0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Kızlar bu akşam üzeri kaynanam gle gittik eşimle sonra baktım eltim geldi elinde poşet vardı eşime verdi pantolon almış ona. Tabi almasını isteyen benim kocam imiş eltimi aramış uyguna pantolon varmış oralarda bana iki üç tane al demiş kadın da almış ona ama görseniz berbat renkler almış. Neyse ben buna çok darıldım birşey demedm çünkü normalde kndisi de biliyor ben sürekli ona ordan pantolon alırım yani kadına söylemesi ve kadının ona alması çok tuhafıma gitti yani yanlış anlamaktam değil ha sadece bana hoş gelmedi bu durum. Biraz önce ona söyledim ihtiyacın olduğunda ben varım alabilirim farkındaym işlerin yoğun müsait olamıyorsun ama bana soykeyebikirdn dedim kızmadım rahat sakın bir şekilde söyledim o da kızdı bana asla karşma yanıma yaklaşma beni rahat bırak sana yüzümü dönmeyecem dedi ve arkasını döndü uyudu ben abartmadan söyledim ona yani aslında böyle takıntılarım yok gerçekten ama bı tuhaf oldum sadece yani o an hoşuma gitmedi kötü oldum elimde değildi ne diyim şimdi ben ona özür dileyim mi?

14 Cevaplar

+2 oy
(6,669 puan) tarafından
Bana normal gelmedi pislik bide sana trip yapmis üstüne 
(57 puan) tarafından
Bana da hoş gelmedi bide şimdi diyo eşine almış hoşuma gitmiş banada almasını istedim diyo tm da ne zaman ihtiyacın olsa ben yetişir alırım bunu biliyor bana söylese ben gidip ona göre alırdım
(6,669 puan) tarafından
Ne münasebet kendi karısı yok muymus yengesindrn istiyor
(6,669 puan) tarafından
Ya bide İnanki aklini bulandrmk istemiyorum ama once ki postunda demissin her gün bikmadan 2,3 saat abisine gidiyor dukkana diye niye bu kadar etraflarinda dolanıyor dikkat et lutfen
-Reklam-
+1 oy
(413 puan) tarafından
Hiç sevmem öyle şeyleri eltin nasıl aliyoya eşine pantolon sen necisin çok saçma geldi bana sakın özür falanda dinleme ne ihtiyacı varsa sana desin senden istesin
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bence dilemeyin.Siz dururken yengesinden neden istiyor sizi ezmis geçmiş resmen.ikincisi siz rahatsız olmuşsunuz bu durumdan ve söylemişsiniz bu nasıl bı tepki.Yuzune bakmam falan saçma sapan hareketler.Siz konuşmayın o pişman olup özür dilesin ve bı daha yapmasın bu mantiksizligi...
(57 puan) tarafından
Zaten hep o yüzden kaybettim ya ondan önce ilk adımları hep ben attım ilk ozurleri hep ben diledim o yüzden bu hale geldi biraz kndimi ağırdan alsam bu söylediklerini ben ona yapsam yüzüne bakmasam belki biraz aklı başına gelir
0 oy
(12,925 puan) tarafından
Bir ara sende kaynına etek ısmarla bakalım hoşuna gidiyor mu beyimizin 
(409 puan) tarafından
Oo o zaman namus bekçiliği yaparlar  bedenini de söyledin mi uygun muymuş falan
(57 puan) tarafından
Söyledim zaten bende senin abine alsam hoşuna gider mi dedim diyo ikisi aynı şey değil diye
(12,925 puan) tarafından
Kız annesi bize gelmişti bak annesi diyorum yengesi falan değil iki haftalığına gelen misafire gidip kıyafetini diktirdi diye kavga etmişliğim var. Bana hiç demedin diye annen gelin dikemedi veya dikmek istemedi diyecek diye söylendim ki o kadarda marifetli değilim eşim şimdi önce soruyor sen dikebilir misin anneme mi vereyim diye
(409 puan) tarafından
Niye aynı şey değilmiş sen de abisinin yengesisin. Hiç de özür falan dileme bırak giysin renkleri de kötüymüş zaten eğer değiştir fslsn derse de dersin yengene var değiştirsin işim olmaz
0 oy
tarafından
Valla ne kadar yumuşatarak anlatmaya çalışmissin ama bende olsam delirirm bu art biyetlik bişey değil karısı varken yengesine al demesi bana hakaret 
(57 puan) tarafından
Evet gerçekten aramız bozulmasın diye sakince söyledim sadece bir kere oldu bir dahakine haberim olsun dedim o da kızdı bana bu tarz davrandı işte
0 oy
(246 puan) tarafından
Bence eşinin eltinden böyle bişey istemesi saçma sen  varken neden başkası alıyor
(57 puan) tarafından
İşte bnde onu kavrayamiyorum ben varken neden ona söylesin ki sonuçta hoş bir durum değil bide ben sürekli o taraflara gidiyorum kndisi de biliyor bana diyebilirdi git al diye bı koşu gideceğimi biliyordu
(246 puan) tarafından
4 buçuk senedir evliyim böyle bişey yasamadim  sana yaşattığı şey çok saçma ve ne alaka sende git kaynina al hediye ver bakım ne olacak
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Ne özrü bee saçmalama abartan o ayrıca sen varken niye eltine söylüyor ne kadar saçma yaa
0 oy
(580 puan) tarafından
Hayır ya ben özür dilemezdim 
(57 puan) tarafından
Özür dilemicem kndisi anlayana kadar
0 oy
(48,626 puan) tarafından
yüzünden ne hayır gordumde totonu döndün de özür de dileme tamam belki bazı durum icin kiskanilmaz kardesi gibi goruyodur da eltine mi kaldı kadin kırmayıp almistir esin sacmalamis 
0 oy
(473 puan) tarafından
Bagirarak üste cikmaya çalışıyor sakin özür dileme
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Hem suçlu hem güçlü.  Ne münasebet yani kötü niyetten ziyade çok saçma pantolon istemesi
0 oy
(5,817 puan) tarafından
Yaptığı çok mantıksız olmuş Bi de üstüne trip yapması iyice saçmalamış kesinlikle haklısın rahatsız olmakta kim olsa rahatsız olur asla özür dileme bence
0 oy
(3,465 puan) tarafından
Kocan kafayı sıyırmış 
0 oy
tarafından
Bu kadar tepki vermesi çok anarmol 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 337 göst.
28 Ekim 2023 Aile kategorisinde asllyd (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 270 göst.