+1 oy
342 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Cocugunuzu gösterir misiniz eşiniz de konuşmuyor

Birsuru laf söz söylendi karşılıklı ama bu sefer cocuk için parmağını sallayarak çocuğunuzun hastalığını syuzunuze vuracaklar dese hastalık olsa kızınız 6 gün hastanede olduğunu bile bile aramasa sonra oğlunu arayıp senin karın söyle böyle dese hala eşinizin hatrina konuşur musunuz 

17 Cevaplar

+1 oy
(1,331 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ben kaynanamla görüşmüyorum hiçbir şekilde çocuğumu da göstermeye niyetim yok sürünsünler umrumda bile değil Benim çocuğumun da o karakterde o zihniyette insanlara ihtiyacı yok büyüdüğünde aklı erdiğinde hala sağ olursa lar gidip tanışır kendi kararı torunlarına oğullarını çok seviyorlarsa gelinlere de saygı sevgi duymayı öğrenmeleri gerekiyor gelinleri sürekli sıkıştırıp hakaret edip onlardan iyilik beklemek büyük sal ak lık
tarafından
Suanda Bi de benden adım bekleniliyor
(1,331 puan) tarafından
Onlar bekler küçüksün diye de Yok öyle bir dünya kendi çocuklarını bile Eyvallah yokken elalemin çocuğu niye onlara minnet eylesin :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bız kaynana gille görüşmüyoruz eşimde görüşmez çocugumuzu da görüştürmeyiz ben görüştürsem eşim görüştürmez (sapık aileyle benım çocugumun alakası olamaz!! ) 
tarafından
İlk yıl namusuma laf söylemiş sonra şerefsizin evine çıkmam dedi ona rağmen konuştum cahillik şu bu derken şimdi çocuğum için öyle diyince yediremiyorum kendime
tarafından
Vala canım belki linçleyenler olacaktır ama ben kaynanama kayın pederime küfür etmiş insanım benım kaynanamda bzım ayrılmamız için elinden gelen herşeyi yaptı seda anasının evine gtsin gitsin gelsin dedı ortada kalsın dedı namusuna laf etti bende ****** dedım kızdım küfür ettim yıne olsa yıne küfür ederim görüşmem görüştürmem

İlk evlendiğimzde eşim yine ailesiyle görüşmüyordu ben insanlık ettim aşkım aılendir anan babandır dedım sana sahıp çıkmamış sokakta büyümüşsün ama olsun dedım büyüklük sende kalsın konuşturdum sonra ben kötü oldum

Eltim kaynanama yenı koca buldu evli olmasına ramen telefondan kaynanayı pazarladı şimdi ondan iyisi yok en kıymetli gelinleri o
tarafından
Allahim yaptıklarını inil inil çeksinler bende ** ürür kervan yürür diye yazı yazdım:)
tarafından
Aynn canım eşinde görüşmüyorsa ailesiyle senın arkanda duruyorsa gerekirse küfür et sesını çıkar sert davran kımse cesaret edemesin senınle ugraşmaya benımkı ler cesaret edemezler benle uğraşmaya
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Kocam konuşmuyorsa hiç konuşmam 

