ya 
(1,043 puan) tarafından
Bana çok ta milletin demesi hoşuma gitmiyor
0 oy
(1,347 puan) tarafından

Banada herkes 5. Ne zaman olacak diyorlar :D

(1,043 puan) tarafından
4 tane çocuğun mu var bacım iyimisin ruh halin nasıl(iki çocuk ömrümü yedi de resmen)4 tanede tımarhanelik olurum ben
(1,347 puan) tarafından
Ruh halim çok iyi kız maşallah diyim :)
(1,043 puan) tarafından
O zman maşallah sana Rabbım daha da iyi etsin
0 oy
tarafından
Millet bu hep konuşacak bişey bulur. Yapana yapma der yapmayana yapsana der.
0 oy
(1,263 puan) tarafından

Ayy aynısını ablam anlattı dün bir tanımadığı teyze görmüş bu çocuklar sana yeter daha yapma demiş ( bir kız bir erkegi var) ablam hem sinirlenmiş ona ne diyr hemde morali bozulmuş çünkü üçüncüyü istiyor:D:D

0 oy
(2,974 puan) tarafından
2 kiizm var biri 27 aylık biri de 3 aylık :) hep 3 çocuk istemişimdir büyügüm biraz fazla yaramaz o biraz büyüsün bir tane daha yaparım Allah nasip ederse kimseyi ilgilendirmez karisanlqr bakmıyor ya derdi onlara mi düşmüş 
0 oy
(221 puan) tarafından
Kız daha doğurma emi:) valla millet herşeye karışıyor. Takmamak lazım. Benim oğlum 2,5 yaş olacak 12,5 kilo bana arada yemek yemiyor mu zayıf diyen oluyor. Bana hiç zayıf gelmiyor. Değerleride maşallah çok iyi. 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,109 göst.
0 oy
12 cevap 463 göst.
0 oy
18 cevap 305 göst.
0 oy
2 cevap 86 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hilay (332 puan) tarafından soruldu

380,100 soru

11,378,855 cevap