0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kizlar merhaba burda yeniyim şimdi size bir soru soracağım arada kaldım evlendiğinde 2.50 sene köyde kaldım ve bu benim için bir eziyetti hep kavga falan sonra ben annemin evine geldim eşim çocuklarım oldugu için arkamdan geldi ve şuan kiradayim 3.50 sene oldu ve köydeki evi yapmaya karar verdim ama şöyle bir sorun oldu kayintam başka bir kadınla konusuyo o kadında onun askerlik arkadaşının karısı ve onlar hep gezmeye gidiyorlar kayınvalidem de gidiyo oda biliyomu bilmiyorum bende şimdi köye gitsem o kadının üzümden eşimle kayintam kavga ederlermi eşim biliyo ama oda o kadından nefret ediyo bende kayintam biz köye godersek bize yardımcı olmaz diye çekiniyorum sen e ikinci şans versem mi bilmiyorum onca olandan sonra

3 Cevaplar

+2 oy
(326 puan) tarafından
Şansını zorluyorsun arkadaşım orası zaten karışık belli sen daha ne içine giriyorsun kaynanan şimdi bişi demez oğlunu görünce ağlar eliyle babası birbirine düşer olan size olur aklını kullan uzak dur
tarafından
Aradığım yorum bacım post sahibi oku bunu zor kurtulmuşsun daha da batağa girme benim en korktuğum şey eşimin köyünde yaşamak
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Nasil ya kayınpederinin baska bi kadinla ilişkisi var ve bunu hepiniz biliyorsunuz ve sadece sinir mi oluyorsunuz? Bi de adamdan niye yardim bekliyosunuzki ister yapar ister yapmaz beklentiye girmeyin bence daha dereyi gormeden. 
(1 puan) tarafından
Kayintam emekli oldu bizim sayemize yani eşimin sayesine oda köye gelin size yardım et em dedi
(2,705 puan) tarafından
Valla inşallah eder :))) adamin hem karisi hem sevgilisi var başı kalabalık bide sizle mi ugrascam da diyebilir kusura bakma
0 oy
(397 puan) tarafından
Kesinlikle hayirrrr dee ben o ....u bı kere yedim köy işlerini yaptırdılar eşime sonra iş bitti tam evi yapmaya başladık bizi def ettiler kesinlikle o hataya dusme 
(1 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum biz köye tasinacaz şimdi bizde herşeyi yapcaz eve alışveriş falan oda aldigi parayı o kadınla yicem bizede ev yapmiycak kayintam usta o yapacak kavga falan çıkarda kayintam bizi evden kovarmi rahatimi bozuyosunuz diye
(1 puan) tarafından
Bende burda rahatimi bozuyorum tekarar toparlayamam diye korkuyorum ikinci bir şans verip iyimi yapıyorum bilmiyorum onca olandan sonra
(397 puan) tarafından
Hala geç değil kesinlikle vazgecc

İlgili sorular

+2 oy
24 cevap 572 göst.
2 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 342 göst.
30 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 452 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde Sevda sonmez (1 puan) tarafından soruldu