Küsmüşken de barışmam
(3,459 puan) tarafından
Canıma minnet dimi :)
tarafından
İlerde o barışıp diretirse cocuk için diye korkuyorum
(3,459 puan) tarafından
Erkeklere pek güvenme onu kesin yapar ailelerine çocuklarını zorla sevdirmeye çalışma gibi Bi hastalıkları var
(1,145 puan) tarafından
Tavrını koy canım şimdi mi annen oldu gibisinden kesin barışır da ben yokken de götüremezsin de çocuktan için alıp alıp gidiyorlar
tarafından
Ayrı sehirlerdeyiz
0 oy
tarafından
Görüsmem cnm burada hatır matır kalmamış 
tarafından
Dimi bence de
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Eşim konuşmuyorsa ve bu kadar şey olduysa konuşmazoım herhalde ama ben unuturum zaman geçince. O yüzden normale o dönerdim herhalde. Bilemedim 
tarafından
Unutulmuyor ki kuzum
0 oy
tarafından
Kurban ederim cocugumun bi tirnagina bana onlari yapacak asla hasret birakirim
tarafından
Arkadaşlar hep haklı görüyorlar beni babam da işte eşinin hattına vs diyor ama istemiyorum eşime de dedim gösterirsen barış dersen bosanirim diye
tarafından
Bosanmayi hemen ağzınıza neden aliyonuz bacim siz yav
0 oy
tarafından
Çocuğum sınırım eğer çocuğumu.karistirdilarsa soz soyledilerse görüştürmem..ama  çocuklarım alakası yoksa sadece eşimle yada benimle başka sebeblerdense gösterrim torunları diyip.
tarafından
Tartışırken parmağını sallayarak çocuğunuzun hastalığını sizin yüzünüze vuracaklar dedi sonra memlekete gittik orda eskisi gibi değildim fazla konuşmadım etmedim bunu niye getirdin emmiyor zaten sadece kizi getirseydin demiş 9 aylık kizim bu arada
tarafından
Yok cnm yok.boyle insalarla görüşmeyi bırak selam verilmez..
0 oy
tarafından
Ben aynı tarz karsılık vermem hiç eşim konusmuyorsa bile yine de ararım konusurum yüzüme karsı hakaret edip, laf edersd o zaman bitiririm kim arkamda laf edşyorsa takmam yüzğme söyleyecek cesareti yoksa arkamdan ediyor derim sanki duymamıs gibi yaparım. Yoksa görümcemin nelerini duydum, kocama attıgı mesajlar, kayınvalideme hakkımda yazdıgı mesajlar ama yüzüm e melek ben de hep o mesajların tersi davrandım laf geldikçe imada bulandım bir keresinde kayımvalidem sen nerden biliyorsun dedi onun telefonun da gizlice okudugum sey hakkında ima da bulundum bilmem ne hacet hissettirmesi yetiyor laflarıyla allah bilir arkamdada diyor ki böyle diyorsun dedim ses çıkaramadı utandı 
tarafından
Ben tamamen kopardım ipleri öyle yapamıyorum sinirim var ima edemiyorum hic biseui direk soyluyorum
tarafından
Gizli gördüğüm şeyleri ima ederim yanımda bana laf sokuluyorsa laf bana mı geliyor noluyor derim ya da görümcem için niye böyle birşey deme gereğinde bulunuyor empati yap derim kayınvalideme napcak kızonıöı kötülicek kötü niyetli demedi sen alıngansın filan der. Oysa kendi kızı da mesajına gec cebap veriyorum diye küser
0 oy
tarafından
Bence eşin konusmuyor diye sen ne olursa olsun konuşmazlik veya kötü söz söyleme çünkü o evlat illaki gider barışır sen kötü olursun o söylesin kötü konuşsun boşver ilerde utanan kaynanan olur çocuğa gelince de ben görüştürurdum çünkü ilerd illaki barisilir torunları sonuçta çocuğumda annane babanne bilmesi gerekir ona yansıtmazdim tabiki kendi fikrim
tarafından
Namusuma laf etti suratsız alıngan söyle böyle birsuru
0 oy
tarafından
Kaynanam benle hiç alakası olmayan bir tartışmada benim adimi aldı bende uyardim diye bana tavır almış eşim sen ara boşver yaşlı dedi iki defa aradım acmadi sonra geçen gün aradim biraz konuştum musait değildi sonra çaldır beni dedim çaldırmadi aramadı bende eşime dahada aramam dedim o ararsa ararım dedim ama cocuklarimi göstermemezlik etmem eşim çocuğum görüşebilir
0 oy
tarafından
Barışmak mi istiyorlar arayıp soruyorlar mi hazır eşin konusmuyorsa karşı taraftan da bir atak yoksa en iyisi yok saymak gorusmemek
0 oy
tarafından

Asla gururumu yerler altına sermem 

Görüşmem çocuğumuda göstermem 

tarafından
Bende öyle düşünüyorum dun sadece ark biri çocuğunu göster yazık dedi ona canımı sktim
0 oy
(118,976 puan) tarafından
gorusmuyorum 19 aydirda gostermedim gostermiycem de zaten umrunda oldugunuda sanmiyom hooş oda bizim umrumizda degil
(44 puan) tarafından
Esinde mi görüşmüyor
gorusmuyo oda gorusmeyi dusunmuyo
(44 puan) tarafından
Ne güzel benimki de görüşmese keşke benimki tapıyor resmen
0 oy
(470 puan) tarafından
Konuşmam birçok kusurlarını görmezden geldim gene de eşim hatrina onustum ama çocuğumsa söz konusu hele de hastalığıysa kusura bakmasinlar
0 oy
tarafından
3 buçuk senedir evliyim küsüm eşimde konusmuyor ama başka mevzuları kesinlikle çocuğumu göstermiorum zor zamanım da bir kez torunum nasıl diye arayıp sormayan insanlar haketmez kısa ve net
nasi goruntulumu arayip gosteriyon
tarafından
Yok kız klavye yanlış yazmış göstermiorum yazacaktim ne görüntülü sevda telefin numaraları dahi yok biz de :)
haa bende sasirdim okuyunca
tarafından
Yanlış olmuş :)
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Eşim de konuşmuyorsa göstermem.. Eşim bana karşı iyiyse, ailesiyle de konuşuyorsa içimden gelmese bile gösterirdim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 139 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eda67 (1 puan) tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 571 göst.
2 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 451 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde Sevda sonmez (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 306 göst.