0 oy
506 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
Kızlar iki senelik evliyim esim asker bilen bilir bu iki senede annesinin saplantılı tavırları yüzünden ayrılmalara geldik. Bu iki senede biz urfadaydık. Gurbette. Biz urfadeyken gezecek pek bi yer olmadığı için hep evdeydik arada bi doğu turu yapardık, zaten pek de huzurumuz yoktu sadece ağlamakla geçti iki senem zehir etti annesi. Şimdi biz bi görevden dolayı altı aylığına geçici olarak bi sahil şehrine geldik. Eşim 10 senedir asker 10 sene Suriye'de ve doğuda görev yapmış eşimin ilk batı görevi oldu bu. Eşim cok mutlu oldu biraz nefes alacak doğal olarak. Kızlar biz buraya geldik eşyalı 1+1 ev tuttuk sadece ikimize yetecek minik bi ev. Zaten kalıcı değiliz geçici görev. Haftasonları denize gidiyoruz geziyoruz kendimizce. Eşimin annesi triplere girdi. Karını gezdiriyosun anca bizi davet ettiğin yok. Eve girdiğiniz yok bilmem ne. Eşim de üzüldü annemleri çağırmak istiyorum küsüyo da dedi ben de gelsinler dedim cağırdık, bahce falan var gelemeyiz dediler esime de gönül koydular. Ya kızlar bi anne şunu demez mi ya benim oğlum on senedir suriyede. Kafasına bomba yağdı arkadaşlarını sehit verdi bi altı aylığına gezsin hanımıyla kafasını dağıtsın hak etti bunu biraz nefes alsın deyip mutlu olmaz mı ben mi yanlıs düsünüyorum? Biz sahil sehrinde geziyoruz diye uykuları kactı.esimin telefonlarına bile cıkmıyo sen karınla geziyosun diye. Esim de aramayı bıraktı. Ben sizce müdahale etmeli miyim karısmasam daha mı iyi? 

28 Cevaplar

0 oy
(60 puan) tarafından
Bebcede karışma orta yerinden çatlasın :)
-Reklam-
0 oy
(41 puan) tarafından
Hiiiç karışma ordan sonra da daha güzel yerlere gidersiniz inşallah da iyice kudurur hahah :Dds
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Demez canim demez bencil insan ana baba olsa da değişmez. Sen karisma ama esine destek ver sen bu nefes almayi coktan hakettin diye. Cunku en çok askerimizin hakkidir
0 oy
(484 puan) tarafından
Bu kaynanalarin oğullarından ayrilmamasi benim canımı çok sikiyor biri de benim başımda surekli karım diyorsun vay efendim hamileyken gelin pastayı getirmedi de sen getirdin geberiyolar ben de karışmıyor gibi görünüyorum suanda konuşmuyoruz ama cildirtiyorum whatsapp durumlar yapıyorum instaya atıyorum kendi annemle oğlumun resimlerini koyuyorum oturduğu y e rde gebersin
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Allah kaynana akıl fikir versin ya insan evladının mutluluğunu istemez mi hiç. Belliki oğlunun bir birey oldugunu ve bir ailesinin oldugunu kabullenememiş. Çocuk gibi davranıyor 
0 oy
(33 puan) tarafından
Boşver hic karışma bugün kötü olur yarın işi düser oğlum oğlum olur aynısı bende de var. 
0 oy
tarafından
Bence bişey deme sen bişey dersen kıymete biner anası kötü olan sen olursun. 
0 oy
(624 puan) tarafından
Sizin gezdiğinzi nerden biliyor kaynana anlamadım

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 517 göst.
3 Aralık 2019 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,944 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 476 göst.
14 Mayıs 2021 Aile kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 313 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde hadi ordan (602 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
27 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde FurkanAnnesi (46 puan) tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,335 cevap

34,985 kullanıcı

...