0 oy
278 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (736 puan) tarafından
Kizlar kizima mont aldim dolap tan kadin zaranin montunu koymus sadece kullanima bagli catlak var koltuk altinda 150 lira bende koltuk alti gorunmez zaten dedim aldim bide ön kisminda beyazlik vardi deri bi mont bugun geldi anam ne giyilcek durumda nede o parayi hak eder bedava verseler almam yani yazik oldu param heryeri bembeyaz olmus koltuk alti yirtik hibi vs iade talebi olusturdum isallah kabul ederde param yatar iyi bisey alirim ya neyse onu belirtte ona gore alalim bari valla sinir oluyorum bide iadenin onaylanmadini beklicem geri kargoya vercem ugras dur

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Şimdi direk dolap asistanina yaz anlat durumu foto at yazıları at hal olur inşallah satıcı iptal edemez iadeyi öyle belki 
(6,516 puan) tarafından
Takip ettim ☺️❤️
tarafından
Balımsın dur bende edeyim❤️❤️
(736 puan) tarafından
İadeyi kadin kabul etti sukur parami iade ettiler hemde ürünü geri istememis bende kaldi zaten baskasina satilcak biseyde degildi
tarafından
Ahahaha  ayy sevindim senin adına canım sıkıntısız kurtuldun
(736 puan) tarafından
Valla bende sevindim özellikle esimin cenesinden kurtuldum sukur
-Reklam-
0 oy
(590 puan) tarafından
Aynısı geçenlerde benim başıma geldi eşimi kuzenine bir abiye aldık satıcı çok temiz sıfır gibi ve fotolardada tertemiz yeni görünüyordu sonra abiye bir geldi çöpte bulsan almazsın o derece kötüydü yırtık pırtık pulları normalde siyah ama bembeyaza dönmüştü hemen iade talep ettim ve çok şükür dolap beni mağdur etmedi iadeyi kabul etti gönderdim elbiseyi paramız geri yattı 2000 bin TL ye almıştık. Sen montun fotolarinida inşallah attın iade sebebine çünkü dolap bunu çok önemsiyor
(736 puan) tarafından
Aynen resim koydum asistanada attim resim eklemesi icin  ama kadin onaylarsa eger hemen iade talebi onaylaniyomus onaylanmazsa 3 gun beklicem bos yere
(590 puan) tarafından
Evet canım onaylamazsa malesef bekliyorsun bizde beklemiştik
(736 puan) tarafından
Sukur iadeyi kabul etmis geride istememis montu kurtuldum
(590 puan) tarafından
Ay iyi iyi bari kurtuldun. Valla dolaptan çok kez alışveriş yaptım benimde başıma ilk defa geldi çok mahcup olmuştum eşimin kuzenine Allah'tan iade oldu :) çok şükür sizde kurtuldunuz
0 oy
tarafından
Kargoyu onaylamadıysanız para karşı tarafa gitmiyor ztn asistan ile konusun halledersiniz inşaAllah
(736 puan) tarafından
Onaylamadim canim direk geldi esim almis kargoyu getirdi bu cok kotu dedi baktim cidden kotu hemen iade talebi actim hemen kusurlarini cektim attim isallah onaylanir
tarafından
Bude size sorulacak onaylıyormsnz diye yoksa para karşı tarafa gitmiyo ama 1 gün süresi var
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Geri yollayın bence.Benim kızımda iki sene önce bı partide Anna kostümü istedi bı gün için çok para vermek istemedim dolaba baktım kadının biri koymuştu belindeki Gold şerit soluk duruyordu sordum soluk duruyor soluk mu diye ışıktan öyle görünüyor dedi satın aldım bı geldi gerçekten soluk.Hemen mesaj attım kızdım geri yolladım iade etti hemen paramı.Cöpünü satmaya çalışıyor bazıları.
(736 puan) tarafından
Aynen ya valla kimse kusura bakmasin bende satiyorum kizimin oglumun kiyafetlerini ama tum kusurlarini yaziyorum yazza kabul edip alsam neyse birde verdigim paraya adla deymez

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 382 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 758 göst.
22 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,030 göst.
5 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Damla Karaca (1,822 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 576 göst.
5 Mayıs 2019 Aile kategorisinde ❤ Sihemin ❤Annesi ❤ (163 puan) tarafından soruldu

378,448 soru

11,328,001 cevap

34,783 kullanıcı

...