0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Benim 23 nde randevu var ntsye gore yatis yapilcak acaba beni yatirsalar ne gibi seyler bekliyor hastanede mesela dogum icin yattim diyelim refakatci ve hasta ziyareti varmi dogan bebeklere neler yapiliyor virusle alakali bi durum olsada olmasada neler yapiliyor hastanelerde dogan bebekler her ne olursa olsun kuveze alincak diye bisey duydum 14 gun boyunca bu tarz seyler dogrumu

3 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından
Hic bi bilgm yok postun uste cksn
(2,765 puan) tarafından
Sagol canim tesekur ederim ALLAH razı olsun
-Reklam-
0 oy
(492 puan) tarafından
Dün kardeşim doğum yaptı normal diye yattı sezeryana döndü bebek yanında herşey yolunda bı aksilik çıkmazsa yarın çıkacaklar
(492 puan) tarafından
Hemen tedirgin olmayın uzduysem hakkınızı helal edin lütfen rahim ağzında sivilce tarzı biseyler çıkmış ve son güne kadar hiç bişey demediler halbuki son bir hafta hergun hem nts hemde alttan muayene oluyordu bizde anlam veremedik
(48,494 puan) tarafından
doğum hikayesi benimkine cok benziyor hayirli olsun bebek inşallah
(2,765 puan) tarafından
Himm anladim helal olsun canim ne demek uzulmedim sadice tedirgin oluyorum ben daha hic ntsye girmedim ilm nts 39. Haftanin ilk gunune denk geliyor normalde bir hafta once cagirdi ama randevu bulamadim o haftada buldum insallah hakkimizda hayirlisi olsun
(492 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
(492 puan) tarafından
Hayırlısıyla sizde sağlıklı sıhhatli binsekilde kucağınıza alırsınız yavrunuzu
0 oy
(24 puan) tarafından
Acil ler doğuma alınıyor ziyaretçi yasağı var  refakacı konusunda eski yatışlarda var fakat yenilerde aliyorlarmi fikrim yok.yoğum bakıma yada kuveze her doğan bebek mutlaka alınıyor.anneye dahil sık sık gösterilmiyor.günde bir yada sadece doğumunda gösteriliyor.süt sağip veriyorsun.
(24 puan) tarafından
Yatan bir hasta olarak cvpladim
(24 puan) tarafından
Öyle  olmuyor işte sanırım virüsten etkilenmesin diye yada  tahlil  falanmi yapıyorlar  bilgim yok.ben henüz dogüm yapmadım.doğum yapan çok oldu  gördüklerim
(2,765 puan) tarafından
Benim yuregim dayanmaz ya onu orda birakmaya neyse karnimda kalsin gelmesin rabbim yardimvimiz olsun simdi bile kotu oldum ya
(24 puan) tarafından
Eninde sonunda doğacak  bende sabrediyorum bir an önce alıp  bebeğimi evime  gideyim  ilerisi  ne olacağı  belli değil
(2,765 puan) tarafından
Aynen bende oyle dusundum sabah bununla ilgili post acmistim devlet hastanesinde istenilen haftada suni sanciyla dogum oluyormu diye olmuyormus malesef

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 324 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 2,058 göst.
28 Ağustos 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 233 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 387 göst.